2012-07-lipiec

Dzienniczek 2012 : lipiec


-szukam-

KRÓLUJ NAM CHRYSTE ! ! !

DROGA PANI MIECZYSŁAWO,SERDECZNIE PROSZĘ O UMIESZCZENIE TEGO OGŁOSZENIA NA PANI STRONIE.


RYCERZE CHRYSTUSA KRÓLA Z TRÓJMIASTA I LĘBORKA RAZEM ORGANIZUJĄ  PIELGRZYMKĘ DO GRZECHYNI NA ŚWIĘTO BOGA OJCA.WYJAZD 2.08.2012 OK. GODZ.18.00 Z LĘBORKA.PO DRODZE DO GDAŃSKA BĘDĄ ZABIERANI ZAPISANI PIELGRZYMI.PRZEWIDYWANY POWRÓT 6. 08.2012 W GODZ. WIECZORNYCH.KOSZT PIELGRZYMKI 250 ZŁ.

ZAPISY I BLIŻSZE INFORMACJE

U ANI Z LĘBORKA – TEL. 784-969-789

U EDWARDA Z GDAŃSKA – TEL. 501-219-012

 

BÓG ZAPŁAĆ ! ! !

SZCZĘŚĆ BOŻE ! ! !"LIPIEC - MIESIĄCEM MODLITW DO NAJDROŻSZEJ KRWI PANA JEZUSA"

              Jezu Chryste Królu Nasz i Panie - Niechaj Przez Zbawienną Krew Twoją Złagodzone będą grzechy moje, o to Błagają Cię Najdroższy Twoje Dzieciątka
  -szukam-  -szukam--szukam-

Kyrie, elejson. Chryste, elejson. Kyrie, elejson. 
Chryste, usłysz nas. Chryste, wysłuchaj nas. 
Ojcze z nieba, Boże, zmiłuj się nad nami. 
Synu, Odkupicielu świata, Boże, zmiłuj się nad nami. 
Duchu Święty, Boże, zmiłuj się nad nami. 
Święta Trójco, Jedyny Boże, zmiłuj się nad nami
 

Krwi Chrystusa, Jednorodzonego Syna Ojca Przedwiecznego, wybaw nas. 
Krwi Chrystusa, wcielonego Słowa Bożego, wybaw nas. 
Krwi Chrystusa, nowego i wiecznego Przymierza, wybaw nas. 
Krwi Chrystusa, przy konaniu w Ogrójcu spływająca na ziemię, wybaw nas. 
Krwi Chrystusa, tryskająca przy biczowaniu, wybaw nas. 
Krwi Chrystusa, brocząca spod cierniowej korony, wybaw nas. 
Krwi Chrystusa, przelana na krzyżu, wybaw nas. 
Krwi Chrystusa, zapłato naszego zbawienia, wybaw nas. 
Krwi Chrystusa, bez której nie ma przebaczenia, wybaw nas. 
Krwi Chrystusa, która poisz i oczyszczasz dusze w Eucharystii, wybaw nas. 
Krwi Chrystusa, zdroju miłosierdzia, wybaw nas. 
Krwi Chrystusa, zwyciężająca złe duchy, wybaw nas. 
Krwi Chrystusa, męstwo Męczenników, wybaw nas. 
Krwi Chrystusa, mocy Wyznawców, wybaw nas. 
Krwi Chrystusa, rodząca Dziewice, wybaw nas. 
Krwi Chrystusa, ostojo zagrożonych, wybaw nas. 
Krwi Chrystusa, ochłodo pracujących, wybaw nas. 
Krwi Chrystusa, pociecho płaczących, wybaw nas. 
Krwi Chrystusa, nadziejo pokutujących, wybaw nas. 
Krwi Chrystusa, otucho umierających, wybaw nas. 
Krwi Chrystusa, pokoju i słodyczy serc naszych, wybaw nas. 
Krwi Chrystusa, zadatku życia wiecznego, wybaw nas. 
Krwi Chrystusa, wybawienie dusz z otchłani czyśćcowej, wybaw nas. 
Krwi Chrystusa, wszelkiej chwały i czci najgodniejsza, wybaw nas.   

 Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, przepuść nam, Panie. 
Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, wysłuchaj nas, Panie. 
Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, zmiłuj się nad nami.
 

K. Odkupiłeś nas, Panie, Krwią swoją.
W. I uczyniłeś nas królestwem Boga naszego.

Módlmy się: Wszechmogący, wieczny Boże, Ty Jednorodzonego Syna swego ustanowiłeś Odkupicielem świata i Krwią Jego dałeś się przebłagać, daj nam, prosimy, godnie czcić zapłatę naszego zbawienia i dzięki niej doznawać obrony od zła doczesnego na ziemi, abyśmy wiekuistym szczęściem radowali się w niebie. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.

                                                                              O Krwi Najdroższa... CLICK
      __________________________________________________________________________

Matka Boża do pewnej dziewczyny oraz do wszystkich ludzi.

                                                    -szukam-


" Rzeczywiście - są wielkie trudności z uzyskaniem pracy w Polsce. Dlatego proszę was trzymajcie się w rodzinach razem i żyjcie w zgodzie, bo dookoła macie wrogów. Poszukujący pracy są zrozpaczeni i mogą czynić spustoszenie w swoich rodzinach, w swoich sercach i wśród ludzi obwiniając wszystkich za ten stan. Mój Syn powiedział, że wasi wrogowie już wszystko robią, żebyście wszystko stracili w Polsce. Odbiorą wam pracę, zdrowie, pieniądze, majątki, bo jesteście niepotrzebni waszym zaborcom. Apeluję do was ludzi wierzących Bogu Wszechmogącemu abyście przepraszali za grzeszników. Dlatego wypełniajcie kościoły wasze na Nabożeństwach - niech nie będą puste i módlcie się o światło dla biskupów, o Dary Ducha Świętego dla nich, bo wszyscy ulegają zauroczeniu tego świata. Wy módlcie się w intencji kapłanów a kapłani powinni usilnie przypominać o obowiązku uczestniczenia w Mszach Świętych codziennych z czystym sercem. Proszę was - tak żyjcie, aby zapanowała ŚWIĘTOŚĆ, ŚWIĘTOŚĆ, ŚWIĘTOŚĆ, bo ludzie obojętnieją do wszystkiego i oto chodzi waszym wrogom. Nawet będzie wam obojętne, czy będziecie żyć, czy lepiej umrzeć. Pamiętajcie o Bogu w Trójcy Świętej Jedynemu całą dobę, bo tylko w Nim jest ratunek. Amen.


„Wasza Matka”

Matka Boża dla Ewy, którą zdradza mąż.

      " Dobrze poradziła ci Mieczysława. Zasłoń swoje oczy przed zbytecznymi tematami i żyj miłością Bożą. Wszystko oddawaj Bogu i Matce Jego i dziękuj za każdy dzień i módl się, aby następny nie był gorszy. Chwal Boga za upokorzenia, które doznajesz i ofiaruj je za grzeszników i za dusze czyśćcowe. Twój ból jest Moim bólem. Przykro to stwierdzić, ale taki ból zdrady małżonków przeżywa wiele kobiet,  ale i mężczyzn też. Nie ma jedności w rodzinach - to jest nasz wspólny ból, bo rodzina jest najmniejszą KOMÓRKĄ scalającą NARODY. Nie ma zgody w rodzinach - nie ma jedności w NARODACH   i PAŃSTWACH.  Wasza Matka ".

   *** *** ***  *** *** ***   *** *** ***   *** *** ***   *** *** ***   *** *** ***   *** *** ***   *** *** ***

              Obowiązkowe szczepienia dla wszystkich!                           

Pamiętacie Polacy, co Pan Jezus powiedział?

 "WASZYM WROGOM - ZABORCOM POTRZEBNA JEST WASZA ZIEMIA A NIE WY POLACY".
W związku z tym, że otoczeni jesteśmy wrogami ze wschodu, z zachodu i z południa, a nawet do wrogów należą rządzący nami i naszymi duszami MAMY TYLKO JEDNEGO PRZYJACIELA - JEZUSA CHRYSTUSA. LUDZIE OTWÓRZCIE OCZY - WRÓG NIE BĘDZIE NISZCZYŁ ZIEMI SUBSTANCJAMI TRUJĄCYMI, NIE BĘDZIE NISZCZYŁ BUDYNKÓW BOMBAMI, BO ONE MU SĄ POTRZEBNE - ZABIJE NAS SZCZEPIONKAMI, A ONE BEDĄ DLA POLAKÓW SZCZEGÓLNIE BOGATE  W "BAKTERIE ŚMIERCIONOŚNE".

   ŻĄDAJCIE NATYCHMIASTOWEJ REAKCJI EPISKOPATU PRACUJĄCEGO W POLSCE, ABY ORGANIZOWALI MODLITWY O ŚWIATŁO DUCHA ŚWIĘTEGO DLA RZĄDZĄCYCH.

Prezent rządu PO dla branży farmaceutycznej na koszt podatników!

Tym razem rząd ani minister zdrowia nie będą mieli nic do powiedzenia. Będą MUSIELI kupić szczepionki a wszyscy Polacy będą PRZYMUSZENI do ich wstrzyknięcia. I to nie jest teoria spiskowa.

Właśnie teraz przez sejm (z tylko jednym głosem przeciwnym) przepychana jest zmiana Ustawy o zapobieganiu epidemiom oraz Ustawy o inspekcji sanitarnej. Zmiany polegają między innymi na rozszerzeniu obowiązku szczepień na wszystkich Polaków (nie tylko jak dotąd dzieci), zmianie definicji choroby zakaźnej (teraz to będzie po prostu każda choroba wywołana przez biologiczny czynnik chorobotwórczy), rozszerzenie uprawnień inspekcji sanitarnej o nadzór nad wykonywaniem obowiązku szczepień (dotąd był to tylko ogólny nadzór nad szczepieniami), oraz zmiany w zasadach stosowania przymusu bezpośredniego, (czyli siły fizycznej) przy aplikowaniu procedur medycznych.

Teraz będzie to wyłącznie pod nadzorem lekarza i pracowników medycznych, nie trzeba już ani policji ani wyroku sądu, wystarczy decyzja lekarza. Dotąd polski Minister Zdrowia decydował o ogłoszeniu epidemii, teraz będzie “decydował” główny inspektor sanitarny na polecenie unijnych instytucji zajmujących się bezpieczeństwem epidemicznym. Minister zdrowia zostaje kompletnie pominięty, jego rola zostaje zredukowana do płatnika rachunków za szczepionki. Utajnione zostają tez dane dotyczące zachorowań (planowany płatny dostęp do danych, tylko dla podmiotów mających umowę z systemem Sentinel, których jedynym właścicielem będzie sanepid). Projekt eliminuje też wszelką kontrolę społeczną i rządową nad działaniami sanepidu. Znosi się rejestrację i przechowywanie danych o zachorowaniach w szpitalach, przychodniach i laboratoriach – wszystko wyłącznie w sanepidowskim komputerowym systemie Sentinel.

Zmiany ustawy likwidują też finansowanie zgłaszania niepożądanych odczynów poszczepiennych. Uprawnienia sanepidu podczas prowadzenia dochodzenia epidemicznego będą większe niż wojska, policji, prokuratury i sądów i będą prowadzone bez możliwości żadnej kontroli. Sanepid będzie miał prawo wglądu do wszystkich kontaktów (również telefonicznych i elektronicznych) osób podejrzanych lub zagrożonych chorobami zakaźnymi (czyli według nowej definicji- wszystkimi chorobami), do wejścia do mieszkania, zastosowania siły wobec każdego obywatela – i to wszystko bez konieczności uzyskania pozwolenia sądu, bez kontroli policji. Inspekcja sanitarna będzie miała uprawnienia większe niż służby specjalne a minister zdrowia traci prawo wydawania rozporządzeń regulujących jej prace i stosowane procedury wewnętrzne.

Ta zmiana Ustaw jest już po pierwszym głosowaniu w sejmie (odbyło się 15.06.2012, posiedzenie nr 16, głosowanie nr 15) i została poparta przez wszystkie partie i kluby parlamentarne. Nikt się nie wstrzymał, jeden głos przeciw.

Więcej informacji w pliku PDF dostępnym TUTAJ.

Źródło: Wykop

Zwróćcie uwagę, że nawet PiS głosował za nowelizacją Ustawy. Po raz kolejny pokazuje to, że nie jest żadną opozycją dla PO. Podobnie jak SLD i pozostałe partie.

KRÓLUJ NAM CHRYSTE ! ! !

 


Szczuj i rządź


METODY OBECNEGO RZĄDU - PODBURZAJ I RZĄDŹ!!!

===========================================

 

DRODZY RODACY - NIE DAJCIE SIĘ PODZIELIĆ I SKŁÓCIĆ.

NARÓD PODZIELONY -

TO  ZGUBIONY I ŁATWY DO OPANOWANIA PRZEZ WROGÓW !!!

 

Obecnie w Polsce obowiązuje pewna szczególna zasada rządzenia - SZCZUJ i RZĄDŹ.

Metoda polega na szczuciu na siebie wzajemnie kolejnych grup społecznych i odbieraniu im uprawnień oraz przywilejów.

Jeżeli rządzący atakują jednych, to wtedy inni nie angażują się, jeżeli ich interesy nie są naruszone.

Jeżeli nie zmienimy naszego podejścia, to możemy doprowadzić do sytuacji, w której znalazł się protestancki pastor w faszystowskich Niemczech.

 

"PRZYSZLI PO ŻYDÓW, NIE PROTESTOWAŁEM -  NIE JESTEM ŻYDEM.

PRZYSZLI PO KATOLIKÓW, NIE PROTESTOWAŁEM -  NIE JESTEM KATOLIKIEM.

PRZYSZLI PO MNIE - NIE BYŁO, KOMU  PROTESTOWAĆ."

 

Metoda plasterkowania społeczeństwa jest bardzo skuteczna i wypróbowana przez wrogów - dopóki ludzie nie zrozumieją, w jaki sposób chce się przeprowadzić na nich atak. Obudzenie się z letargu wytrąca wszystkie argumenty z rąk atakującego, ponieważ można pokonać poszczególne grupy społeczne, ale nie można poskromić całości zbuntowanego społeczeństwa.

 

                                                                                                          Króluj nam Chryste    -     Andrzej

 *** *** ***  *** *** ***   *** *** ***   *** *** ***   *** *** ***   *** *** ***   *** *** ***   *** *** ***

-szukam-

Panie Jezu - podpowiedz  proszę jak bronić się przed oszczerstwami ludzi – katolików a nawet kapłanów.

Pan Jezus:
           

" Mieczysławo - sama nie dasz rady tłumaczyć się, to niczego nie tłumacz. Sama nie dasz rady bronić się, to nie broń się. Skoro Ja dopuszczam takie oszczerstwa na ciebie, to bądź rada. Bo nic nie dzieje się bez Mego pozwolenia. I Ja także ubolewam, że ci ludzie podważają Moje SŁOWA i wyśmiewają się z nich. To także dopuszczam i mam swoje plany w stosunku do każdego człowieka. Mieczysławo - bądź ze Mną zjednoczona w Moim cierpieniu a wynagrodzę ci to: ·BĘDZIESZ MIAŁA UDZIAŁ W MOJEJ MĘCE, A TO JEST WIELKA ŁASKA. JUŻ TERAZ MASZ UDZIAŁ W MOJEJ MIŁOŚCI -TO TEŻ JEST WIELKA ŁASKA. W ciszy i pokorze przeżywaj te ŁASKI ku Mojej radości, ku Naszej w Niebie radości. KATOLIK NIE MOŻE ZŁORZECZYĆ PUBLICZNIE - PRZECIEŻ KATOLIKOWI A JEŚLI TAK JEST, TO CI, CO ZŁORZECZĄ NIE SĄ GODNI NAZYWAĆ SIĘ  DZIEĆMI BOŻYMI. JEŚLI NIE MA JEDNOŚCI I JEDNOMYŚLNOŚCI WŚRÓD MOICH WIERNYCH, TO JAKŻE MOŻE BYĆ POKÓJ NA ŚWIECIE,   SKORO NIE MA GO W SERCACH? Kto jest bez winy, niech rzuci pierwszy kamieniem a z ludzi nie ma nikogo  bez winy a kamieniami rzucają. Najpierw wyjmij belkę z oka swojego a potem szukaj drzazgi u brata swego. OJ, DZIECI MOJE I NIE MOJE - CZY ZIEMIA OSTOI SIĘ, JAK WASZE SERCA SĄ SKOŁATANE NIENAWIŚCIĄ, ZAZDROŚCIĄ, BAŁWOCHWALSTWEM, PYCHĄ I ZŁOŚCIĄ? POWIADAM WAM - JAK NIE STANIECIE SIĘ JAK DZIECI - NIE WEJDZIECIE DO KRÓLESTWA NIEBIESKIEGO. 

"Wasz Bóg i Zbawiciel - "JEZU CHRYSTUS - KRÓL "

______________________________________________________


Pan Jezus do Elżbiety:


 

"Wiem, że każdy człowiek pragnie usłyszeć Moje SŁOWO i Ja mówię do was, ale wasz słuch zależy od wiary w Trójcę Świętą Jedyną i we wszystko, co Ją otacza. Ty Elżbieto nie martw się o przyszłość wieczną. Znam twoje serce i wiem, że Mi je ofiarowałaś. Wiem, że, ofiarowałaś całą twoją rodzinę Mojemu sercu. Postępuj tak dalej, wynagradzaj więcej za grzechy świata. Błogosław nie tylko w myślach swoją rodzinę każdego dnia czyniąc znak Krzyża Świętego na ich czołach. Swoją postawą udowadniaj, że jesteś dzieckiem Bożym oraz módl się więcej za dusze czyśćcowe i je proś o pomoc. Amen.

