Dzienniczek - wrzesień 2008 r.

1 września
Rano otworzyłam kaplicę z Najświętszym Sakramentem i przywitałam Pana Jezusa jak mogłam najładniej. Pan: „Dobrze uczyniłaś z samego rana. Pięknie Mnie przywitałaś. Podobało Mi się. Tęsknię za tobą. Kocham Cię. Twój Jezus.”
Dziękuję Ci mój Królu za te piękne słowa, które radością napełniły moje serce z samego rana. Błogosław i mojej rodzinie też bardzo proszę. Przyzwyczaiłeś mnie Panie mój do rozmowy ze Sobą. Czuję się jakbym była Twoją bliską kuzynką.
~Echo
Panie Jezu H... pyta Cię czy postępuje wg Twojej woli.
Pan: „H..., twoja koleżanka, byłaby dobrą Moją córką, gdyby żyła wg Moich Przykazań. Na razie nie będę jej więcej mówił. Ona jest mądrą osobą i niech rozważa Przykazanie po Przykazaniu, łącznie z tymi dwoma najważniejszymi Przykazaniami. Ona ma dobre serce i dużo chciałaby zrobić dobrego dla Mnie, ale sprawy ziemskie są dla niej ważniejsze niż duchowe - jeszcze. Niech rozważa i naprawia swoje błędy a dopiero wtedy będzie Moją dobrą i przykładną córką. Wskazałem jej drogę. Niech tak czyni a osiągnie Królestwo Niebieskie. Amen. Jezus Nauczyciel.”

2 września
Pan: „Bądź ze Mną w każdej minucie twojego życia i rozważaj mękę Moją, bo ja tak pragnę zbawiać świat a mało jest dusz, które Mi w tym pomagają. Już tak dużo wiesz o Mnie i dziękuję ci, że tak pięknie rozważasz Mękę Moją podczas Eucharystii. Wczoraj napełniłem cię Duchem Świętym i jesteś bardzo szczęśliwa. Mów wszystkim, że nikt nie da człowiekowi szczęścia tylko Bóg. Jesteś tego świadkiem. Błogosławię cię Ja i Trójca Święta. Amen. Twój Jezus.”

W kościele Św. Ferdynanda uczestniczyłam w nabożeństwie do Ducha Świętego. Kapłan Mateusz, gość z Rzymu pięknie prowadził to Seminarium a na zakończenie było dla każdego oddzielne błogosławieństwo i specjalne modlitwy. Wszyscy byliśmy bardzo szczęśliwi, chociaż trwało to dosyć długo.

Panie Jezu czy piękny i proroczy sen Stelli o pewnym kapłanie pochodzi od Ciebie i co on oznacza?
Pan: „Każdy sen pochodzący ode Mnie człowiek zawsze pamięta. Ona wobec tego kapłana ma dług wdzięczności. Powinna powiedzieć temu kapłanowi swój sen, ponieważ on zrozumie go inaczej jak ona i wy wszyscy. On dostanie natchnienie ode Mnie i zrozumie ten sen wg Mojej woli. Amen.”

5 września
Pan Jezus podpowiedział intencje: post za dusze w czyśćcu cierpiące.

Msza Św. w kościele Św. Ferdynanda, którą celebrował ks. Mateusz z Rzymu.
Samo przebywanie w towarzystwie tego kapłana powoduje, że człowiek już jest uświęcony.
Po Mszy Św. zostajemy na dwugodzinne spotkanie grupy „Odnowa w Duchu Św.” pod przewodnictwem Beaty i opieką duchową kapłana i właśnie podczas tego spotkania Pan powiedział: "Jestem z wami. Jestem wśród was. Jezus.”

6 września
Pan: „Uwielbiaj Mnie myślą, słowem i uczynkiem a w tym Mi się podobasz. Jezus.”
Panie Jezu nie odstępuję Ciebie nawet na chwilę. Echo.