” Jezus Chrystus ".

_______________________________________________________

Panie Jezu - Tomek pyta, czy według Ciebie jest przygotowany do pójścia drogą Bożą i wybrać KAPŁAŃSTWO, czy  poradzi sobie, lub czy powinien założyć RODZINĘ? Bardzo prosi o pomoc w wyborze jednego z tych SAKRAMENTÓW i mówi - NIECH SIĘ STANIE TWOJA WOLA  - PANIE JEZU.

Pan Jezus:

 

"Synu - uczestniczyć we Mszy Świętej codziennej pełnej, czyli przyjmując Moje Najświętsze Ciało jest to największa ŁASKA dla ludzi. To jest niepojęte, że ludzie tego nie czynią. Winię za to w dużej części kapłanów kościoła katolickiego, że nie umieją zachęcić, że nie umieją przekazać ludziom, to, co mówię przez Moich wybranych. Już mówiłem, że OBJAWIENIA PRYWATNE, jak to wy nazywacie, nie są zupełnie "prywatne", lecz dla całej ludzkości i są dalszym ciągiem PISMA ŚWIĘTEGO. Ja nie umarłem w wieku 33 lat - JA CAŁY CZAS ŻYJĘ,  chociaż czasy się zmieniają i wieków przybywa. PRAWDA wypływająca z EWANGELII jest aktualna cały czas, lecz ludzie potrzebują Moich żywych słów na każdy dzień. Ludzie są chłonni BOŻYCH SŁÓW i aktualnych w danym czasie. Dlatego bardzo źle czynią kapłani Mojego Kościoła, że nie pozwalają o tym mówić. Bardzo dużo tych OBJAWIEŃ jest wyciszanych przez kapłanów Mojego Kościoła ze szkodą dla ludzkości. Wymieniałem już wiele razy miejsca nawiedzeń Mojej Matki i Moich. Po to powołałem kapłanów, aby chcieli być Moimi następcami a nie Moimi wrogami, ponieważ nie słuchają Moich Słów świadomie. Takich kapłanów żywot wieczny jest naprawdę wieczny, bo trwa bardzo długo a ich głos rozpaczliwy jest nadaremny. Drodzy KAPŁANI nie czyńcie się mądrzejsi od swego Pana, lecz wsłuchujcie się w Głos Jego a także słuchajcie Mojego Głosu mówiącego  do wybranych osób.

        Synu - jeśli chcesz Mnie służyć, to powinieneś właśnie uczestniczyć w codziennej Eucharystii a przyjmując Mnie do swego serca uświęcasz swoją duszę i jak będziesz tego pragnął, to usłyszysz prawdziwie Mój Głos. Ja przychodzę do stworzenia po to właśnie, abym mógł być słyszany i abyście żyli Moimi podpowiedziami, bo jestem waszym Przyjacielem. Bez Mojej wiedzy żaden włos wam nie spadnie z głowy.  Ja nie mogę niczego nakazywać, ale właśnie podczas adoracji przed Najświętszym Sakramentem można ze Mną rozmawiać. I wtedy usłyszysz Moją podpowiedź - czy uczyć się do posługi kapłańskiej, czy założyć rodzinę. Synu powiem wtedy, że nikt inny tak cię nie kocha jak Bóg, który jak nikt inny szanuje człowieka i chce waszego szczęścia. Niczego nie narzucam, bo wy sami dokonujecie wyborów. Tak samo do wszystkich mówię: módlcie się, módlcie się, módlcie się o wszystko, za wszystkich, ale i dziękujcie, a wtedy będę wiedział, że stworzenie jest Moim przyjacielem.

"Twój Przyjaciel - Jezus".

_______________________________________________________

Panie Jezu - Łukasz pyta, co powinien jeszcze zrobić, abyś mógł zostać jak najszybciej naszym KRÓLEM POLSKI?

 
Pan Jezus:

 

"TYLKO MODLITWANawołujcie się przez Internet. Mój wróg chce zawładnąć wami i tymczasem  udaje się jemu, bo nawet zdołał poróżnić Moich kapłanów - NAJWIĘKSZĄ OSTOJĘ WIARY. Oj żal Mi ich jest, oj żal, bo spotkanie ze Mną będzie bardzo przykre a przecież wiem, jak się korzą przede Mną. Najgorzej mają ci, co wymagają ode Mnie posłuszeństwa dla nich teraz. Dziecko - módl się i nawołuj - ABY CHCIELI MNIE UZNAĆ ZA KRÓLA --   A ŁASKI  BĘDĄ  DLA LUDZI NIEPOJĘTE. TAK SAMO JAK NIEPOJĘTE BĘDĄ KARY DLA TYCH, KTÓRZY NIE CHCĄ WIDZIEĆ MNIE KRÓLEM,  ANI W SERCACH ANI NA OŁTARZACH MOICH ŚWIĄTYŃ. Będzie płacz i zgrzytanie zębów. DLATEGO ODWLEKAM KARANIE ZIEMI, BO WIEM, CO WAS CZEKA I ŻAL MI JEST WAS.

                                                                                     „ Jezus Sprawiedliwy ".

_______________________________________________________

Pan Jezus do ojca, który prosi o ratunek dla syna mającego problemy sądowe.

      

" Dzieci drogie - Moim cierpieniem jest, że targają wami niepokoje. Ja tak często proszę, abyście chcieli żyć zgodnie z wolą Moją. Ja tak pragnę, abyście mogli żyć w przyjaźni z Bogiem w Trójcy Świętym Jedynym. Proszę was, upominam was, abyście chcieli żyć świętością w Moim cieniu, tak blisko Bożych Prawd. Nie czekajcie na upomnienia, nie czekajcie na ataki demonów, lecz uprzedzajcie ich działanie bronią oślepiającą ich - RÓŻAŃCEM. U was natomiast znajduję obojętność i zniechęcenie. MODLITWA ma cudowną moc nawet przed złymi decyzjami waszymi i czyimi. Dlatego też w twoim przypadku radzę MODLITWĘ z egzorcyzmami, posty w intencji syna i wynagradzanie za grzechy syna i całej rodziny twojej. Czyń uczynki MIŁOSIERDZIA i czytajcie PISMO ŚWIĘTE w domach waszych a tym sposobem, choć trochę uświęcicie swoje dusze. Oddawaniem czci Bogu Ojcu, Bogu Synowi i Bogu Duchowi Świętemu przybliżacie się do Serca Bożego, które nigdy nie odmówi waszym synom pomocy. Od początku waszego życia jak tylko pojmiecie waszym umysłem DOBRO i ZŁO oczekuję od was dziękczynienia, przepraszania i wynagradzania za grzechy wasze, waszych rodzin i całej ludzkości. Amen. 

"Jezus Chrystus - wasz Przyjaciel".

_______________________________________________________

Panie Jezu i Mateńko Boża - słyszę znowu, że kapłani nazywają "diabelstwem" i "herezją" pisane SŁOWO, które mi dyktujecie. Ja nie powinnam pytać na te tematy, ale te słowa obrażają Was także.

 

Pan Jezus:

      
" Dziecko Moje -  sama myśl porównania się z Bogiem  jest grzechem. Sama myśl w dorównaniu Bogu Stwórcy jest grzechem. Największy błąd papieży był i jest, że mieli odwagę wprowadzić założenia Drugiego Soboru Watykańskiego w życie. Gdyby byli nieomylni, to uwierzyliby, że co zostało postanowione podczas obrad tego Soboru godzi w świętość SACRUM. Gdyby byli nieomylni, to nigdy nie pozwoliliby na wprowadzenie hańbiących Stwórcę  "praktyk" w Moim Kościele. Największą zgubą dla ludzkości jest wprowadzenie zmian w Liturgii a co za tym idzie wszystko, co spotkało Mój Kościół i was, bo teraz pod  "zasady" tego zdradzieckiego Soboru wszystko jest "podciągane". GDYBY BYLI NIEOMYLNI  W DOGMACIE WIARY, TO UWIERZYLIBY, ŻE JESTEM  PRAWDZIWIE KRÓLEM WASZYM I CAŁEGO ŚWIATA. To jest najprostsze rozumowanie. A Ja muszę się upominać poprzez swoje wierne dusze, aby zechcieli usłyszeć Mojego wołania ci kapłani, którzy stawiają się wyżej ode Mnie i od których właściwie wszystko zależy na tej ziemi. Ja - Bóg pozostawiony jestem dalej na Krzyżu w koronie cierniowej.  OTO JEST DOGMAT WIARY NIEOMYLNOŚCI PAPIEŻY - CHRYSTUS NA KRZYŻU W KORONIE  CIERNIOWEJ ZAMIAST W FIGURACH I OBRAZACH: CHRYSTUS KRÓL W KORONIE ZŁOTEJ NA GŁOWIE.

                                                              " Jezus Chrystus - KRÓL ŚWIATA ".

                             -szukam-

-szukam-

Matka Boża:

        " Powtarzam od wieków:

                            UCZYŃCIE WSZYSTKO, CO POWIE WAM SYN.

Gdyby papieże byli nieomylni, to uwierzyliby, że Mój Syn - Jezus Chrystus jest prawdziwie KRÓLEM ŚWIATA i zdjęliby Go już dawno z Krzyża. A oni - papieże UWAŻAJĄ ten przywilej, który sobie sami nadali nie pytając Nas o zgodę i pozbawili KRÓLA WŁADZY zostawiając Go rannego  i broczącego Krwią do dzisiaj. I co z tego, że papież zaakceptował obraz Chrystusa Króla jak do tej pory nie chce nikt Go przyjąć do Jego świątyń. Oj dzieci Nasze, kapłani i wszyscy ważni - ważniejsi od Nas i od Nieba na tej ziemi przez waszą pychę na ziemi dzieje się źle, bardzo źle. Przestańcie walczyć ze sobą spierając się, kto jest większy i ważniejszy i nie dawajcie powodu wrogom naszym do wiwatowania zwycięstwa diabelskiego.
ZJEDNOCZCIE SIĘ I WALCZCIE JEDNYM GŁOSEM O PRAWDY BOŻE I O SPEŁNIENIE PRAGNIEŃ MOICH I JEZUSA - WASZEGO Króla. gdyby był aktualny Dogmat Wiary, to papieże a potem biskupi i proboszczowie nie pozwoliliby hańbić Figur Świętych a oni usuwają  Je z kościołów do przedsionków tych kościołów.                                              

                                                                               „ Wasza Matka ".

Matka Boża o nieomylności papieży.

" Drogie dzieci, przecież wiecie, że nieomylny jest tylko Bóg w Trójcy Świętej Jedyny.
ŻADEN CZŁOWIEK, NAWET PAPIEŻ NIE OTRZYMAŁ TEJ ŁASKI, BO JAKO CZŁOWIEK MAJĄCY W SWOJEJ DUSZY ZNAMIĘ GRZECHU PIERWORODNEGO JEST PODDANY KUSZENIOM PRZEZ ZŁEGO  DUCHA. Jeżeli człowiek ośmiela się taki przepis ustanowić w formie DOGMATU, to jest wielki błąd KOŚCIOŁA katolickiego. To Mnie - Matce Bożej - Niepokalanie Poczętej ten człowiek grzeszny w osobie papieża nie przyznał DOGMATÓW a muszę się o nie upominać. Stworzenie powinno Boga i Matkę Jego uczcić największym uwielbieniem.

- A Ja MATKA nie mogę doprosić się o DOGMAT WSPÓŁODKUPICIELKI ŚWIATA.
- To ja Matka Boga ciągle upominam się o uznanie Mnie przez stworzenie a człowiek dopiero po latach zauważy prawdziwość Moich słów ".


MÓLDMY SIĘ O URATOWANIE ŚWIATA

Jeśli chcemy "ponaprawiania" naszych rodzin - powinniśmy także odmawiać - najlepiej w kościele -  Drogę Krzyżową. Przesyłam wszystkim Drogę Krzyżową podyktowaną przez Króla i Jego Mamę - tym razem wizjonerce z Medjugorie.

Nadto dusze w czyśćcu cierpiące zostały poproszone o jak najgorliwszą modlitwę w intencji wszystkich intencji zgłoszonych do rejestru oraz w intencji trzech innych próśb (w tym za przyjście do nas jako Metropolity B-pa Lamberta i to jak najszybciej) - modlitwę aż do skutku, jeśli taka Wola Boża, a w zamian grono Rycerzy zadeklarowało dwa razy dziennie odmawianie Ojcze Nasz za dusze w czyśćcu cierpiące - w związku z tym przesyłam tą modlitwę Ojcze Nasz za dusze czyśćcowe, kto nie ma - bo to stara dobra mistyka i też jedna z modlitw podyktowanych osobiście przez Króla Wieków. (W XIII wieku w Turyngii.)

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus Król Polski. 

.P.S. - Włączcie się, proszę w tę modlitwę za dusze czyśćcowe, bo nas Rycerzy jest mało i bez ich pomocy sobie nie poradzimy, ani takich cudów, o jakie prosimy, nie wyprosimy. A wypada duszom czyśćcowym, choć trochę się zrewanżować.

-  Rafał

Załączniki - kliknij i pobierz.

Litania do Chrystusa Króla Polski

Hymny

Droga Krzyżowa z Medjuorie-szukam-


                        Modlitwa „Ojcze Nasz za Dusze Czyśćcowe”

Podyktowana przez Pana Jezusa Świętej Mechtyldzie.

 

(W wizjach mistycznych towarzyszących odmawianiu tej modlitwy św. Mechtylda widziała nieprzeliczone rzesze dusz uwalnianych z czyśćca w trakcie jej odmawiania.)

 

Ojcze nasz, któryś Jest w Niebie, proszę Cię racz przebaczyć duszom w czyśćcu cierpiącym, że Cię nie kochały, ani czci należytej nie oddawały Tobie, Ojcu swemu najukochańszemu, któryś ich ze szczególnej łaski i Miłosierdzia Twego za dzieci sobie obrał – lecz wydalały Cię z serca swego, w którym mieszkanie sobie obrałeś i w nim zawsze przebywać pragnąłeś. Otóż wynagradzając za tak wielkie ich winy, ofiaruję Ci Miłość i cześć, jakie Ci ukochany Syn Twój tu na ziemi oddawał, wraz z doskonałym zadośćuczynieniem, przez które wszystkie ich grzechy zgładziłeś. Amen.

Święć się Imię Twoje, proszę Cię najmilszy Ojcze, racz przebaczyć duszom w czyśćcu cierpiącym, że Najświętszemu Imieniu Twemu żadnej czci nie oddawały, rzadko o nim pobożnie pamiętały, owszem – często daremnie i bez czci żadnej go używały, a przez życie nieuczciwe stały się niegodnymi imienia chrześcijańskiego. Oto ja na zadośćuczynienie za tak wielkie ich grzechy, ofiaruję Ci świętobliwość najdoskonalszą Syna Twojego, którą Przenajświętsze Imię Twoje sławił w kazaniach swoich i czcił je we wszystkich Swoich dziełach świętych. Amen.

Przyjdź Królestwo Twoje, proszę Cię Ojcze Najłaskawszy, racz przebaczyć duszom zmarłych, że nigdy gorąco nie pragnęły Ciebie, ani nie starały się o Królestwo Twoje, w którym stały i wieczny pokój, wieczna radość i chwała panują. Dla wynagrodzenia ich obojętności w pełnieniu dobrych uczynków, ofiaruję Ci Przenajświętsze Syna Twego święte pragnienia, przez które chciał, żebyśmy się stali współuczestnikami Królestwa Jego. Amen.

Bądź wola Twoja jako w Niebie tak i na ziemi, proszę Cię, Ojcze Najmilszy, racz przebaczyć duszom w czyśćcu cierpiącym, a szczególnie duszom osób zakonnych, że wolę własną przedkładały nad Twoją i nie zawsze Twoją wolę kochały, owszem – częstokroć podług swojej woli żyły, a Twojej się sprzeciwiały. Dla zgładzenia tego ich nieposłuszeństwa, ofiaruję Ci zjednoczenie Najświętszego Serca Syna Twojego z Twoją wolą, wraz ze skorym posłuszeństwem, przez które tenże Syn stał Ci się posłusznym aż do śmierci krzyżowej. Amen.

Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, proszę Cię Ojcze Najłaskawszy, racz przebaczyć duszom w czyśćcu cierpiącym, że nie z takim jak należało pragnieniem, nabożeństwem i miłością przyjmowały Przenajświętszy Sakrament Ołtarza, owszem – znaczna liczba niegodnie doń przystępowała, albo też rzadko lub nigdy. Za ten ich grzech ofiaruję Ci niepojętą Syna Twego Świętobliwość, pobożność, gorącą Miłość i niewypowiedziane pragnienie, z jakim ten drogi skarb nam darował. Amen.

I odpuść nam nasze winy, jako i my odpuszczamy naszym winowajcom, proszę Cię, Ojcze Najmiłosierniejszy, racz przebaczyć duszom w czyśćcu cierpiącym wszystkie grzechy śmiertelne, jakich się dopuściły, a szczególnie przebacz tym, którzy ich w czym obrazili – i że nie miłowały nieprzyjaciół swoich. Za które to grzechy ofiaruję Ci modlitwę najsłodszą, którą Syn Twój na krzyżu wisząc za nieprzyjaciół Swoich do Ciebie zanosił. Amen.

I nie dozwól, abyśmy ulegli pokusie, proszę Cię, Ojcze Najlepszy, racz przebaczyć duszom w czyśćcu cierpiącym, że się nie oparły złości i pożądliwością, lecz owszem – często podszeptom szatana i ciału swemu posłusznymi były, a wielkością grzechów duszę swoją zeszpeciły. Za te występki ofiaruję Ci zwycięstwo chwalebne Syna Twego, jakie odniósł nad światem i czartem. Ofiaruję Ci również całe życie Jego Przenajświętsze, ze wszystkimi jego pracami, trudami, gorzką Męką i Śmiercią. Amen.

Ale nas zbaw ode złego, i dusze w czyśćcu cierpiące zbaw od wszelkiego złego, od wszelkiego karania. Proszę Cię o to przez wszystkie zasługi Syna Twego ukochanego. Zaprowadź nas do Królestwa Twojej Chwały, którym Jesteś Ty Sam. Amen.PROTESTUJCIE - PISZCIE DO SENATORÓW W SWOJEJ OBRONIE!!!

 ZAPYTAJCIE, CZY  PRACOWNICY :" UNII EUROPEJSKIEJ " nasi bogowie i ŻYDZI SZCZEPIĄ SWOJE DZIECI

Koniecznie to przeczytajcie. Po jednym z "kombajnów" - tak nazywam szczepionki 3 czy 5 w jednym, moja córka trafiła do szpitala z wymiotami i temp 41 st. i wymyślono jakąś salmonellozę (bo to nie salmonella). Teraz szczepienia chcą robić na siłę - wprowadzanie prawa  abyśmy szybciej opuścili ten świat. Proszę podpiszcie petycję popierającą   wolność.  

-   Tomek

przymus-z-mozliwoscia-uzycia-sily-szczepien-w-polsce

Piszcie do Senatorów żeby powstrzymać nowelizację ustawy. Posiedzenie komisji zdrowia już w środę 4 lipca!!!
Nie chcesz żeby spełnił się ten scenariusz? CLICK
Działaj teraz!!!
1. PODPISZ PETYCJĘ
http://www.petycjeonline.pl/petycja/stop-przymusowi-szczepien/912
2. PISZ DO SENATORÓW
PRZYKŁADOWY LIST DO SENATORÓW:

Szanowni Państwo,

4 lipca Senacka Komisja Zdrowia zajmie się rozpatrzeniem ustawy o zmianie ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi oraz ustawy o Państwowej Inspekcji Sanitarnej (druk senacki nr 141, druki sejmowe nr 293 i 416). Projekt ten godzi w prawa człowieka i pacjenta znacznie poszerzając uprawnienia inspekcji sanitarnej, mimo zapowiedzi medialnych nie znosi przymusu szczepienia dzieci, nadal w wielu miastach są nakładane grzywny przymuszające do szczepienia i poprzez znaczne rozszerzenie uprawnień daje inspekcji sanitarnej możliwość nałożenia go również na osoby dorosłe.

Ponadto zwracam uwagę na inne istotne i kontrowersyjne zmiany proponowane w projekcie:
1. Zmiana definicji choroby zakaźnej, co budzi obawy rozszerzenia przymusu szczepień o kolejne szczepionki i daje możliwość ogłoszenia epidemii z błahych powodów, a co z tym się wiąże nałożenie przymusu szczepień na wszystkich obywateli (art.2 ust 2).
2. Określenie obowiązku szczepień ochronnych w art.5 w sposób ogólny, przenosząc go na wszystkich obywateli, a nie tylko dzieci. Intencją tej zmiany jest połączenie przepisów dotyczących stanu epidemii z przepisami ogólnym (art.5 ust.1)
3. Rezygnacja z refundacji kosztów zgłoszenia niepożądanych odczynów poszczepiennych przez lekarzy (uchylenie art. 21 ust. 9)
4. Próba zmonopolizowania i ograniczenia dostępu do informacji o zakażeniach, chorobach zakaźnych i niepożądanych odczynach poszczepiennych przez ograniczenie ich rejestracji wyłącznie do systemu sentinel oraz projektowany płatny dostęp do tego systemu, wyłącznie dla niektórych instytucji i po wcześniejszym podpisaniu umowy. Jednak nawet płatny dostęp może być ograniczony gdyż GIS przewiduje rozpatrzenie podania z możliwością odmowy, której przyczyny nie są w projekcie ustawy w żaden sposób określone (art.29a)
5. Kontrowersyjny temat przymusu bezpośredniego wykonywanego przez pracowników medycznych pod nadzorem lekarza (art.36 ust.2).

Stanowczo protestuję przeciwko wprowadzaniu projektu nowelizacji ustawy, które łamie podstawowe prawa człowieka i pacjenta szczególnie w państwie gdzie nikt nie ponosi odpowiedzialność za powikłania, które wystąpiły po przymusowych szczepieniach.

Podpis

________________________________________________________________

 -szukam-
Matka Boża do młodego człowieka tworzącego filmy na "youtube"
 

 Matka Boża:

       " Ja wiem, że ty, jako sam nie jesteś winien. Nie otrzymałeś w rodzinie MIŁOŚCI, nie otrzymałeś od rodziny pouczenia, bo niemalże od dziecka uważali cię za dorosłego. Nie było, komu wpoić ci zasad - " DZIECKO - RODZICE ". Ty musiałeś dojść do wszystkiego sam, a często do spraw "zarezerwowanych" tylko dla dorosłych. Jestem rada, że chcesz słuchać Nas. Ale skoro podjąłeś  się tak bardzo ważnych Bożych tematów religijnych, to zostaw bezbożne ludzkie a często nawet i nie ludzkie sprawy, bo widzisz, do czego wyobraźnia człowieka podsycana złymi duchami może doprowadzić - do zagubienia granicy praworządności. Nie ulegaj pokusom demona i módl się do Ducha Świętego o rozpoznanie drogi, którą chcesz kroczyć. Skutki twojego grzechu już mają podłoże demoniczne. Swoimi filmami opartymi na grzechu nieczystości już spowodowałeś grzechy u wielu ludzi w świecie, gdyż pobudziłeś uśpione w naturalny sposób organy i zmysły młodzieży, ale i starszych. Skutki twego wyobrażenia zmysłowego są nader żałosne. Powinieneś na zawsze usunąć ze swojego życia sceny nieprzyzwoite i wynagrodzić - zadośćuczynić filmami religijnymi. Rozwijaj swoje zdolności, które otrzymałeś w darze od Boga Ojca w stronę Boga Ojca właśnie. Człowiek żyje tylko dla Boga i dla bliźniego swego, nie dla siebie. A jeśli dla bliźniego, to powinieneś tak czynić w życiu, aby ten bliźni zbliżał się do Boga Trój-Jedynego a nie oddalał się od Niego. Jako wynagrodzenie możesz, jeśli chcesz - pouczać innych ludzi młodych, którzy takie grzeszne filmy robią. Powinieneś w dobrym, pokojowym tonie tłumaczyć autorom bluźnierczych filmów, że skutki ich grzesznej pracy są niewyobrażalnych rozmiarów, bo młodzi ludzie bardzo często nie umieją panować nad rządzami, gdyż nikt ich tego nie uczy. Przypomnij sobie, czy ty byłeś pouczany na temat grzesznego życia. W waszym wieku dziejowym nikt nie poucza o grzechu i jego skutkach. Dlatego wykorzystuj każde pouczenie i napraw swoje podwójne życie poprzez dokładną Spowiedź Świętą a nawet z całego twojego krótkiego życia. Jeśli tak uczynisz i będziesz chciał żyć w zgodzie z PRAWEM BOŻYM, to Bóg Ojciec zapomni twoje  przewinienia. Pamiętaj: wynagrodzenia, zadośćuczynienia, pokuta - oto dla ciebie wskazówki na dalsze życie. Amen.  Wasza Matka ".


______________________________________________________


KORESPONDENCJA


-szukam-

Witaj Mieczysławo, Szczęść Boże!
Czytam Twoją stronę z uwielbieniem Pana Boga, zaglądam tu często i myślę sobie, że masz naprawdę wielkie wsparcie od Pana Jezusa. Otrzymałaś ogromne Łaski  z Nieba:  wsparcie duchowe, ochronę, przewodnictwo, bo sam Jezus do Ciebie mówi (wierzę w to). Ja mam pod górkę i nawet nie mam, z kim porozmawiać o tym. Moje modlitwy to wielka ściana ciszy jakby były nikomu nie potrzebne. Wiesz, już długi czas nie mogę znaleźć pracy a wygląda to tak jakby cały świat mnie nie chciał. Szukam pracy bardzo intensywnie, codziennie wysyłam CV, dzwonię no i modlę się o pracę. Nie wiem, co robić?
Mieciu, zważywszy na to, że masz taki cudowny kontakt z Panem Jezusem, czy mogłabym  Ciebie poprosić o zapytanie Pana Jezusa, dlaczego tak się dzieje i czy mi pomoże tu w doczesności?  Słowa naszego Pana byłyby dla mnie wielką pociechą. Z Panem Bogiem - Joanna

======================

 
Pan Jezus:

" Dla ciebie powiem, abyś "przejrzała" swoją przeszłość i wniknij w swoje grzechy. Powinnaś je spisać i rozważyć, komu uczyniłaś przykrość i niepokój w sercu, bo to wraca z wielokrotną siłą. Ciągle ofiaruj siebie i rodzinę Trójcy Świętej za pośrednictwem Mojej, naszej Matki - Pośredniczki ŁASK. Ulecz swoje sumienie zadośćuczynieniem w miarę możliwości a tym AKTEM zmienisz wiele w twoim życiu. Przypomnij sobie o uczestnictwie w cudzych grzechach a to też jest grzech. Odmawiaj Egzorcyzmy i ofiaruj ja za siebie, rodzinę i grzeszników. Używaj dużo wody święconej, jako Egzorcyzmu. Amen.

Jezus patrzący na ciebie.

________________________________________________________________

JAK NAJWIĘCEJ SPOTKAŃ Z JEZUSEM CHRYSTUSEM KRÓLEM
                 W NAJŚWIĘTSZYM SAKRAMENCIE OŁTARZA.
     JAK NAJWIĘCEJ MIEJSC WIECZYSTEJ ADORACJI PANA BOGA.

 -szukam-

Diecezjalne dzieło modlitewne: www.adoracja.net

 

Dnia 28 czerwca 2012 roku, a więc dokładnie w 40. Rocznicę utworzenia diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej, zostało rozpoczęte w kościele Sióstr Klarysek od Wieczystej Adoracji w Słupsku nowe diecezjalne dzieło modlitewne, które jest owocem wydarzeń związanych z 40-leciem.

W tym dniu został uruchomiony i pobłogosławiony portal internetowy www.adoracja.net. Jego celem jest budowanie wspólnoty wiary i modlitwy poprzez zachęcanie do uczestnictwa w Eucharystii i w adoracji Najświętszego Sakramentu. Dzięki temu portalowi, każdy będzie mógł zadeklarować adorację Najświętszego Sakramentu lub modlitwę w domu oraz przyczynić się do utworzenia miejsca adoracji w swojej miejscowości. Będzie można również poprosić o modlitwę w konkretnych intencjach. Na portalu www.adoracja.net udostępniona jest transmisja z kościoła Sióstr Klarysek w Słupsku, która może być pomocna w modlitwie, szczególnie dla tych, którzy z różnych powodów nie mogą osobiście nawiedzić kościoła lub kaplicy, oraz ma zachęcić do adoracji Najświętszego Sakramentu.

-Wiesław-

________________________________________________________________

-szukam-

Droga Krzyżowa dla dusz ofiarnych

________________________________________________________________

POSTAWA WIERNYCH PODCZAS PRZYJMOWANIA KOMUNII ŚWIĘTEJ

Komunię Świętą można przyjmować w postawie stojącej albo klęczącej.

Ostatnio otrzymuję sporo listów, w których wierni skarżą się, że księża nie uniemożliwiają im przyjmowania Komunii Św. w postawie klęczącej. Jeżeli to jest prawda, to jawi się tu spore nieporozumienie. Prosiłbym, zatem, ażeby księża, zwłaszcza księża proboszczowie, zapewnili wiernym możliwość przyjmowania Komunii Św. na klęcząco. Może chodzić nawet o ustawienie klęcznika, ponieważ osobom starszym trudno się podnieść bez oparcia.

Przypominam także, że podawanie Komunii Świętej na rękę jest wyjątkiem od zasady, iż Komunię Świętą przyjmuje się do ust. Tymczasem w wielu kościołach, widzę to podczas pobytu w parafiach, księża uczynili zasadą podawanie Komunii Świętej na rękę. to nie jest zgodne z intencją Prawodawcy liturgicznego, a jest nim zawsze Papież.

Pelplin, 15 kwietnia 2012.

+Jan Bernard S.

Biskup Pelpliński

Źródło: KURENDA - nr 19/2012 str. 64, poz 74

To jedna z ostatnich decyzji śp. ks. bp Jana Bernarda Szlagi, który 25.04.2012 r. o godz. 6:25 odszedł do wieczności. Dobry Jezu a nasz Panie daj mu wieczne spoczywanie. Przez Miłosierdzie Boże niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.

PAN JEZUS POWIEDZIAŁ, ŻE WROGOWIE KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO

WSZYSTKO ZMIENIAJĄ NA NASZĄ NIEKORZYŚĆ

- TAKŻE PISMO ŚWIĘTE

 Swąd szatana - a tłumaczenia Pisma świętego oraz prawo do życia

 

Część II

Bardziej, niż kogo innego, słuchajcie Ojca świętego”.

Kazanie przygotowane na dzień 29 VI 2012 r., z okazji jubileuszu 50-lecia kapłaństwa, w Zagorzycach

Ks. Eugeniusz Miłoś

[Niestety, jak było do przewidzenia, władza diecezji zakazała wygłoszenia. Ordynatorem Diecezji jest ks. Biskup Kazimierz Górny, TW „Kazek”, „Tadeusz” (wg. ks. T. Isakowicza, „Księża wobec bezpieki” MD]

Swąd, śmieci  szatana - a tłumaczenia Pisma świętego.

Kochani. Moim obowiązkiem teraz jest wytłumaczyć, dlaczego mam zastrzeżenia do tzw. nowego, poprawionego tłumaczenia Pisma św.

W tym miejscu warto sobie uświadomić, że środowiska zwalczające Kościół,  od  wielu lat, snuły plany zniszczenia Kościoła. W  1969 r. dr Day i jego środowisko zadecydowało, co należy zrobić, by zniszczyć Kościół: Jest tam wiele różnych zaleceń między innymi, by „zmienić sens Biblii przez zmianę znaczenia niektórych słów”.

Bibliści, czyli ci co tłumaczą Pismo św. na język polski, na polecenie ludzi bezbożnych rzekomo w duchu ekumenizmu, skrzętnie to uczynili. Oto przykłady: Po przemianie wody w wino w Kanie Galilejskiej w dawnym poprawnym tłumaczeniu było: „Taki to początek cudów uczyni l Pan Jezus” , a w nowym tłumaczeniu mamy: „Taki to początek znaków uczyniło Pan Jezus”. Słowo cud sprzyjającym lewicy biblistom juz przez gardło nie przeszło. A przy wskrzeszeniu Łazarza w dawnym tłumaczeniu było: „Łazarzu wyjdź z grobu”. Tu mamy sprawę jasną. A  w nowym tłumaczeniu?: „Łazarzu wyjdź na zewnątrz”. Ale nie wiemy, gdzie był, co robił?

Drodzy Młodzi Księża!

Z pewnością nie zdawaliście sobie sprawy z tego, że posługujecie się zniekształconym tłumaczeniem Pisma świętego, odartym z nadprzyrodzoności. Tego rodzaju egzemplarze Pisma św. należy wyrzucić jak śmieć i powrócić do poprawnego tłumaczenia Pisma św.

Swąd szatana, a prawo do życia

Drodzy młodzi kapłani: pilnujcie, by przestrzegane były przykazania Boże, oraz by w Kościele przestrzegane były przepisy prawa kościelnego.

Jest przykazanie Boże, które brzmi: Nie zabijaj! Prawo kościelne przewiduje różne sytuacje życiowe i różne sankcje. Żołnierz na wojnie, ma grzech, gdy zabija drugiego. Na wojnę iść nie chciał, ale powołany musiał! Z płaczem pożegnał się z żoną i dziećmi, bo  nie wiedział, czy wróci. Po przeciwnej stronie tak samo. Stanęli naprzeciw siebie i ma wybór jak ty go nie zabijesz to on ciebie. Taki żołnierz ma jakieś usprawiedliwienie. Strzelał w obronie własnej.

Ale gdy się zabija dziecko jeszcze przed narodzeniem, tu się nie zabija wroga, tylko swoje bezbronne dziecko, które gdy dorośnie miało być wsparciem dla swych rodziców. Gdy dorośnie miało pracować by ci co go wychowali  mieli godną emeryturę, czy rentę. W tym wypadku zabija się największego przyjaciela. Prawo kościelne wyraźnie mówi: Kto się takiego czynu dopuszcza, jest wykluczony z Kościoła na mocy prawa.

Nie potrzeba tu żadnego orzeczenia sądowego. Przypatrzmy się bliżej temu przepisowi prawa. - Wykluczeni z kościoła są także ci, którzy w tym współpracują, albo pomagają.