7 września
Pan: „Podobasz Mi się zawsze Moje dziecko. Oby wszyscy byli tacy jak ty w miłowaniu Mnie. Amen.”
Niech będzie Bóg uwielbiony, niech będzie uwielbione święte Imię Jego. Echo

9 września
Nowenna do św. Stanisława Kostki - patrona Polski.

10 września
Post: o jak najszybsze otwarcie mojej strony internetowej oraz o cudowne uleczenie A...
Pan: „Oj, grzeszne jego życie było. Niech cieszy się, że może odpokutować tu na ziemi, bo w czyśćcu nikt by mu nie pomógł.
Każdy za swoje grzeszne życie musi odpokutować, ty wiesz dobrze ode Mnie. Wszyscy wiedzą a grzeszą. Ci, co świadomie grzeszą tym gorzej dla nich, bo będą tysiąc razy gorzej cierpieć."

A strona internetowa?
Widzisz jak prawda ma trudne przebicie. Jak mało jest uczciwych ludzi w waszym świecie. On – M...- ma jasny dowód, że to jest Moje dzieło a narzędzie wykorzystuje do swoich nieuczciwych i barbarzyńskich celów. Dostanie zapłatę w odpowiednim czasie. Szkoda Mi ciebie, bo zaufałaś a on to wykorzystał nikczemnie. Ponieważ wszystko się przedłuża to on za to zapłaci. Za wszystko trzeba zapłacić. Amen. Jezus.”

To wszystko Pan powiedział, ponieważ dowiedziałam się, że M...,, który pomagał mi pracować na komputerze nic nie robi, aby założyć mi stronę internetową tylko wykorzystuje mój laptop do swoich nieuczciwych celów.

11 września
Zaprosiłam M... do domu i poprosiłam o zwrot laptopa i wykasowanie wszelkich jego informacji zakodowanych w nim. Był bardzo oburzony, że pozbawiłam go nieuczciwej pracy na moim laptopie.

12 września (piątek)
Post w intencji mojej i mojej rodziny i o dary Ducha Świętego dla nas oraz za grzeszników, którzy mi szkodzą w różny sposób.

13 września
Panie Jezu wiem, że oczekujesz ode mnie pracy na internecie, ale proszę cię pomóż mi znaleźć uczciwego człowieka do tego.
Pan: „Dałem ci człowieka, ale on zgrzeszył przeciwko Mnie i tobie. Nie wykorzystał szansy, którą mu dałem, aby być dobrym człowiekiem. Nie mogę jego do niczego zmusić, bo ma wolną wolę. Nie martw się. Twój Jezus, który chce tego, czego ty chcesz- pracować, pracować, pracować dla zbawiania dusz. Amen.”

14 września
Mam dobry humor od rana pomimo deszczu za oknem, bo od trzech dni pada. Przygotowując mój ołtarzyk pytam Pana: Panie Jezu czy nie znudziło Ci się, że codziennie to samo mówię do Ciebie?
Pan: „Drogie dziecko, nigdy nie znudzi Mi się rozmowa z tobą. Jestem zadowolony i szczęśliwy nawet, że mówisz do Mnie i patrzysz Mi w oczy, że uśmiechasz się do Mnie i wtedy wiesz, że jestem w twoim serduszku i napełniam cię szczęściem niebiańskim. A najważniejsze dla człowieka jest być szczęśliwym. Tak, tak Moje dziecko - Ja wiem, co to znaczy być szczęśliwym. Twój Jezus.”
Nowenna do Św. Ojca Pio.