- Wykluczeni z Kościoła na mocy prawa są ci, którzy uchwalają ustawy zezwalające na zabijanie. Gdyby takiej ustawy [o zabijaniu md] nie było, wiele dzieci dało by się uratować. To oni są głównymi winowajcami. Idźmy dalej w swych rozważaniach i postawmy pytanie: A co z tymi, którzy świadomie i dobrowolnie głosowali na takich kandydatów, zwolenników zabijania? – Też nie są bez winy, Bo gdyby głosowali na prawdziwych katolików, zwolennicy zabijania nie doszli by do władzy i takiej ustawy by nie było. Życie najniewinniejszych byłoby chronione.

I tu jest pułapka na księży. Bo co z tymi księżmi, którzy głosowali i innych zachęcali do głosowania na zwolenników zabijania, bo oni załatwili dużo pieniędzy, tak że można było dzięki temu kościoły wyremontować, ołtarze wyzłocić? -  Nie mogą się tłumaczyć, że nie wiedzieli jak kto głosował, bo redaktorzy Gościa Niedzielnego do każdej parafii przysłali wykaz tych którzy głosowali za zabijaniem, czyli aborcją. Cóż z tego, że wyremontowano wiele kościołów, jak ze ścian tych kościołów i złoceń, krew niewinnie pomordowanych dzieci woła o pomstę do nieba!

Co zostanie z tych kościołów, łatwo może się przekonać ten kto przeczyta książki Henryka Pająka np. „Polska do kasacji, Kościół do katakumb”, umieścił tam fotografię nabożeństwa w Jugosławii. Przed interwencją NATO nabożeństwo we wspaniałym kościele. Po interwencji NATO garstka ludzi modli się na guzach kościoła. NATO budowało tam demokrację. - A co z księżmi, którzy głosowali na zwolenników zabijania?  Zwyczajem Starożytnego Rzymu możemy powiedzieć: Twarde prawo, ale prawo! - Mogą się jedynie usprawiedliwiać, że nie realizowali swoich planów tylko polecenie zwierzchnika.

Jeśli nie wykluczeni na mocy prawa, to już blisko tej granicy, ale błąd swój mają obowiązek w przyszłości naprawić.

Skąd się wzięło tyle nieprawości. Dobry strateg stara się mieć swoich zwolenników po stronie przeciwnika, by pozwalali robić jak najwięcej zła w szeregach przeciwnika. Szatan jest genialnym strategiem, to też starał się umieścić swoich agentów na wysokich szczeblach władzy kościelnej, by  wszystko reformowali, zmieniali inaczej niż tego sobie życzy Ojciec święty. I tak się dzieje!. Po prostu spełniła się zapowiedź Matki Najświętszej dana w prywatnych objawieniach (La Salette, Akito), że szatan wedrze się na najwyższe stopnie władzy nie tylko świeckiej, ale i kościelnej i będzie kierował biegiem wypadków. Ten okres właśnie przeżywamy od dłuższego czasu. Katarzyna Emmerich  miała wizję tej sytuacji w Kościele i zapowiedź, że zwykli kapłani odsuną tych agentów ze stanowisk i sami będą naprawiać Kościół.

Te czasy właśnie nadchodzą. To waszym zadaniem drodzy młodzi kapłani będzie uprzątnąć Dom Boży, wyrzucić śmiecie z Kościoła, z liturgii, z nauczania, a także tych, którzy te śmieci w Kościele rozrzucali.

Z pewnością w przyszłości to uczynicie.

 KRÓLUJ NAM CHRYSTE! ! !

 ZRÓDŁO

-szukam-Panie Jezu - pragnę zapytać Ciebie Królu mój, dlaczego ks.Tadeusz Kiersztyn mnie krytykuje   i oczernia publicznie w swojej ostatniej książce? Czyżby miał rację? 

 Pan Jezus :

No tak, Moje dziecko - jest to bardzo przykre na to patrzeć i tego wszystkiego słuchać.  Ja tak bardzo pragnę jedności w Moim Kościele katolickim. Ja tak bardzo pragnę miłości i szacunku między wami. Moje rany otwierają się, gdy widzę, jak kapłan występuje przeciw kapłanowi, wierny przeciw wiernemu. Bardzo cierpię, że nie ma jedności w Kościele katolickim. To wszystko, co powiedziałem do ciebie jest prawdą i jako PRAWDA WYSTĘPUJE W ROZMOWACH Z CZŁOWIEKIEM. Wielu nie słyszy Mnie, bo nie umie, wielu - bo nie chce, bo za TWARDE są słowa Moje. Wielu porównuje Mój głos do demonicznego, a wielu mówi, że to niemożliwe, abym mógł mówić do człowieka. Zgiełk i wrzask tego świata jest tak wielki i głośny, że coraz bardziej zagłusza Mnie. Tylko osoba ogarnięta Duchem Świętym i chcąca być ogarnięta potrafi Mnie usłyszeć. To widzicie teraz, ile ludzi nawet nie chce Mnie usłyszeć. Jestem smutny, że między tymi, którzy nie chcą Mnie słyszeć są kapłani Kościoła katolickiego.

A kapłan Tadeusz Kiersztyn?

Wybacz dziecko - nie będę  publicznie wypowiadał się o kapłanie, który tak kiedyś odważnie walczył o Mnie. Teraz zamiast dalej walczyć o Mnie wszelkimi dostępnymi sposobami, to walczy z wiernymi jemu podobnymi.Widzisz dziecko - to, dlatego przychodzę do niewiast częściej niż do mężczyzn, bo kobiety patrzą sercem na sprawy duchowe a mężczyźni częściej patrzą rozumem, a rozumem nie obejmie się spraw tak zwanych sercowych. Te osoby, które  prześladują innych pod różnymi pozorami nie należą do Mnie, chociaż myślą, że dobrze wykonują swoją pracę. Krytyka, którą stosuje kapłan Tadeusz Kiersztyn obróci się przeciwko niemu, bo kapłan nie może krytykować bliźniego. Kapłana rola w Moim Kościele jest - NAUCZAĆ PRAWD BOŻYCH upominając w konfesjonale i poza nim, jeśli grzeszy, ale w formie troski o niego. Do kapłana należy pisać książki, jakie pisali Moi wierni i święci kapłani, choćby Escriva. Jeśli występuje w świecie jakiś przez niego uważany "zwodziciel", to do kapłana należy: ROZMAWIAĆ, ROZMAWIAĆ, ROZMAWIAĆ. Pochwalam cię, gdy mówisz: WOLĘ SŁUCHAĆ BOGA NIŻ CZŁOWIEKA a usłyszeć Boga jest wielką Łaską, której wielu nie chce przyjąć. DLACZEGO KAPŁAN TADEUSZ KIERSZTYN NIE CHCE BYĆ EGZORCYSTĄ? Niech zapyta samego siebie. ŻADEN KAPŁAN NIE MOŻE BAĆ SIĘ BYĆ EGZORCYSTĄ, BO ON REPREZENTUJE MNIE I MUSI MIEĆ CZYSTE MYŚLI, MOWĘ I CZYNY. Wielu, niestety służy dwom bogom.Dałem wielką władzę BISKUPOM a dlaczego nie chcą być egzorcystami? Bo muszą być o czystych myślach, mowie i czynach. Ty dziecko w naszej książce pisałaś PRAWDĘ opartą na czystości serca i szczerości a widzisz jak ta PRAWDA jest przyjmowana. Skoro Ja byłem prześladowany, to i wy będziecie a to jest bardzo smutne, że przez kapłanów Kościoła katolickiego, który powinien tej PRAWDY bronić, a przynajmniej mieć taki zamiar. Ksiądz Tadeusz Kiersztyn wszystko podważa a potem żeby nie było tak jak z wieloma innymi:JEGO DOBRE UCZYNKI PRZESŁONIONE ZOSTAŁY PRZEZ GRZECHY PYCHY ZAZDROŚCI ZAROZUMIAŁOŚCI. Ponieważ podważa Moje Słowa to i sam nie chce słyszeć, co do niego mówię. Mieczysławo - nie bój się - MIŁOŚĆ ZWYCIĘŻY.

"Jezus twój PAN".

 

Dziękuję serdecznie mój Królu za te ŚWIĘTE SŁOWA. Ksiądz Tadeusz Kiersztyn już od dłuższego czasu ma jakieś żale do mnie i publicznie wypowiada się bardzo źle o mnie zamiast właśnie leczyć ludzkie dusze, jako EGZORYSTA.

Ksiądz Tadeusz Kiersztyn nigdy ze mną nie rozmawiał, nigdy nie napisał listu do mnie a przecież, jeśli uważa, że coś robię źle, to, jako kapłan powinien sam chcieć uleczyć moją duszę abym nie "błądziła”, bo taka jest rola kapłana katolickiego. Natomiast pamiętam jego sekretarkę, gdy napisała do mnie obraźliwy list i straszyła mnie sprawą sądową, że na naszej stronie internetowej umieściliśmy nabożeństwo do Chrystusa Króla bez uprzedniego zapytania jej. Ktoś mi to Nabożeństwo przysłał, jak wiele innych i nawet nie wiedziałam, że trzeba pytać. Panie Jezu - powinni się cieszyć, że nabożeństwa są podane wszędzie - niech się ludzie modlą.  Może nie powinnam tłumaczyć się, ale troszkę napisałam informacji.

Bardzo szanuję, ks. Kiersztyna, ponieważ także walczy o Chrystusa Króla w Polsce

Szanuję WSZYSTKICH, kto chce, aby Jezus Chrystus mógł panować w Polsce, jako KRÓL POLSKI  a w świecie, jako KRÓL ŚWIATA. Ten, kto nie chce tego jest wrogiem pokoju i człowieka, bo znamy warunki Pana Jezusa.

JEZUS CHRYSTUS - KRÓL POLSKI - POKÓJ NA ŚWIECIE
I ŻYCIE.

JEZUS CHRYSTUS - SŁUGA CZŁOWIEKA - WOJNA
I ŚMIERĆ
.

_______________________________________________________

Pan Jezus do kapłanów

Pan Jezus do pewnego kapłana:

    

"Oj, ................i do wszystkich mówię:
MODLITWY DO DUCHA ŚWIĘTEGO - NIEUSTANNE.
Z każdą kuszącą myślą zawsze pomyśl: czy ty tak  chciałbyś wisieć na krzyżu wcześniej pobity, opluty, wyzywany z połamanymi kośćmi? Nie tylko ty, ale każdy niech postawi się w Moim miejscu, bo grzech to cierpienie, cierpienie, cierpienie na krzyżu. Nawet, dlatego, aby Mi ulżyć i odjąć bólu, każda walka z grzechem jest Moją radością. Gdy z kimś rozmawiasz, to także postaw się w miejscu drugiego człowieka. Jak ty byśprzyjął słowa, które kierujesz do kogoś? Myśli także i pamiętaj, że Ja na ciebie patrzę i czekam jak zareagujesz? Podczas odprawiania Mszy Świętej ufaj bezgranicznie w to, co robisz, bo od twoich myśli zależy świętość Mszy Świętej. Człowiek kochający - także chce być kochany.

"Twój Zbawiciel ".

_______________________________________________________

Pan Jezus do Jakuba

" Każdy człowiek ma szanse na zbawienie pod ustalonymi warunkami w Katechizmie Kościoła Katolickiego. Jeśli nie znasz swoich praw, jako katolik, to zapoznaj się, ponieważ każdy je powinien znać. Każdy powinien znać też swoje obowiązki wobec Boga i bliźniego a dopiero zrozumiesz sam. Starajcie się świadomie żyć na tym świecie.

 Wszystkim to mówię:  CZYTAJCIE PISMO ŚWIĘTE, MÓDLCIE SIĘ DO DUCHA ŚWIĘTEGO.

Jak ktoś jest katolikiem, to Ja nie muszę każdemu oddzielnie mówić, czy będzie zbawiony, bo sam rozezna według swoich przewinień i dobrych uczynków. Zapytaj siebie, jak dawno czytałeś Pismo Święte? Jeśli czegoś nie rozumiesz, to poproś kapłana o pomoc. Oby tak nie było, że życie ci minie na bezczynności, co do duszy. Już tak dużo powiedziałem wam i jeszcze nie wiecie.  

"JEZUS wasz ZBAWICIEL ".

 

_______________________________________________________


Pan Jezus:

  do pewnego młodego kapłana w rej. Chicago, ale i dla wszystkich.

     

"Ty - młody człowieku dostałeś ode Mnie wysoki wzrost osoby i pragnę abyś wznosił się duchowo w swoim sercu. Zgłębiaj  Tajemnice Boże i przekazuj je, co wiesz o Mnie wiernym. Masz duże szanse być dobrym kapłanem i proś Ducha Świętego, aby wkładał w usta twoje - święte słowa, a myśli twoje powinny zgłębiać jak najwięcej słów Pisma Świętego. Nie bądź leniwy w służbie dla Mnie i bądź sługą dla ludzi, tak jak Ja jestem dla was, bo służbą jest pomaganie im. Ludzie mają dużo problemów wynikłych z ich błędów, a ty pomagaj w ich usuwaniu. Sam więcej módl się i innych tego ucz. Nie wstydź się prosić ludzi o modlitwy w swojej intencji, według Pisma Świętego: JEDEN DRUGIEGO BRZEMIONA NOŚCIE". Nie unoś się pychą, lecz pokornych umiłowałem. Zastanów się nad przyszłością świata i tych, których ci powierzyłem i nie licz na pobłażliwość Moją, bo wy, którzy jesteście łącznikami Nieba i Ziemi macie Moje ŁASKI teraz, ale surowo będziecie rozliczani z powinności waszych, bo będą was sądzić te dusze, które przez was straciły wiarę w Boga lub chciały ją stracić. Wy młodzi kapłani nie lekceważcie Moich SŁÓW i dużo waszego czasu poświęcajcie na Modlitwę do Ducha Świętego o JEGO DARY. KTO JE POSIĄDZIE JEST ZBAWIONY. KOGO DUCH ŚWIĘTY OGARNIE JEST ZBAWIONY.

                                               „Jezus - wasz Najwyższy Kapłan ".

_______________________________________________________


Pan Jezus dla Mieczysławy

Panie Jezu, czy ten ból w kolanie będzie na stałe i w jakiej intencji powinnam go ofiarować?

Pan Jezus :


"Nikt z was nie powinien narzekać na ból, ponieważ w czyśćcu będzie on niewspółmiernie o wiele gorszy i to wiele, wiele razy. A ty ofiaruj ten ból za grzeszników bluźniących, przeklinających i złorzeczących. Żadna osoba obdarzona Moimi, nadzwyczajnymi ŁASKAMI nie jest ominięta od cierpienia, więc i ty też nie. A kiedyś sama prosiłaś o cierpienie. Tak i teraz je masz.

-szukam-

Moje serduszko bije dla Ciebie
Jezuniu


_______________________________________________________

-szukam-

Droga siostro Mieciu!

Wierzę i ufam Trójcy Przenajświętszej i Maryi Mateńce, że dadzą nam siłę do walki z siłami zła, pomożemy całemu NIEBU w Tryumfie Niepokalanego serca Maryi Mateńki. Niech zstąpi Duch Twój i Odonowi oblicze ziemi, tej ziemi!!!!Droga Mieciu, poproś Pana Jezusa o słowo dla mnie i mojej rodziny. Bardzo proszę o modlitwę za mnie, moją Rodzinę i chorego wnusia Kornelka, jest już drugi raz w szpitalu a ma dopiero 1, 5 miesiąca. Bóg zapłać za modlitwę. Siostra Ewa

Pan Jezus do Ewy

"Drogie dziecko - wszystko, co was spotyka ma konsekwencje waszych grzechów. Człowiek, który żyje z Bogiem i w Bogu - zawsze zrozumie doświadczenia. Przepraszajcie, wynagradzajcie, poście, módlcie się a sytuacje życiowe będą przez was zrozumiane. Nic się nie dzieje, bez Mojej wiedzy w waszym życiu a do was należy częsta rozmowa
z Bogiem.
   

Dzieciątko będzie żyło
     i będzie mleko swojej matki piło.
     Na chwałę Boga urodzone
     i dla Mnie jest przeznaczone.

     W zamian za życie dziecięcia
     brońcie każdego poczęcia,
     a także pomagajcie bliźniemu,
     dzięki wam z grzechu wyzwolonemu.

     Wiem Ewo, że starasz się w internecie
     i walczysz o pokój na świecie.
     Nawołuj także o KRÓLA panowanie
     w Polsce i na całym świecie, a twoje wołanie

     niech sięgnie NIEBA  firmamentu
     a nie będzie na świecie zamętu.
     Tylko poświęć na modlitwę czas
     i nie martw się, bo pokładam nadzieję w was.
                                                             Wasz Jezus - KRÓL

Bóg zapłać Kochana siostrzyczko za przepiękna wiadomość od Pana Jezusa, aż serce mi się raduje i łzy cisną do oczu. Niech Będzie Chwała i Cześć i Uwielbienie, Chwała i Cześć JEZUSOWI!!! Chwała, niech będzie Chwała , tak Jemu Chwała i Cześć!!!! Króluj na Jezu Chryste nasz Królu i Maryjo Mateńko nasza Królowo!!!

Mieciu  - proszę o modlitwę i też polecam Ciebie naszemu Kochanemu Niebu
Siostra Ewa
________

Witaj moja kochana siostro!!!!