16 września
Pan: „Dostałaś Moje zdjęcie wczoraj. Oszczędziłem wam bólu, ale Ja jestem cały we krwi, która leje się wprost z biczowanego Mojego ciała waszymi grzechami zmysłowymi, obojętności, zabójstw, przekleństw. Moja piękność jest zniekształcona przez ból zadawany przez Moje dzieci, które w wielkiej ilości stają się dziećmi szatana. Bardzo Mnie boli, że tracę ich i mówię: Ojcze przebacz im, bo nie wiedzą, co czynią. Jezus”

To jest zdjęcie dużego krzyża niedaleko ołtarza przy Kościele Św. Jana Kenty w West Allis Wisconsin. Podczas nabożeństwa uzdrawiającego 16 marca 2000 roku Pan Jezus na krzyżu zaczął krwawić. Ksiądz Carl zauważył i powiedział księdzu Rookey. Przy tym zjawisku był również obecny Ksiądz Meinholtz. Drogocenna krew zaczęła kapać na dywan. Módl się za zadośćuczynienie za grzechy aborcji aby On patrzył pobłażliwie na ciebie gdy przyjdą czasy ciemności.

Wczoraj otrzymałam zdjęcie Pana Jezusa wiszącego na krzyżu a ciało jest pokryte strugami krwi.

17 września
Pan Jezus podał intencje postu: o szczęśliwe i owocne rozpoczęcie pracy misyjnej dla Boga na komputerze przeze mnie.

Pan: „Dzisiaj rozpocznij nowe Moje dzieło z Moim błogosławieństwem. Pilnuj tego i bądź pilną, wytrwałą i cierpliwą uczennicą. Błogosławię was i to Moje dzieło w Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen. Jezus Król.”

Chciałabym wybrać nazwę strony internetowej „Echo Chrystusa Króla”. Rozpoczęłam rozmowy z pewna osobą, aby pomogła mi tę stronę w internecie otworzyć. Obiecała i wzięła się od razu do pracy.

Pan: „Zobaczysz, że będziesz lubiła pracę na komputerze, bo będziesz widziała efekty tej pracy. Będziesz Moim narzędziem a nade wszystko dobrą apostołką. To mówię Ci Ja – Twój Jezus Król, bo przecież znam twoją przyszłość. Tak, tak Moja apostołko, Moje Echo. Amen. Jezus - Król."

Tak Panie Jezu, jestem bardzo szczęśliwa. Dziękuję Ci i proszę o cierpliwość. Kocham Cię. Twoje Echo.

20 września(sobota)
Pan: „Dzisiaj błogosławię cię i tych, którzy są z tobą. Pracujcie, na chwałę Moją i dla zbawienia świata Moja mała owczarnio. Jestem dumny z was. Amen. Jezus.”

Panie Jezu czy to prawda o kapłanie z Medjugorie? (czytałam w jakimś piśmie o nim)
Pan: „Nie, to nie prawda jak i wiele innych oszczerstw. Do was należy modlić się za kapłanów i za tych, co ich oczerniają. Nawet, gdy ktoś mówi o kapłanach oszczercze słowa to nie do was należy powielanie tego. Widzę jak zły duch skutecznie pracuje. Mnie oczerniali i was będą oczerniać Moi drodzy kapłani. Do ludu Bożego należy bronić ich czci i nie rozsiewać złych wiadomości o nich nawet, gdy czasami są one prawdą, bo przez to i wy tracicie. Amen. Pamiętaj. Jezus.”

Nowenna do Św. Michała Archanioła

Panie Jezu czy książka „Z Aniołem do Nowego Świata” powinna być tłumaczona na j. niemiecki?
Pan: „Tak, tak koniecznie. Oni muszą wiedzieć, co ich czeka. Oni muszą być uświadomieni o przyszłości. Przynajmniej ci, co tę książkę poznają powinni mieć wybór, bo mają wolną wolę. Będą trudności ze sprzedażą, ale trzeba próbować. Błogosławię temu dziełu - w Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen. Niech tak się stanie.”

Panie Jezu jak można pomóc M..., który nie radzi sobie i trudno mu żyć w takim stanie, w jakim obecnie jest?
Pan: „M... ma bardzo dużo zaległych grzechów nieodpokutowanych. „Zło” panuje nad nim, a on poddaje się temu, bo jest małej wiary. Wydaje mu się, że jest stracony. Nawet nie umie myśli skupić na modlitwie - to znaczy, że źle się modli. Trzeba nauczyć się modlić się sercem a nie ustami. Nie jest pokorny a to jest jego największa zguba. Najlepszym egzorcyzmem jest dobra spowiedź u dobrego kapłana nawet co tydzień. Proponuję M... rekolekcje zamknięte, których ma duży wybór. Najlepiej u sióstr zakonnych. Niech próbuje, niech ratuje swoją dusze, bo jak przyjdzie „próba” to nie poradzi sobie. Tak mu dopomóż Bóg.”

Panie Jezu czy wszystko w objawieniach w Amsterdamie jest prawdziwe?
Pan: „I tak i nie. Zawsze wkradnie się błąd ludzki. Ja nigdy nie straszę. Ja i Matka Moja prosimy, napominamy, ukierunkowujemy, mówimy na przykładach. Podchodzimy do ludzi jak do dzieci. Trzeba, aby ludzie przyjęli jak dzieci wszystko z ufnością. A to, co będzie to już widać. Trzeba być przygotowanym na wszystko jak „roztropne panny”, bo na zakończenie i tak każdy spojrzy Mi w twarz. „

21 września
Pan: „Bądź podobna do Mnie we wszystkim: w milczeniu, rozwadze, roztropności, cierpliwości, rozpamiętywaniu o rzeczach świętych, miłowaniu czystym duchowym, pocieszaniu zagubionych. Wynagradzaj Mi za tych, co tacy nie są i takimi nie chcą być. Kocham cię, bo uczysz się poznawać Mnie a co ważne jest, że chcesz się uczyć. Ucz się szacunku do człowieka nawet tego małego i malutkiego. Myśli Moje nie są waszymi myślami, ale próbuj łączyć się z Moimi myślami. Drogi Moje nie są waszymi drogami, ale próbuj Mnie naśladować nade wszystko w pokorze Twój cierpliwy Jezus. Niech cię błogosławi Trójca Święta w Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen.”

Od rana jestem bardzo szczęśliwa, chociaż położyłam się o 1szej w nocy a wstałam o 4:15. Mam wielki pokój w sercu, opanowanie i cierpliwość.
Dziękuję Ci mój Panie Wszechmogący.


22 września
Pan: „Śpiesz się, śpiesz się Moje dziecko ze swoją stroną internetową. Mam wam wiele do powiedzenia. Moje słowo na twojej stronie internetowej będzie miało dużą siłę przebicia. Ludzie będą ci zawdzięczać wiele Łask, które otrzymają ode Mnie. Dlatego śpiesz się. Tak ci dopomóż Bóg. Amen. Jezus.”

Panie Jezu robię, co mogę, ale mam nadzieję, a nawet jestem pewna, że z Twoją pomocą zacznę wreszcie sama pracować. Ustaliłam już datę z A..., specjalistą komputerowym. Dziękuję Ci mój Królu, że jesteś cierpliwy.”


23 września
Pan: „Moje dziecko chcę współpracy ze Mną natychmiast. Ja już tak długo czekam. Jest już siedem miesięcy. Wszystko odłóż proszę cię. Andrzej dużo ci pomoże. To jest dobry człowiek. Zmobilizujcie swoje siły i poświęćcie swój czas dla Mnie. Do dzieła Moi drodzy, do dzieła, bo Ja czekam. A i ludzie też czekają. Będzie to dla nich coś nowego i oryginalnego. Tak wam dopomóż Bóg. Amen. Jezus Chrystus.”

Czy podoba się Tobie Panie Jezu hasło strony interentowej i nazwa poczty e-mailowej www.EchoChrystusaKróla i echopana13@gmail.com?