Bardzo dziękuję za modlitwy, Tobie i innym.Składam wielkie dziękczynienie Trójcy Przenajświętszej za okazywaną nam Miłość przez Ciebie droga siostro. Droga Mieciu, mój wnusiu Kornelek czuje sie juz lepiej, wychodzi ze szpitala w poniedziałek, jednak będziemy musieli zbadać go u pulmonologa, bo osłuchowo jest ok, ale cos chyba z krtanią sie dzieje, ale z tego, co nam lekarze i pielęgniarki mówią to zawsze dzieci maja tego typu objawy ( braku powietrza) i do pół roku ma przejść, oby. Kochana Mieciu bardzo dziękuję Ci za Twoje pełne Miłości serduszko i proszę o nieustanna modlitwę za mnie, wnusia i za moją rodzinę a w szczególności moją córkę, aby ułożyła sobie życie tak jak Pan Bóg bedzie tego chciał. Bardzo Kocham Pana Jezusa i pragnę robić wszystko, aby NIGDY GO NIE RANIĆ, jestem słaba, bardzo słaba i upadam, ale WIERZĘ, że wszystko jest w woli Ojca Niebieskiego i nie zostawi mnie NIGDY. Czuje obecność moich zmarłych jak i innych duszyczek, Kocham je baaaardzo. Kochana Mieciu bardzo cieszę się, że masz czasem chwilkę i napiszesz do mnie, dziekuję!!!!!!!

Niech będzie Pochwalony Jezus Chrystus Król i Maryja zawsze Dziewica - Królowa . Amen -  . Siostra Ewa

 *** *** ***  *** *** ***   *** *** ***   *** *** ***   *** *** ***   *** *** ***   *** *** ***   *** *** ***

Czy przeciw Polsce toczy się wojna?

-szukam-
$ - KLIKNIJ - $

Panie Jezu - nigdy nie zrozumiem tych Twoich i naszych zdrajców. Przecież jesteś naszym - ludzi Bogiem 
i Przyjacielem i uczynisz wszystko, aby ten człowiek mógł żyć w POKOJU, w spokoju, w zdrowiu
i w szczęściu. A ten człowiek woli wojny, walki, zdrady, oszukaństwo, złodziejstwo i morderstwo.
NIGDY NIE ZROZUMIEM, ŻE MY ŚWIECCY MUSIMY WALCZYĆ O PRAWA BOŻE Z TWOIMI KAPŁANAMI.  TAK DUŻO MAMY WROGÓW A DO TEGO JESZCZE SĄ NIMI TWOI PURPURACI . Dziwię się duchownym, którzy należą do masonerii a wstydzą się do tego oficjalnie przyznać. Jeśli należy się do Rycerzy Kolumba, to jest to właśnie masoneria - jej odłam i pod przykrywką celów charytatywnych rozbijają KOŚCIÓŁ KATOLICKI. Cóż to za organizacja, że jej członkowie wstydzą się do niej przyznać?

Pan Jezus:


" OTO MÓJ KOŚCIÓŁ KATOLICKI!!!
Ty patrzysz a Ja płaczę i cierpię, bo jeszcze do tego znam myśli tych kapłanów. Moja Matka płacze i Ja płaczę, bo wiem, że tak dalej być nie może. Nasz Ojciec Bóg Wszechmogący, to dobry Ojciec, ale już nie może patrzeć na zdrajców, którzy powinni Mnie kochać, szanować i powinni być prawdziwymi przyjaciółmi. To boli, bo przecież Ja zszedłem na ziemię dla człowieka, aby z nim być i z nim mieszkać, doradzać, ochraniać - jak Przyjaciel.

_________________________________________________________________________
Modlitwa zanurzenia we Krwi Chrystusa

 

 -szukam-

Jezu, zanurzam w Twojej Przenajdroższej Krwi cały ten rozpoczynający się dzień, który jest darem Twojej nieskończonej miłości. Zanurzam w Twojej Krwi siebie samą. Wszystkie osoby, które dziś spotkam, o których pomyśle czy w jakikolwiek sposób czegokolwiek o nich się dowiem. Zanurzam moich bliskich i osoby powierzające się mojej modlitwie. Zanurzam w Twojej Krwi, Panie, wszystkie sytuacje, które dziś zaistnieją, wszystkie sprawy, które będę załatwiać, rozmowy, które będę prowadzić, prace, które będę wykonywać i mój odpoczynek. Zapraszam Cię, Jezu, do tych sytuacji, spraw, rozmów, prac i odpoczynku. Proszę, aby Twoja Krew przenikała te osoby i sprawy, przynosząc według Twojej woli uwolnienie, oczyszczenie, uzdrowienie i uświęcenie. Niech dziś zajaśnieje chwała Twojej Krwi i objawi się jej moc. Przyjmuję wszystko, co mi dziś ześlesz, ku chwale Twojej Krwi, ku pożytkowi Kościoła św. i jako zadośćuczynienie za moje grzechy, składając to wszystko Bogu Ojcu przez wstawiennictwo Maryi. Oddaję siebie samą do pełnej dyspozycji Maryi, zawierzając Jej moją przeszłość, przyszłość i teraźniejszość, bez warunków i bez zastrzeżeń. Amen.

  

CRISTIADA

  CZY KTOŚ WIE, GDZIE MOŻNA KUPIĆ FILM "CRISTIADA"    w wersji polskiej. Bardzo proszę
o kontakt. 

CLICK

Czytaj ART.

 W Ameryce - kraju o 80 narodowościach ten film jest wyświetlany w każdym kinie a w Polsce katolickiej są jakieś  przeszkody?                

Czy coś robi w tym kierunku EPISKOPAT pracujący w Polsce?-szukam-


Jan Paweł II do Mieczysławy

 

Nasz ukochany Janie Pawle II - proszę powiedz, czy mają rację ludzie, gdy mówią o mnie nieprzyjemne słowa?

-szukam-Papież Jan Paweł II:

        


"  O, Mieczysławo - otrzymałaś wielką ŁASKĘ  widzenia nas i rozmawiania z Nami.

Teraz, to i Ja wiem, że robiłem błędy. Żaden człowiek nie jest pozbawiony uczynków omylności, nawet papież cierpi z tego powodu. Właśnie najbardziej papież, bo patrzy na niego cały świat a przychodzą ludzie z propozycjami przeróżnymi i z pytaniami trudnymi. Papież jest pod "obstrzałem" a wypowiedzi nasze są zmieniane i przekręcane nie tylko z winy tłumaczeń, ale także z winy umyślnej człowieka. Ja nie będę wypowiadał się na tematy objęte tajemnicą, ani dogłębnie na tematy "dogmatów". Ja wiem, że niesłusznie człowiek przywłaszczył sobie tytuły należne samemu BOGU WSZECHMOGĄCEMU. Ja ich nigdy nie chciałem uznawać i nie uznałem. Cokolwiek człowiek stworzył na ziemi bez porozumienia z Niebem, to nic nie jest dobre. Mogłem uczynić więcej dobra na ziemi w Kościele Katolickim, ale o wszystko pytałem Matkę Bożą  i Ona wybierała DOBRO dla was, nie dla mnie a dla was. Mój poprzednik chciał bardzo dużo osiągnąć dobrego, ale niestety - za szybko zdradził się ze swoim zamiarem, dobrym zamiarem przed światem. A teraz niestety, tylko Bóg może „wkroczyć" ze swoją RADĄ.  Ziemia jest tak bardzo zbrukana krwią niewinnie przelaną - DZIECIOBÓJSTWO na całej kuli ziemskiej jest straszne. TO JEST JEDEN GRÓB NIEWINIĄTEK i całe Niebo jest wstrząśnięte ich płaczem:

 

"MAMO - NIE ZABIJAJ MNIE. 

MAMO - POZWÓL UJRZEĆ MI TEN ŚWIAT, KTÓRY TY WIDZISZ".

 

Matki - niestety nie myślą w momencie popełniania grzechu i przestępstwa o konsekwencjach a one są dla takich matek STRASZNE. Gdyby nie ten grzech dzieciobójstwa, to nasz Ojciec Wszechmogący na inne grzechy inaczej by reagował, ale w tym przypadku, gdy kobieta mówi NIE Bogu, to jest  niepojęte - nie zgadzać się z wolą Bożą! A przecież można inaczej. Można oddać dzieciątko na wychowanie komuś. Tutaj człowiek okazuje się sam bogiem  - stworzycielem i sędzią nie pytając o nic. A przecież można prosić Boga o wszystko i o to także, aby nie powstało życie.

GRZECH RODZI GRZECH
- A TEN GRZECH JEST NAJGORSZY NA ŚWIECIE.

                                                                          " Wasz Papież Jan Paweł II ".

 


_________________________________________________________________________


-szukam-Matka Boża dla Krzysztofa

"  Wy ludzie cokolwiek zrobicie, będziecie żałowali, ale tobie powiem, bo bardzo ciebie Krzysztofie cenię za twoją mądrość i rozwagę. Proś Ducha Świętego o podpowiedź i cokolwiek będzie kolidowało     z twoim sumieniem - odrzuć. Proś Anioła Stróża o podpowiedź i jeżeli      w twoim sumieniu rozważysz, że to będzie dobry kierunek, to możesz podjąć się tego dzieła. Jesteś mądrym człowiekiem i Duch święty podpowie ci, tylko proś. Patrz także, w jakim dniu będzie obchodził ktoś   z Nieba swoje święto - patron dnia, to tego proś. W Niebie Święci tylko czekają, aby wam pomagać. Wasza Matka ".


_______________________________________________________


Matka Boża do Małgorzaty.

 
" Dziecko - nigdy nie wypełnisz woli Bożej, w 100%, bo Bóg jest Nieskończoną Miłością, tak człowiek powinien nieskończenie wielbić Boga i dziękować, ale i przepraszać. Relacje twoje z Najwyższym są dobre, ale Bogu nigdy się nie wypłacisz za DARY, które masz. Nie ustawaj w modlitwach wynagradzających i w przepraszaniu za grzechy świata, bo są wielkie winy jego. Jednak nie wątp i nie rozmyślaj, że za mało modlisz się, bo pracujesz tyle na Chwałę Bożą ile możesz. Nie zasmucaj serca swego, tylko  wynagradzaj, módl się i ufaj, ale i raduj się, bo Bóg lubi radujących się z każdej chwili, jaką daje ludzkości. Amen. Twoja Matka "._______________________________________________________


Matka Boża  do Zofii:

       " Ona wytłumaczyła sen jak umiała i mogę powiedzieć - dobrze, dobrze.
Sny jest trudno tłumaczyć, ale miej się na baczności i zgadzaj się z wolą Bożą. Przepraszaj Boga w Trójcy Świętej Jedynego za grzechy naszych wspólnych wrogów a zadośćuczynieniem będzie odprawiana Droga Krzyżowa raz czy wiele razy - twoja decyzja. Amen. Twoja Matka"._______________________________________________________Matko Boża  - Ewa bardzo prosi o pomoc w uratowaniu jej małżeństwa i w utrzymanie rodziny.

  Matka Boża

" Córko Moja - przykro patrzeć na grzeszne życie wasze.  Nigdy nie ustawaj w modlitwie.
Teraz w okresie postu nawet każdego dnia staraj się chodzić między stacjami Drogi Krzyżowej. Powinnaś zjednoczyć się z Moim bólem, bo też masz synów. Podczas tej modlitwy przyprowadzaj do Mnie i stawiaj pod Krzyżem wszystkich zagubionych i płaczących a Mój Syn obmyje Krwią Przenajświętszą ich zbolałe serca. Tylko Bóg jest ratunkiem dla was a teraz szczególnie jest okres Ducha Świętego i to On może zmieniać serca ludzkie - nieczułe serca. Gdy wstaniesz rano - módl się. W południe - módl się i wieczorem - módl się do Ducha Świętego. Proś patronów każdego dnia o wstawiennictwo za twoją rodzinę. Wszystkie rozmowy powinny odbywać się w atmosferze pokojowej - nigdy złośliwie i krzykiem. Tak żyj jakbyś nie zauważyła krytycznego stanu waszego małżeństwa. Spróbuj każdego dnia święcić mieszkanie. Przypominam - każda modlitwa i Msza Święta powinny być zawsze ofiarowane w jakiejś intencji i skup się na tym, co mówisz i robisz. Życie ma sens, jeśli jest przeżywane zgodnie z wolą Bożą. Czytaj Pismo Święte, dzięki któremu dużo zrozumiesz.

"Wasza Matka ".

_______________________________________________________


Mateńko - Twoja córka D.  Napisała do Ciebie piękny list.......i znasz jego treść.

 

Matka Boża
 

      

"  Córko Moja Bogu oddana otrzymałaś WIELKĄ ŁASKĘ rozmiłowania SERCA BOŻEGO.
i uczyń, co ci Bóg mówi, co do przyszłego życia twego.
Ty córko jesteś Nasze KOCHANIE
i nie bądź głucha na Nasze wołanie.

 
Nie martw się, co jutro przyniesie -
zdaj się na Boga a nie oglądaj "za się".
W Niebie liczy się szczęście człowieka
a dla wielu jest to droga daleka.

 
Szkoda, że tak mało ludzi to poznaje
a tak bardzo dużo ŁASK BÓG OJCIEC DAJE.
Ty dziecko - wiem, masz dobre serce
i dlatego Bóg Ojciec raduje się wielce

 
żeś posłuszna i zdolna tylko niepotrzebnie za bystra
według ciebie, to rzecz bardzo oczywista.
Proszę cię - Moje drogie Dziecię.
Dbaj o rodzinę, bo ona jest ważna przecie.

 
A nawet najważniejsza po Trójjedynemu Bogu
a jesteś wybrana w Jego Świętym OKU.
Bądź do tego pokorna i cierpliwa
a wtedy smutek z Naszych serc znika.

 
Pragnij urodzić jeszcze jedno dziecię
a My pomożemy - damy radę przecież.
Patrz na Rodzinę Świętą
też miała wyznaczoną DROGĘ niepojętą.

 
Na początku i aż do końca życia swego
wpatrzona była w Ojcowskie Serce Jego.
Tak i ty z całą swą rodziną i w każdej chwili
zaufaj całkiem NIEBU a szczególnie Maryi.

 
Tak pięknie modlisz się i piszesz do nas listy
- My będziemy pamiętać o was w sposób oczywisty.
Nie bój się i nie trwóż dziecko Moje
Bóg przed takimi jak ty otwiera podwoje

 
swoich komnat niebiańskich i ogrody liczne
w których Aniołowie wyśpiewują dźwięki liryczne.
Nie bój się i nie lękaj, co jutro przyniesie
i zawsze mów: NIECH WOLĘ TWOJĄ PO ZIEMI DUCH ŚWIĘTY NIESIE. Amen.

 

„  Twoja - Wasza Matka.”

 

-szukam-


Dziękuję Prześliczna Panienko za cudowne słowa.
Bądz Błogosławiona na wieki.     
Twoja córka D.   

_______________________________________________________


Matka Boża do Przemka

" Synu - dobrze, że pytasz, bo człowiek mający mało wiary zawsze będzie wątpił. Dlatego każdemu teraz mówię:
             
DUŻO MÓDLCIE SIĘ DO DUCHA ŚWIĘTEGO O DARY JEGO.
Pamiętajcie, abyście czytali Pismo Święte każdego dnia i jak kto może, mogli uczestniczyć pobożnie we Mszy św. według Moich Objawień dla Cataliny Rivas. Obecnie świat jest pogrążony w cieniu panowania demonów. Dlatego ratujcie swoje dusze modlitwą, codzienną Eucharystią, Różańcem i łączeniem się z Niebem tak często jak to jest możliwe. Wasze dusze targane są na przemian różnymi duchami, bo w górze i na ziemi jest ogromna walka o każdą duszę. Każdy błąd w odprawianiu Mszy Świętej jest wielką ujmą dla wszystkich. Proszę was, nie obrażajcie Boga w kościołach sposobem przeżywania Mszy Świętej, sposobem zachowania się w kościele i sposobem ubierania się. Pamiętajcie, że idziecie do KRÓLA i STWÓRCY ŚWIATA. Do kogokolwiek na ziemi idziecie z wizytą ładniej się ubieracie niż do KRÓLA WSZECHŚWIATA. Kapłani powinni mówić o wszystkich grzechach i o złym ubieraniu się także. A wy Moje drogie dzieci, upominajcie się nawzajem, bo przecież dla waszego dobra są te Moje prośby. Tak samo Przemek - przejmij się każdą Ewangelią, każdym pouczeniem i proś Ducha Świętego o rozeznanie i także swego Aniołka o pomoc. Z Bogiem, ze Mną i innymi Świętymi rozmawiaj jak z przyjaciółmi, bo My ciebie i was wszystkich uważnie słuchamy. Jak sobie nie radzisz z czymś, to dużo módl się za dusze czyśćcowe i wynagradzaj za ich grzechy, bo one bardzo wam pomagają.
                                                                                                                            
Wasza Matka "._______________________________________________________Matka Boża do Dominiki

Matusiu moja Prześliczna  skąd ten lęk i stres we mnie?

" Dziecko - stres nie pochodzi od Boga. Wszelkie przeciwności pokonuj z wiarą i ufnością w Bogu w Trójcy Świętym Jedynym. Proś dusze czyśćcowe, których modlitwy chętnie przyjmujemy, bo przychodzą do nas przez cierpienie a ty wynagradzaj za ich grzechy.

ANATOMIA MIŁOŚCI - rozważaj tę TAJEMNICĘ. „Twoja Matka ".
_______________________________________________________


Matka Boża do Łukasza


" Synu - dla Boga Ojca Wszechmogącego nigdy nie będzie dość modlitwy. Szczególnie za innych wynagradzaj Różańcem.Pełne uczestnictwo we Mszy Świętej jest mile widziane przez Niebo. Pamiętaj, że Msza Święta, to nie uczta a Męka Jezusa Chrystusa i wczuwaj się w ten ból, który dla was Jezus znosi
w każdej Mszy Świętej. Innym o tym mów, aby wasze myśli nie były skierowane na sprawy światowe.Pilnuj, aby mogła się wypełnić wola Boża w tobie, w was. Tak ci dopomóż Bóg.

"Wasza Matka".

-szukam-


Informacja/information/información/Informationen

Apostolat Nowenny Pompejańskiej wydaje nową katolicką gazetę "Królowa Różańca Świętego". Obecnie jest już dostępny drugi numer. W tym numerze polecamy wywiad z panem Dariuszem Telejko dyrektorem Radia Rodzina, działaczem katolickim, apostołem Nowenny Pompejańskiej, który został uzdrowiony przez nowennę pompejańską z raka, artykuł  o nocach modlitwy i cudów w Skoczowie, nocnej pielgrzymce do Lichenia, oraz liczne świadectwa i inne ciekawe artykuły. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z tym kwartalnikiem. "Królowa Różańca Świętego" z dniem 1 lipca otrzymała asystenta kościelnego w osobie koordynatora różańca diecezji poznańskiej księdza doktora Jana Glapiaka. Czasopismo można kupić w sklepach Empik oraz na stronie www.rosemaria.pl  

Strona czasopisma: www.krolowa.rosemaria.pl

Zależy nam na popularyzacji czasopisma, a jednocześnie nie możemy wykupić reklam z braku funduszy, więc prosimy ludzi dobrej woli o przekazywanie sobie tej informacji. Będę wdzięczny za pomoc w szerzeniu informacji o tym nowym dziele różańcowym._________________________________________________________________________


-szukam--szukam--szukam-Pan Jezus podyktował te MODLITWY ZA DUSZE CZYŚĆCOWE  św. Gertrudzie Wielkiej.

Ojcze Przedwieczny - ofiaruję Ci Najdrogocenniejszą Krew Boskiego Syna Twego, Pana naszego Jezusa Chrystusa w połączeniu ze wszystkimi Mszami św. na całym świecie dzisiaj odprawianymi, za dusze w czyśćcu cierpiące, za umierających, za grzeszników na świecie, za grzeszników w Kościele powszechnym, za grzeszników w mojej rodzinie, a także w moim domu. Amen.

Ojcze Niebieski - przez Niepokalane i mieczem przebite Serce Maryi, ofiaruję Ci Najdroższą KREW i rany Jezusa Chrystusa, aby Maryja, nasza Matka starła głowę szatana i z Archaniołem Michałem oraz ze wszystkimi aniołami strąciła do piekła złe duchy, a wszystkie ich dzieła i plany zniszczyła, szczególnie obecnie w tej godzinie i nade wszystko w naszej Ojczyźnie. Amen.


KORONKA - MODLITWA o którą prosi Matka Boża w Medjugorie.

 

Na paciorku pod Krzyżykiem - Wierzę w Boga Ojca.......
Na kolejnych "trójkach" 

 1. Ojcze nasz...
2. Zdrowaś Maryjo...
3.  Chwała Ojcu.....

Trzy pierwsze "trójki" w intencji zwycięstwa Maryi.
Trzy następne o pokonanie szatana.
Siódma za triumf Niepokalanego Serca Maryi.
MODLITWA DO MATKI BOŻEJ GIETRZWAŁDZKIEJ.

 
Matka Niebieskiego Pana, Lekarko dusz i ciał ludzkich - Pani Gietrzwałdzka,
Ty, która wsławiłaś to miejsce Swoją obecnością, racz wejrzeć na mnie łaskawym wzrokiem
i uproś u swego Syna Jezusa Chrystusa tak bardzo potrzebne mi łaski......

Przyjdź, litościwa i miłosierna Pani Niebios, z pomocą moim prośbom i postanowieniom. Amen.


MODLITWA DO ANIOŁA STRÓŻA.

 -szukam-


Aniele Boży Stróżu mój, Ty zawsze przy mnie stój. Rano, wieczór, we dnie w nocy - bądź mi zawsze ku pomocy. Strzeż mnie od wszystkiego złego i doprowadź do żywota wiecznego. Amen. Święty Aniele Stróżu mój, którego otrzymałam od Boga, abyś był mi  towarzyszem w całym moim życiu, ratuj mnie dla wieczności i pełnij twój obowiązek wobec mnie, który wyznaczyła Ci miłość Boga. Wstrząśnij mną w mojej obojętności, wzmacniaj mnie w mojej słabości, zagródź mi każdą niewłaściwą drogę, otwórz oczy dla Boga i Krzyża, a zamknij mi uszy na pokusy złego ducha. Czuwaj nade mną w czasie snu i dozwól, abym została twoją radością i nagrodą w Niebie. Amen.-szukam--szukam--szukam-


Nowenna do Matki Bożej  Szkaplerznej

-szukam-_________________________________________________________________________  Staniatki - zaproszenie: koncert, rekolekcje

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!
Bardzo serdecznie zapraszamy na cykl koncertów w lipcu - soboty, godz.
16.00. Zachęcamy też Panie do udziału w rekolekcjach dla kobiet. Uprzejmie
prosimy o przesłanie tych informacji do innych osób.
pozdrawiamy z serdeczną modlitwą - s. Stefania

POBIERZ:

Rekolekcje
Koncert w Staniatkach_________________________________________________________________________


Myrna Nazzour - ważne informacje!

               
Drodzy Przyjaciele,
Przesyłamy ważne informacje na temat spotkania z syryjską stygmatyczką Myrną Nazzour.

 

1) Spotkanie odbędzie się w Mogilnie k. Gniezna (Województwo Kujawsko-Pomorskie) w dniach 14 oraz 15 lipca.
Jest to dwudniowe spotkanie i każdy, kto się zarejestrował uczestniczy w dwóch dniach. Każdy dzień ma inny program.

2) Ze względu na duże zainteresowanie, obydwa dni konferencji odbędą się na Hali Sportowej w Mogilnie. Dlatego sugerujemy wygodne, sportowe obuwie. Oczywiście nie jest to konieczne ale miękkie obuwie na pewno pomoże w poruszaniu się na hali.

3) Jest możliwa rezerwacja noclegu oraz obiadów. Osoby zainteresowane rezerwacją prosimy o pilny kontakt pod nr tel: 695 950 993

4) Wstępny, ramowy Program dwudniowego spotkania jest już dostępny na naszej stronie:
http://www.charyzmatycy.pl/program.html

 WAŻNE: rejestracja uczestników rozpocznie się 2 godziny przed oficjalnym rozpoczęciem czyli od godz. 8.00 będziemy rejestrować uczestników przydzielając identyfikatory. Prosimy o zabranie ze sobą swojego numeru rejestracyjnego, który został wpisany w tytuł przelewu.

 5) Wszystkie osoby zarejestrowane prosimy o dokonywanie opłaty rejestracyjnej do wtorku 11.07.2012 (50 zł od osoby) na konto:

 
PARAFIA ŚW.JANA APOSTOŁA
UL. BENEDYKTA XI 1
88-300 MOGILNO
NR KONTA: 25 1020 1505 0000 0902 0136 8117
Wszystkie dodatkowe informacje można uzyskać pod nr
tel: 605 950 993 lub 607 731 731
www.charyzmatycy.pl

 

 _________________________________________________________________________


 

RODACY - ŻARTY SIĘ SKOŃCZYŁY!!!

 

NIE CHCIAŁO WAM SIĘ GŁOSOWAĆ A WROGOWIE – POSZLI I ZAGŁOSOWALI NA WROGÓW NORODU POLSKIEGO.

Pan Jezus powiedział:

"JAK NIE BĘDĘ WASZYM KRÓLEM TAKIM, JAKĄ JEST WASZA KRÓLOWA - MARYJA, TO PEWNEGO DNIA OBUDZICIE SIĘ W NIE SWOIM KRAJU".

 A wy drodzy Rodacy dalej oglądajcie głupie seriale i będziecie się uczyć języka hebrajskiego oraz będzie parobkami Żydów we własnej Ojczyźnie. Potem powiedzą: "WASZE ULICE NASZE KAMIENICE" - jak przed wojną mówili. Pan Jezus powiedział do Rozalii Celakówny :

 
„GDY BĘDĘ WASZYM KRÓLEM, TO POLSKA BĘDZIE KRAJEM POKOJU - WZOREM DLA INNYCH PAŃSTW A LUDZIE Z INNYCH PAŃSTW BĘDĄ SIĘ UCZYLI JĘZYKA POLSKIEGO".

 
Żydzi - tą bardzo mądry naród. U nich TYLKO NAUKA, NAUKA, NAUKA.  Telewizory są, ale zamknięte w szafach a Polacy pozwalają swoim dzieciom na oglądanie bzdur telewizyjnych
których właścicielami też są nasi wrogowie - od rana do wieczora - a potem kupują im japońskie kalkulatorki, bo nie umieją dodawać.

 

DLA NAS JEDYNYM RATUNKIEM JEST CHRYSTUS KRÓL POLSKI.

 
WIEMY Z HISTORII, ŻE ŻYDZI NIENAWIDZILI PANA JEZUSA I GO ZABILI - ZA BARDZO WTRĄCAŁ SIĘ W ICH KŁAMLIWE RZĄDY (czytanie z 6.08)  BARDZO JASNO ROZPOZNAJEMY, KTO TERAZ RZĄDZI POLSKĄ, SKORO NIE CHCĄ UZNAĆ PANA BOGA JEZUSA CHRYSTUSA ZA KRÓLA WEDŁUG JEGO ŻYCZENIA. JEST TO DLA NAS - NARODU POLSKIEGO BARDZO PRZYKRE, BO POZNAJEMY PO CZYNACH, ŻE I RZĄD I EPISKOPAT JEST ŻYDOWSKI. MÓDLMY SIĘ O NAWRÓCENIE RZĄDU I EPISKOPATU. PAN BÓG LICZY TYLKO NA NAS ŚWIECKICH, PONIEWAŻ ANI BISKUPI, ANI PROBOSZCZOWIE W KOŚCIOŁACH KATOLICKICH NIE PRZYJMUJĄ  ANI INTENCJI O INTRONIZCACJĘ PANA JEZUSA ANI NIE CHCĄ OBRAZU CHRYSTUSA KRÓLA DO JEGO ŚWIĄTYŃ. KAŻĄ NAM CZCIĆ JEGO SERCE A MY, JAKO NARÓD KOCHAJĄCY PANA BOGA CZCIMY WSZYSTKO, CO BOŻE A NADE WSZYSTKO OSOBĘ. JAK WIDAĆ NIE MAMY JUŻ NIKOGO ZA OBROŃCĘ TYLKO BOGA.

JEST NAM OGROMNIE PRZYKRO, ŻE REDEMPORYŚCI Z RADIA MARYJA I TELEWIZJI "TRWAM" TAKŻE WYBRALI CZŁOWIEKA - KOLUMBA I JEGO RYCERZY I WSZĘDZIE SIĘ NIMI SZCZYCĄ A ODRZUCAJĄ CHRYSTUSA KRÓLA -  JEGO RATUNEK  DLA POLSKI I ŚWIATA A JEGO RYCERZY WYŚMIEWAJĄ.


( CLICK ) -> Żydzi: Hebrajski musi być językiem urzędowym obok polskiego

 

_________________________________________________________________________


Kliknij w link "UWAGA!"Uwaga! - Problemy z okultyzmem - o.Bogusław Jaworowski


OKULTYZM -ZLO KTORE JEST

____________________________

Italia Corpus Chrsiti Tapete de Flores


____________________________

-szukam-

( CLICK ) -> Alex Jones - Szczepionki które uczynią Cię posłusznym

____________________________

Warto  posłuchać tej dyskusji  nt. konsekwencji prawnych, społecznych i zdrowotnych zaplanowanej przez rząd i przegłosowanej przez Sejm dyktatury sanepidu.     
 
Janusz Zagórski wraz z Pawłem Nogalem rozmawiają z Maciejem Lisowskim z Fundacji LEX NOSTRA. Tematem rozmowy jest bieżąca ustawa o szczepionkach i "dyktaturze sanepidu" jak to określił Paweł Nogal. Maciej Lisowski wprzystępny sposób omawia zagrożenia dla obywatela wynikające z wprowadzenia poszczególnych punktów tej ustawy w założonym brzmieniu. Dopiero po przełożeniu z suchej litery zapisu na "nasze" - dobitnie widać jak szkodliwa jest ta ustawa.

-Marta-

( CLICK ) -> Stop Nowemu Porządkowi Świata - 04.07.2012


____________________________

( CLICK ) -> Egzorcyzmy Anneliese Michel ( film dokumentalny ) PL
_________________________________________________________________________


POTRZEBNA POMOC LUDZI DOBREJ WOLI


ZAPROSZENIE LUDZI DOBREJ WOLI DO DZIELENIA SIĘ  -- MIŁOŚCIĄ Z DZIEĆMI.


 Nazywam się Ewa, od ponad 12 lat prowadzę z mężem Pogotowie Rodzinne w Lublinie.(Przyjmujemy do swojego domu maluszki porzucone przez mamy w szpitalu i dzieci z interwencji policyjnych, np z libacji alkoholowych, do czasu uregulowania sytuacji prawnej- a później adopcji- nasza praca to 24 godziny bez urlopów) Wychowaliśmy już 76 maluszków, z różnymi historiami. Pobyt u nas, chroni je przed domem dziecka. Kilka miesięcy temu w naszym Pogotowiu zawitał kryzys finansowy, który dzięki pomocy wielu wspaniałych OBCYCH osób udało nam się jakoś "załatać"( np dzięki wsparciu w formie mleka, pieluszek, artykułów żywnościowych itp) . Niestety ciągle są nowe potrzeby i mamy wielką nadzieję, że znajdą się ludzie o wielkich sercach, którzy zechcą wspomóc nasze dzieciaki. Zwracamy się z prośbą o używane ubranka, zabawki, artykuły higieniczne. Czasem może nie ma, komu oddać używanych rzeczy po dzieciach, czy wnukach, a nam naprawdę bardzo się przydadzą i przyjmiemy je z ogromną wdzięcznością.
Może mają Państwo znajomych, którzy nie mają, co zrobić z ubrankami po dzieciach. Dzieci, jakie u nas przebywają, to chłopcy i dziewczynki w wieku od kilku dni do 7 lat. Będziemy ogromnie wdzięczni, jeżeli zechcą Państwo podarować nam używane ubranka czy zabawki, z których Państwa dzieci już wyrosły. Szukamy także osoby, firmy, która zasponsoruje lub częściowo zasponsoruje naszej rodzinie, chociaż 2-3 dniowy wypoczynek. Dla potwierdzenia, mogę przesłać dokumenty potwierdzające prowadzenia Pogotowia w moim domu.


Nasze dane: Pogotowie Rodzinne

Ewa i Krzysztof Guziak
20-448 Lublin
Ul. Sierpińskiego 55  tel. 817487331
 
ewaguziak3@wp.pl  -szukam-


JEZUS CHRYSTUS w Texas w Stanach Zjednoczonych."JEZUS CHRYSTUS”

- NAJBOLEŚNIEJSZY, NAJBOGATSZY, NAJLEPSZY, NAJPIĘKNIEJSZY, NAJUKOCHAŃSZY, NAJCUDOWNIEJSZY, NAJMIŁOSIERNIEJSZY, NAJCIERPLIWSZY,  NAJŚWIĘTSZY,  NAJSPRAWIEDLIWSZY - NO I ZBAWICIEL ALE - KRÓL !!! "

Tę ŚWIĘTĄ MĘKĘ - GOLGOTĘ texańską dedykuję podobno "katolickiemu" EPISKOPATOWI w Polsce, który nie chce Pana Boga widzieć KRÓLEM a tylko ich SŁUGĄ - niech się wstydzą, jeśli mają wstyd za GOLGOTĘ BESKIDZKĄ, którą pobudowali na polskiej świętej ziemi krwią zbroczonej męczenników polskich i ofiar wojennych. Ostatnią wojnę zawdzięczamy także nieposłusznemu Episkopatowi w Polsce, który nie zareagował na Pana Boga prośby dot. uratowania naszej Ojczyzny. Kardynał Hlond wolał uciec z Polski niż posłuchać Pana Jezusa. TO SĄ SMUTNE FAKTY PRAWDY. Niestety, teraz historia się powtarza i niczego nie nauczyła ich wojna. SAMI PONAKŁADALI NA SIEBIE PRZERÓŻNE PIĘKNE OKRYCIA A PANA BOGA - STWÓRCĘ I ZBAWICIELA  ZOSTAWILI NA KRZYŻU NAGIEGO I NAZWALI GO ICH SŁUGĄ a ludzi, którzy widzą te haniebne czyny duchowieństwa katolickiego nazywają "nawiedzonymi". Skończyły się prośby z miłością, skoro wisi nad nami widmo następnej wojny. Skoro wrogowie chcą ziemię polską znowu podzielić między siebie. Nie ma drugiego pułkownika Kuklińskiego, który wykryłby zamiary wrogów. KTO PRZYJACIEL A KTO WRÓG? Powinni cieszyć się, że dostarczyła Polonia piękny obraz Chrystusa Króla ze złotą koroną na głowie i berłem złotym. Akty podyktował sam Pan Bóg, tylko je odczytać, ale albo są tacy leniwi, że im się nie chce, albo mają już innego króla, któremu już dawno służą, skoro nie posłuchali 75 lat temu Pana Boga. KTO JEST ICH BOGIEM? WIEMY Z HISTORII, ŻE PANA JEZUSA NIENAWIDZILI TYLKO ŻYDZI. MOŻE EPISKOPAT JEST ŻYDOWSKIEGO POCHODZENIA - BO TEŻ NIE CHCE UZNAĆ PANA JEZUSA ZA BOGA I KRÓLA. Polacy - niedługo obudzicie się w innym kraju bez interwencji boskiej. Jeśli Episkopat pobudował z taką nienawiścią figury Drogi Krzyżowej na Golgocie Beskidzkiej, to nie mogą w nim pracować Boży kapłani, tylko albo Żydzi albo masoni. Po owocach poznacie a owoce są nader oczywiste. I jeszcze będą mieli pretensję do nas, że my to widzimy. Czy w dalszym ciągu ks. A. Wypych z Chicago będzie namawiał nas do kochania kapłanów? MK.