Pan: „Tak, bardzo. Pod natchnieniem Ducha Świętego wszystko zmieniłaś i teraz Mi się bardzo podoba wszystko. Cieszę się, że będą z tego dzieła wielkie owoce. Jezus Chrystus.”

Nowenna do Anioła Stróża


24 września
Po odmówieniu Anioł Pański zamyśliłam się nad moją misją, moim apostołowaniem i nad nazwami komputerowymi. „Echo Pana - tych nazw jest chyba z dziesięć i w tym momencie usłyszałam Pana Jezusa:
„Dlaczego nie napiszesz Mojego Imienia? Czego się lękasz? Przecież Ja jestem wszędzie i w internecie też. Odwagi – Ja jestem.”

I rzeczywiście adres o takiej nazwie Echo Pana Jezusa jest tylko jeden - mój. To jest dowód, że nic nie możemy zrobić sami a z Panem Bogiem wszystko jest możliwe. Znowu jestem szczęśliwa.


25 września
Zaczynam dzień pracy od Ewangelii Świętej. Dużo innych modlitw ofiarowuję Panu Bogu i Maryi oraz recytuję „mój Boże spełnij we mnie swoje zamiary.....” ale Pan mi przerywa „Nie musisz mówić do Mnie tej modlitwy – regułki. Możesz mówić swoimi słowami i tak cię rozumiem. Bardzo lubię, gdy patrzysz Mi w oczy i mówisz, co ci serce dyktuje. Jezus.”

Rzeczywiście często wydaje mi się, że te piękne, patrzące na mnie oczy Pana Jezusa są żywe.


26 września
Panie Jezu bardzo proszę podpowiedz J... czy powinna jechać do Polski i załatwić sprawę z lokatorami, którzy zajęli jej dom podstępnie?
Pan: „Lokatorzy nie mogą tam mieszkać. To są bardzo źli ludzie i nie chcą być dobrymi. Nie może mieć względu na dzieci. Dzieci, choć są dziećmi już są zarażone wadami swoich rodziców. Szkoda Mi tych dzieci, ale on wszyscy muszą nauczyć się żyć sprawiedliwie. Ona nie wie jeszcze, do czego oni są zdolni. Oni są wyszkoleni i w podstępach i kłamstwie. Jak mówiłem ci J... musi tam jechać, bo to są ostatnie dni, w których może załatwić coś urzędowo. Błogosławię ją i jej misję. Niech będzie spokojna.(chodzi o jej rodzinę w Chicago) Tak jej dopomóż Bóg. Amen.”

Panie Jezu czy J.,., powinna wziąć Natalkę?
Pan: „Nie! Absolutnie nie! (Pan powiedział tak stanowczo, że aż się przestraszyłam). Ona tam będzie bardzo zajęta i nie będzie, komu nią się opiekować. Niech pokaże im N..,. przez komputer. Będzie dobrze. O dom niech się nie martwi. Amen. Jezus.”


28 września
Panie Jezu czy podoba Ci się strona internetowa?
Pan: „Podoba Mi się bardzo. Kontynuujcie pracę dla Mnie, aby ludzie ujrzeli światło, które będzie im świecić.”


29 września
Msza Św. w Sanktuarium u Jezuitów.
Oczami duszy widziałam Pana Jezusa Chrystusa Króla w osobie kapłana, ale ubranego jak do pogrzebu. Ornat był bardzo ładnie haftowany białym kolorem. Na głowie takie nakrycie jak biskupi noszą, lecz czarne i też haftowanie.

Panie Jezu pomóż mi otworzyć się na Twoją Łaskę abym mogła pomnożyć stokrotnie dary, których mi udzieliłeś.
Podczas modlitwy mówię do Pana: Panie Jezu jesteś taki piękny i taki dobry i jak tu Cię nie kochać. Dziękuję, że czekasz cierpliwie na mnie.

Pan: „Bo widzę, że sobie nie radzisz, ale pomogę ci. Najważniejsze, że chcesz pełnić misję dla Mnie. Jezus.”