 ( CLICK ) - > JEZUS CHRYSTUS w Texas w Stanach  Zjednoczonych.pps


Panie Jezu - do kogo pójdę? Tylko Ty znasz moje serce, moją duszę. Pragnę być Twoim narzędziem i służebnicą.

 

Pan Jezus:

"Dziecko Moje, Moja umiłowana uczennico - prowadzę ciebie od kilku lat a tym samym Moich wiernych. Są wielkie owoce z twojej pracy, bo ludzie przyjmują do swoich serc Moje słowa pocieszenia, Moje uwagi i polecenia. Kto idzie za Mną muszą drogę taką samą przejść: upokorzenia, policzki, upadki, wyzwiska.  Jest Mi przykro to widzieć, że te wszystkie przewinienia są wykonywane sobie nawzajem przez Moich wiernych".

 


_______________________________________________________


Proszę Cię mój Panie powiedz jak powinnam zachować się a chcę być posłuszna Tobie. Według Twojej woli zachowuję milczenie. Nie mam nic na swoją obronę. Owszem mam Twoje słowa, w które nie bardzo wierzą. Nawet nie umiem tłumaczyć się, tylko wszystko przyjmuję pokornie, bo jak widzisz niektórzy są przeciwko mnie.

Pan Jezus:


"Wiesz Mieczysławo że i Ja milczałem i tobie mówię, abyś wszystkie "razy" i zarzuty przyjmowała milcząco a takim zachowaniem udowodnisz, że akceptujesz wszystko, bo do Mnie należy ocena. Wiem, że nie umiesz się bronić, więcmilcz i proś Ducha Świętego o podpowiedzi, o opiekę. Wielu Moich wiernych szło milcząco na śmierć".

 

_______________________________________________________

Panie Jezu - pytałam Ciebie wiele razy i pytam jeszcze raz jak postąpić?


Pan Jezus:

"Wszystko akceptuj, co powiedzą ci, którzy cię otoczyli, bo nie ma innej drogi dla ciebie teraz a do Mnie należy dalsze działanie i wypowiadaj "niech się stanie Twoja wola mój Królu, z którą zgodzić się trzeba". Widzisz, że Ja uniżałem się wiele razy a ostatnio, gdy stworzenie uczyniło Mnie swoim SŁUGĄ. Widzisz, że zgadzam się z tym stanowiskiem stworzenia i nawet nie reaguję kataklizmami, tylko cierpię.  A was cierpienie uszlachetnia. Patrzę na ciebie z miłością i otaczam miłością, bo ty umiesz odwzajemniać się miłością".

_______________________________________________________


Panie Jezu - bardzo proszę, aby Duch Święty ciągle chciał być między nami i aby bronił nas katolików przed skłócaniem. Pragnę, aby ludzie mogli żyć w przyjaźni i pomagali sobie nawzajem.


Pan Jezus:

" Dlatego dużo módlcie się do Ducha Świętego każdy oddzielnie i wszyscy razem. Dzień zaczynajcie od modlitwy do Ducha Świętego i aby Jego święty powiew umacniał wszystkich w zgodzie i praworządności. Jak powiedziałem: nowa strona, nowy program, nowe osoby (prowadzące), tylko Ja i ty po staremu.  Módl się o zgodę, miłość i poszanowanie bliźniego między wami"._______________________________________________________Panie Jezu, czasami to już proszę Cię abyś zabrał mnie z tej ziemi, bo cóż ja mogę?

Pan Jezus:

" Mieczyslawo - przykrości zbierać i ubarwiać je w Moje Łaski, to jest zadanie dla katolików".

 

_______________________________________________________


Panie Jezu - nie będę więcej pytała o tematy trudne, bo i tak nie mogę włożyć je na naszą stronę.


Pan Jezus:

" Ty nie pytasz sama od siebie, bo nie jesteś aż taka ciekawa. Przyjdzie czas, że tematy te wypłyną do wiadomości wszystkich. Teraz masz wszystkich przeciwko sobie i musisz być posłuszna twoim przełożonym w wierze a Moim kapłanom, których postawiłem na twojej drodze. Tym posłuszeństwem wiele zyskasz a przede wszystkim będziesz pokorna. Amen. Jezus Chrystus Pan i Król twój"._______________________________________________________Dziękuję Ci mój Panie, Królu i Przyjacielu - ale przede wszystkim chcę być posłuszna Tobie - Bogu w Trójcy Świętej Jedynemu.


Pan Jezus:
  

"Moim zadaniem jest siać POKÓJ między wami a dobro musi zwyciężyć. Przez pokorę i posłuszeństwo twoje posługa będzie bardzo owocna dla innych, bo to pracuje jak "echo" dla wszystkich. Twój Jezus". 

      

                        


Dziękuję serdecznie Mój - nasz Przyjacielu i również za to, że mogę uzyskać wskazówki dla siebie i innych, którzy o nie pytają. Ty wiesz, że kocham Cię i całe Niebo ponad wszystko i często sobie myślę patrząc na świat: chciałabym jak najwięcej być pożyteczna a nie zawsze mogę sprostać z powodu braku czasu. Skróciłeś dobę, czas szybko upływa, ludzie są zapracowani i zabiegani i szkoda, że jeszcze sobie utrudniają życie złymi, nieprzemyślanymi decyzjami._______________________________________________________DOGMAT O NIEOMYLNOŚCI PAPIEŻY.

 

Panie Jezu - sam widzisz ile jest pytań dotyczących DOGMATU NIEOMYLNOŚCI PAPIEŻA. Są kapłani, którzy nazwali mnie HERETYCZKĄ. W książce autora Ottawio Miechelliniego jest napisany ten DOGMAT, że jest prawidłowy.  W ważnych sprawach pytam kilka razy. Przecież nie mogę wyrzucić tekstów, które mi dyktujesz, bo po to mówisz, aby świat wiedział, co jest źle.

 

Pan Jezus:

     

" Dzieci Moje, już tyle razy wam mówiłem, że Moje słowa są przekręcane wszędzie: w książkach, homiliach i w Piśmie Świętym też. W tej książce i w wielu innych są treści zmieniane i w twojej też będą zmieniane, bo wszędzie są Moi wrogowie, którzy chcą umniejszyć Moją Boskość i rozdzielić Ją między ludzi. Nawet po ludzku myśleć, to trzeba zapamiętać raz na zawsze, że nieomylny jest tylko BÓG, bo zna wasze myśli, zna waszą przyszłość i wnika we wszystkie organy waszego ciała i ducha. Człowiek niczego podobnego nie potrafi, bo jeżeli coś mu się udaje z nadprzyrodzonych umiejętności czynić, to tylko za pomocą Ducha Świętego lub demona, który także może wpływać na wasze myśli, przez które podejmujecie złe decyzje. Samo ustanawianie takiego DOGMATU jest grzechem pychy, ponieważ człowiek chce ingerować w moc Bożą i żąda, wprost aby Bóg w Trójcy Świętej Jedyny dzielił się z Nim władzą. Powiadam: macie rozumy, to rozważajcie i proście Ducha Świętego o pomoc. Macie Dary Ducha Świętego to pytajcie Jego o wszystko.  Nawet pisanie o tym jest grzechem. Dlatego Mój umiłowany kapłan nie mógł tego grzechu popełnić. Powtarzam, że żaden człowiek nie jest nieomylny, nawet papież a niektórzy z nich są nawet w piekle za grzech pychy, który powiela inne grzechy. Na podstawie grzechu pychy powstaje mnóstwo innych grzechów. 

PYCHA -TO JEST SAMOUWIELBIENIE.
Pamiętaj Mieczysławo - niczego nie usuwaj, co ci podyktowałem. Będziesz tłumaczyła się przede Mną, że usunęłaś Moje słowa już raz o przyjmowaniu Mnie w Komunii Świętej, gdy podają Mnie ludzie świeccy wiernym i na dłonie - na polecenie Mojego drogiego kapłana, lecz nauczonego według nauki posoborowej. Powtarzam: pomimo konsekrowania Komunikantów  w momencie dotykania Mnie niegodnymi dłońmi ODCHODZĘ. Jestem Bogiem i nie pozwolę na bezczeszczenie Mojego Najświętszego Ciała i Najświętszej Krwi przez grzeszników. Mój Ojciec jest Bogiem i nie pozwoli, aby Mnie Boga też hańbiło pyszne stworzenie. Duch Święty ulatuje i nie pozwoli abym ciągle cierpiał. Już tak dużo razy dawałem znaki, że Ja jestem w OPŁATKU - HOSTII żywy, jeśli są przestrzegane zasady udzielania Komunii Świętej ustalone przed II Soborem Watykańskim. Prawie wszystkie przypadki hańbienia Mnie występujące - nadzwyczaj rzadko są opisane. Po II Soborze tak bardzo Mnie ludzie hańbią, że Mój Ojciec nie pozwolił na dalsze cierpienia. W obecnym czasie stan Kościoła katolickiego jest w stanie krytycznym właśnie z powodu braku ŁASK BOŻYCH. Hańbienie Mojego Najświętszego Ciała spowodowało, że Ojciec mógł świat już dawno zniszczyć, ale na wasze prośby przedłużył życie na planecie Ziemi zabierając jednocześnie ŁASKI, które straciliście przez ustanawianie hańbiących Boga zarządzeń. Umniejszenie ŁASK dla was spowodowało większą władzę demonów nad wami. Czas jest wydłużony, ale będzie większe cierpienie dla was, jako wynagrodzenie Bogu za grzechy pychy i próby zrównania człowieka ze Stwórcą. Czy teraz już zrozumieliście? Czy zrozumiecie, jeśli dotknie was nieszczęście w postaci różnych kataklizmów.

„ Jezus Chrystus Król Polski - Świata i Wszechświata ".

 

_________________________________________________________________________DUCHOWIEŃSTWO I WIERNI BĘDĄ MASZEROWAĆ POD MASOŃSKIM SZTANDAREM PRZEKONANI JESZCZE, IŻ KROCZĄ POD PAPIESKĄ FLAGĄ.!

-szukam-

"Kandelabr przypomina masonowi siedem sztuk wyzwolonych, których znajomość jest
niezbędna w pracy prawdziwie wtajemniczonego".  (L. Troisi, Dizionario massonico, Bastogi)


Infiltracja żydomasońska
w Kościele rzymskim

KS. CURZIO NITOGLIA

 

Aby osiągnąć swój cel masoneria wykształciła pokolenie godne tego wydarzenia poprzez intelektualne i moralne zepsucie młodzieży, począwszy od jak najmłodszego wieku, aby następnie móc jej wpoić niepostrzeżenie masońską mentalność. Szczególnie w seminariach rozwinęła swoją działalność infiltracji i psucia poglądów, świadoma, iż pewnego dnia, młodzi seminarzyści zostaną księżmi, biskupami, kardynałami, będą kierować i zarządzać Kościołem, a jako kardynałowie będą wezwani do wyboru Papieża, który jak większość mu współczesnych będzie przesiąknięty zasadami filantropijnymi i naturalistycznymi, a więc będzie odpowiadał interesom sekty.

"Ich prawem jest nieprawda; ich bogiem jest diabeł, a ich obrzędy są niegodziwością".

Słowa o żydomasonerii  kapłanów papieża św. Leona Wielkiego.


-szukam-

Godło kawalerów Kadosch, 30 stopnia masonerii zapowiadające zemstę na Papieżu i Jezusie Chrystusie Królu symbolizowanych przez Tiarę i Koronę

Papież Piusa IX:

"Wy z ojca diabła jesteście i pożądania ojca waszego czynić chcecie".


 ( CLICK ) DUCHOWNI.pdf

 

 

-szukam-


I CO NA TO SZANOWNY RZĄD W POLSCE - NIKT NIE PROTESTUJE?

 CZYŻBY WSZYSCY GODZILI SIĘ NA ZMIANĘ GODŁA W POLSCE?

 Takie koszulki na mistrzostwa Europy sprzedaje sie w sieci sklepów

"caprabo i eroski" w Hiszpanii po 9,90 ?


-szukam-_________________________________________________________________________SKORO NA TO JAWNE ZAWŁASZCZENIE POLSKI POZWALA  RZĄD I EPISKOPAT TO CZYLI TEŻ SĄ ŻYDAMI -  POLACY  ZAPEŁNIAJCIE KOŚCIOŁY I MÓDLCIE SIĘ
O NAWRÓCENIE
ŻYDÓW I O WYWYŻSZENIE CHRYSTUSA NA KRÓLA, BO GINIEMY !!!

_________________________________________________________________________


-szukam-
( CLICK ) Lipiec miesiącem modlitwy za Ojczyznę


( CLICK )  W Obronie Mszy Świętej i Tradycji Karolickiej


( CLICK ) O szacunku dla Eucharysti

PAN BÓG NIE POZWOLI, ABY CZŁOWIEK - PROCH MARNY PASTWIŁ SIĘ NAD NIM, NAZYWAŁ GO SŁUGĄ I CHCIAŁ SWEGO, STWÓRCE PRZECHYTRZYĆ PODSTĘPNIE RÓŻNYMI HANIEBNYMI SPOSOBAMI.


( CLICK ) Świat zmierza ku karze i oczyszczeniu

Triduum ku czci Boga Ojca( CLICK ) Czuwanie ku Czci Boga Ojca 2012( CLICK ) - Dom smagany wiatrem


_________________________________________________________________________-szukam-

benedyktynki.org


Drodzy przyjaciele, obrońcy życia, obrońcy rodziny, osoby duchowne i ci wszyscy, którzy wierzą w moc modlitwy:


W środę 11 Lipca 2012 roku - w tak zwany "światowy dzień ludności" - w Londynie odbędzie się bezprecedensowe spotkanie - Szczyt "Planowania Rodzinnego" (tak ... tego planowania rodzinnego, w skład, którego wchodzi antykoncepcja, aborcja i sterylizacja). 

www.londonfamilyplanningsummit.co.uk

Świat Zachodni zuchwale twierdzi, ze znalazł rozwiązanie do aktualnych problemów światowych (kryzysu ekonomicznego, niedostatku żywności czy zwiększającej się migracji) - nazwano to 'demograficzną dywidendą". Tłumacząc prostym językiem, chodzi o to że każde Euro / Złotówka / Dolar wydane na "Planowanie Rodzinne" przyczynia się do oszczędności wydatków na edukację czy zdrowie ... i to wszystko przy rosnącej liczbie ludności na świecie (no nie za bardzo w Europie bo tutaj mamy niż demograficzny). To bardzo matematyczne, statystyczne, mechaniczne rachunki, które obejmują działania nakierowane na najbiedniejsze i najmniej wyedukowane rzesze populacji na świecie - te, które nie znają i nie rozumieją ryzyka tych wszystkich programów. To neomaltuzjanizm mający na celu ograniczenie ludności!

My wszyscy mamy moralny obowiązek i  odpowiedzialność wobec tych ludzi i ja, jako Europejka, czuję się wezwania do działania w tym czystym szaleństwie. 

Znam i wiem jak wpływowa jest Fundacja Billa i Melinda Gates, które to współorganizują ... Bill Gates ma silne przeświadczenie, iż Planowanie Rodziny ulepszy kraje Trzeciego Świata. Wiem też, jak wielkim propagatorem tych rozwiązań jest Andrew Mitchell, reprezentujący rząd brytyjski i ministerstwo pomocy rozwojowej - także współorganizator. 

 

Dlatego pragnę poprosić was o pomoc!
Wierzę usilnie, ze naprawdę potrzebujemy na to wydarzenie pomocy Nieba. 
Wierzę usilnie w moc modlitwy i postu. 

 

11 lipca to także dzień patrona Europy - Świętego Benedykta. 
Módlmy się tego dnia za wstawiennictwem Świętego Benedykta, który jest także patronem przeciwko truciźnie - aby wstawiał się za nami i uchronił nas od 'zatrucia' świata , który potrzebuje pomocy, a nie programów siejących i eksportujących kulturę śmierci. 
 
Proszę - pomódlcie się w tej intencji, pośćcie, ofiarujcie coś Panu, przystąpcie do Eucharystii ...  
Świat potrzebuje naszej pomocy ....
Z Bogiem
A+

Litania do Świętego Benedykta

Kyrie, elejson. Chryste, elejson. Kyrie, elejson. 
       Chryste, usłysz nas. Chryste, wysłuchaj nas. 
       Ojcze z nieba, Boże, zmiłuj się nad nami.
       Synu Odkupicielu świata, Boże, zmiłuj się nad nami.
       Duchu Święty, Boże, zmiłuj się nad nami.
       Święta Trójco, Jedyny Boże, zmiłuj się nad nami. 

       Święta Maryjo, módl się za nami.
       Święta Maryjo, Zwierciadło zakonnej doskonałości, 
       Święty Ojcze Benedykcie, 
       Święty Benedykcie, miłośniku krzyża, 
       Święty Benedykcie, wierny naśladowco Jezusa Chrystusa, 
       Święty Benedykcie, niezwykły w umartwianiu i surowości życia, 
Święty Benedykcie, miłośniku ubóstwa, czystości, posłuszeństwa, pobożności i wszelkich cnót, 
       Święty Benedykcie, serafinie pałający miłością Boga i bliźniego, 
       Święty Benedykcie, wzgardzicielu świata, 
       Święty Benedykcie, ojcze nieprzeliczonych synów i córek duchowych, 
       Święty Benedykcie, mistrzu wszelkiej doskonałości, 
       Święty Benedykcie, ozdobo Kościoła Bożego, 
       Święty Benedykcie, wdzięczny przybytku Ducha Świętego, 
       Święty Benedykcie, zwierciadło bogomyślności, 
       Święty Benedykcie, obrońco do ciebie się uciekających, 
Święty Benedykcie, patronie przeciw pożarom, piorunom, gradobiciu, nieurodzajom i głodowi, 
       Święty Benedykcie, pocieszycielu smutnych i strapionych, 
       Święty Benedykcie, patronie we wszelkiej potrzebie, 
       Święty Benedykcie, uzdrawiający chorych znakiem Krzyża świętego, 
       Święty Benedykcie, wspomożycielu konających, 
       Święty Benedykcie, patronie dobrej śmierci, 
       Święty Benedykcie, możny cudotwórco, 
       Święty Benedykcie, aniele obyczajów i życia, 
       Święty Benedykcie, następco patriarchów, 
       Święty Benedykcie, podobny męczennikom, 
       Święty Benedykcie, patriarcho mnichów, 
       Święty Benedykcie, wzorze przełożonych, 
       Święty Benedykcie, chwało wyznawców, 
       Święty Benedykcie, naśladowco Apostołów, 
       Święty Benedykcie, wielką chwałą ukoronowany, 
       Święty Benedykcie, patronie Europy,

       Baranku Boży, Który gładzisz grzechy świata, przepuść nam, Panie
       Baranku Boży, Który gładzisz grzechy świata, wysłuchaj nas, Panie
       Baranku Boży, Który gładzisz grzechy świata, zmiłuj się nad nami. 

       Módl się za nami, Ojcze Benedykcie, 
       Abyśmy się stali godnymi obietnic Chrystusowych.

       Módlmy się: Módlmy się: Wszechmogący, wieczny Boże, który nas przykładem świętego Benedykta do umiłowania doskonałości zachęcasz, oczyść serca nasze i napełnij łaską Twoją, ażebyśmy przez nią z Tobą złączeni wytrwali w dobrych postanowieniach naszych i służyli Ci wiernie do śmierci, a przez to osiągnęli szczęśliwość wieczną. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen. 

 

_________________________________________________________________________


JEŚLI JESTEŚ PATRIOTĄ TO ZAMÓW CZASOPISMO ABYŚ NIE ZAPOMNIAŁ HISTORII SWOJEJ OJCZYZNY

Dotknęła Cię inwazja nowych barbarzyńców?
Nowy numer "Polonia Christiana"

„Inwazja nowych barbarzyńców” to temat najnowszego 27. numeru dwumiesięcznika „Polonia Christiana”. Pismo jest już dostępne w salonach prasowych, za pośrednictwem strony www.ksiegarnia.piotrskarga.pl oraz w wersji elektronicznej na www.epch.poloniachristiana.pl

Ciało stanowi współcześnie element kultu i odrażającej „twórczości”. Jak zauważa Piotr Doerre w tekście „Droga do samounicestwienia” na promocję w mediach mogą liczyć coraz bardziej ekstremalne modyfikacje ciała. Siostra Michaela Pawlik OP w artykule „Moda, która otwiera na zło” przestrzega przed noszeniem tatuaży czy amuletów o magicznej – lub wprost satanistycznej – symbolice, poprzez które „wchodzi się w kontakt z istotami duchowymi, z którymi dane symbole mają związek, a przez ich manifestację upowszechnia się antychrześcijańską kulturę”.

W numerze przeczytamy także o: krajobrazie Polski po Euro 2012; Orwellu w XXI wieku; kościołach zamienianych w jaskinie zbójców, a także o atakach komunistycznej władzy na Kościół Katolicki w milenijnych roku 1966.

 

Najnowszy 27. numer dwumiesięcznika „Polonia Christiana” jest już dostępny w dobrych salonach prasowych. Pismo można także nabyć za pośrednictwem strony:

www.ksiegarnia.piotrskarga.pl

 

Zachęcamy także do zamówienia rocznej prenumeraty pisma. Korzystając ze strony

www.pismo.poloniachristiana.pl/prenumerata  można opłacić półroczną prenumeratę obejmującą 6 kolejnych numerów pisma - w łącznej cenie 60 zł. Przesyłka gratis.


 

_________________________________________________________________________


-szukam-


-korespondencja-

 

Witam serdecznie, Króluj nam Chryste

 

W dobie nasilających się gwałtownych zjawisk atmosferycznych, których doświadcza nasz kraj zachęcam do użycia duchowej broni przeciwko burzom. Nie musimy bezczynnie patrzeć na to jak burze niszczą nasze domy, zbiory, ogrody i samochody. Od kilku dni intensywnie "testuję" modlitwę na polu bitwy z burzami i ... jak do tej pory nie było w naszej miejscowości niszczycielskiej nawałnicy, nie wiał gwałtowny wiatr, nie padał grad,
w jednym przypadku doszło do ulewy ale chmura wyglądała na gradową, nie ma też bliskich uderzeń piorunów. Jeden raz okropnie wyglądająca chmura
w ciągu 0,5 godziny "poszła bokiem" pomimo pierwotnego kursu prosto na miasto.   

 

Poniżej modlitwa Św. Antoniego z Padwy przeciw burzom.

                                  -szukam-

Modlitwa lub Błogosławieństwo Św. Antoniego z Padwy
przeciwko burzom z mocą egzorcyzmu

Przy każdym krzyżyku należy uczynić ręką znak Krzyża Świętego w kierunku nadciągającego żywiołu. Modlitwę tę należy odmawiać z mocą! nie tylko w czasie burz ale też w czasie innych zaburzeń w przyrodzie. 

Jezus Chrystus Król Chwały przyszedł w Pokoju.
+ Bóg stał się człowiekiem + i Słowo stało się ciałem.
+ Chrystus narodził się z Dziewicy. + Chrystus cierpiał.
+ Chrystus został ukrzyżowany. + Chrystus umarł.
+ Chrystus powstał z martwych.
+ Chrystus wstąpił do Nieba.
+ Chrystus zwycięża. + Chrystus króluje.
+ Chrystus rządzi.
+ Niechaj Chrystus ochroni nas przed wszelkimi burzami i błyskawicami.
+ Chrystus przeszedł przez ich środek w Pokoju,
+ i Słowo stało się Ciałem.
+ Chrystus jest z nami razem z Maryją.
+ Uciekajcie wy, wrogie duchy, ponieważ Lew z pokolenia Judy, z rodu Dawida zwyciężył.
+ Święty Boże! + Święty mocny! + Święty i Nieśmiertelny!
+ Zmiłuj się nad nami. Amen!

W XIII wieku Pielgrzymujący Kapłan odwiedził anonimowo zakon i kościół niedaleko Lizbony w Portugalii. Kościół ten był niszczony nieomalże każdego roku przez burze, powodujące poważne zniszczenia zabudowań oraz śmierć pośród ludzi. Pielgrzymujący Kapłan zostawił u furtiana zakonu spisaną kopię tej modlitwy i zniknął. Została ona przechowana i stosowana przez mnichów i od tego czasu burze nie czyniły żadnej szkody ani zakonnikom ani zabudowaniom. W następstwie tego papież Innocenty III (1198-1216) nakazał opublikowanie tej modlitwy.

Nasza Pani z Emmitsburga 15 stycznia 2005 podzieliła się z Gianną Sullivan informacją, że tym tajemniczym pielgrzymem – Kapłanem był Św. Antoni z Padwy. Zaleciła Ona również stosowanie tej modlitwy w naszych czasach.

 Do pobrania ( KLIKNIJ W LINK )

Modlitwa przeciwko burzom

Modlitwa przeciwko burzom - plik do ręki_________________________________________________________________________O B J A W I E N I A

TO JEST NIEPOJĘTE I CHORE, ŻEBY " KOŚCIÓŁ TEŻ  CHORY" NIE CHCIAŁ UZNAĆ OBJAWIEŃ - PANA JEZUSA I MATKI BOŻEJ TYLKO CZEKA LATA, CZY NAWET WIEKI A WSZYSCY LUDZIE NA TYCH BŁĘDNYCH LUDZKICH ZARZĄDZENIACH TRACĄ.

Medjugorie - nieuznane a przecież niezliczone ilości istnień ludzkich uratowanych a ile osób uratowanych przed piekłem.

Oława - nieuznana,  nie bojący się Pana Boga kapłani kościół sprzedali, a przecież tam były cuda na sposób ludzki niepojęte.

Siekierki -   pobożni kapłani sprzeciwili się Matce Bożej, nie posłuchali Jej i stracili na tych bezbożnych ich decyzjach wszyscy ludzie.

Miłosierdzie Boże " czekało aż 50 lat zanim "pobożny KOŚCIÓŁ" zdecydował się uznać to święte DZIEŁO BOŻE - nawet nie dowiemy się nigdy jak dużo ŁASK BOŻYCH nas ominęło.

 
"Pobożny " kardynał Hlond nie uznał objawień Pana Jezusa danych Polsce przez Rozalię Celakównę i cały świat na tym stracił przez wybuch II wojny światowej a teraz ten
KOŚCIÓŁ zauważa, jaki to on był gorliwy. Powiedział nawet, że zwycięstwo przyjdzie przez Maryję.Przecież łaski nikomu nie robił - księdzem był i coś  konkretnego musiał mówić.

A właściwie to Maryja zawsze mówi:

"SŁUCHAJCIE, CO POWIE WAM SYN " a on nie usłuchał Jej Syna, sprzeciwił się Panu Bogu a teraz go wywyższają do świętości - przecież w Niebie jest KRÓL a on nie chciał KRÓLA znać, więc wbrew jego woli nie pchajcie go do Nieba.

Nie będę wyszukiwała grzechów KOŚCIOŁA, który sprzeciwiał się Panu Bogu, bo przecież człowiek w tym KOŚCIELE chciał i nadal chce być mądrzejszy od Pana Boga i ustala zarządzenia wbrew Panu Bogu Stwórcy. Tylko ludzie świeccy walczą o świętość miejsc świętych słynnych z Objawień Bożych.

   ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~    
  

( CLICK ) Objawienia Maryjne - Kibeho         
-szukam-WALCZMY O RADIO MARYJA I TV TRWAM

- JEDYNE PRAWDOMÓWNE MEDIA.

==========================================

PRAWDA BYŁA, JEST I BĘDZIE ZAWSZE NIEWYGODNA DLA  KŁAMCÓW I MORDERCÓW.

Mordercą jest także ten, który zabija sumienie.

 

OJCIEC KŁAMSTWA ROZPANOSZYŁ SIĘ NA WSZYSTKICH SZCZEBLACH POLITYKI ORAZ

- PRZYKRO O TYM MÓWIĆ,  ALE WŚRÓD DUCHOWIEŃSTWA TEŻ.

 

JEDYNĄ PRAWDĄ JEST BÓG W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNY

I TYLKO ON NAS OBRONI - JEDYNY CZŁOWIEK PRAWDY

-   CHRYSTUS KRÓL  -

 

NIESTETY, PRZYKRO NAM JEST, ALE OJCIEC KŁAMSTWA

PRZEŚLADUJE WSZYSTKICH, KTÓRZY CHCĄ WYWYŻSZYĆ

PANA JEZUSA NA KRÓLA NARODÓW.

OJCIEC KŁAMSTWA UCZYNIŁ Z BOGA SŁUGĘ I ZŁO SZALEJE,

BO " SŁUGI " NIKT SIĘ NIE BOI!!!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~POBIERZ 

TV Trwam jako szpilka kłująca establishment
-szukam-

Metoda na raka

-szukam-


Leczenie

1. Profilaktyka – uniemożliwienie zgromadzenia się candidy w takiej ilości, żeby spowodowała problem raka.Rozpuścić 1 łyżeczkę sody w filiżance ciepłej wody. Pić 2 razy dziennie przez 3 dni, żeby odkwasić organizm. Dziesięć dni przerwy i powtórzyć 3-dniowy cykl. Ze względu na niezbyt przyjemny smak, można stosować suchą sodę, wstrzymać oddech i popić ciepłą wodą.

2. Zatrzymanie i usunięcie infekcji candidą (cysta lub guz nowotworowy).

Kiedy candida opanowała system odpornościowy do takiego stopnia, że utworzyła się cysta lub guz, grzyb candidy potrzebuje dużą ilość pożywienia. Wtedy do sody dodaje się miód, melasę lub syrop trzcinowy, które candida szybko wchłania razem z sodą.Rozpuścić 1 łyżeczkę miodu i 1 łyżeczkę sody w filiżance ciepłej wody. Pić 2 razy dziennie co najmniej przez 10 dni, lub zależnie od tolerancji organizmu. Krew i limfa muszą zmienić się na lekko alkaliczne przez taki okres, żeby zniszczyć grzyb candida. Kiedy to się stanie, cysta / guz znika.W przypadku poważnego problemu nowotworowego, stosować miksturę łyżeczki miodu z łyżeczką sody tak często każdego dnia, żeby organizm mógł zabić ogromną kolonię candidy. nie ma żadnych skutków ubocznych oprócz biegunki. W tym przypadku zmniejszyć częstość stosowania mikstury miód / soda.Od jakiegoś czasu krąży informacja o syropie klonowym gotowanym z sodą. Dr Simoncini w niedawnym wywiadzie z George Noory powiedział, że terapia syrop klonowy / soda jest oszustwem rozpoczętym w USA i nie działa na candidę. Gotowanie tych składników daje inną substancję i soda nie odnosi skutków w leczeniu candidy.W celu sprawdzenia alkaliczności śliny stosuje się papierki lakmusowe, do nabycia w aptekach. Papierek przybiera kolor różowy do czerwonego w przypadku odczynu kwasowego, i jasny do ciemnego niebieskiego w środowisku zasadowym. Na zakończenie: wszystkie nowotwory są infekcjami candidy. Można ją zabić łatwo
i tanio. W przypadku zaawansowanego raka, może wystąpić duże zniszczenie organu, czyniąc go nieprawdopodobnym do odzyskania, nawet jeśli usunie się candidę. Niektórzy mówią, że ta terapia nie jest skuteczna w ich przypadku. Możliwym tego powodem jest to, że nie zmienili odczynu organizmu do odpowiedniego poziomu zasadowości, żeby skutecznie zniszczyć candidę, i nie zmienili diety żeby zmniejszyć kwasowość i utrzymać odczyn zasadowy w organizmie.


-Ewa-

Leczenie raka czyli nowotwór to grzyb uleczalny

( POBIERZ )


_________________________________________________________________________


S U P E R   W A Ż N E   D L A    K A Ż D E G O !!!


( CLICK ) -> Senator PO: "Nie mam nic do stracenia. Dlatego mogę mówić prawdę..."_________________________________________________________________________


LUDZIE - TO U PANA BOGA MOŻNA SPŁACIĆ DŁUG
A U CZŁOWIEKA ODDANEGO SZATANOWI - NIGDY!!!

 WIDZICIE  SAMI DO CZEGO DOPROWADZAJĄ LUDZKIE, BEZBOŻNE POMYSŁY!!!-szukam-Nie ma możliwości spłaty długu,
kiedy wszystkie pieniądze tworzone są, jako dług
Bardzo ważne jest to, żeby zrozumieć, że całkowity dług nie może być nigdy spłacony, ponieważ reprezentuje on pieniądze, które nie istnieją. Louis Even wyjaśnił to tak znakomicie i prosto w swoim opowiadaniu Wyspa rozbitków. W nim to Marcin udziela pożyczki oprocentowanej na 8%, ale jakakolwiek stopa – nawet 1% – powoduje niemożliwość spłacenia całej pożyczki, kapitału i odsetek. Załóżmy, że pięciu rozbitków na wyspie postanawia pożyczyć od Marcina 100 dolarów na 6%. Na końcu roku muszą oni zapłacić Marcinowi odsetki 6%, innymi słowy, 6 dolarów. 100 minus 6 = 94, więc 94 dolary pozostały na wyspie w obiegu. Lecz studolarowy dług pozostaje. 100-dolarowa pożyczka przechodzi na następny rok i następne 6 dolarów odsetek trzeba zapłacić na końcu drugiego roku. 94 minus 6 pozostawia w obiegu 88 dolarów. Jeśli będą oni kontynuowali spłatę 6 dolarów odsetek każdego roku, to po siedemnastu latach na wyspie nie będzie żadnych pieniędzy w obiegu. Lecz dług wciąż będzie wynosił 100 dolarów, a Marcin będzie upoważniony do zajęcia wszystkich nieruchomości należących do mieszkańców wyspy.
Na wyspie wzrosła produkcja, ale nie wzrosła podaż pieniądza. Bankier nie chce jednak produktów, ale pieniędzy. Mieszkańcy wyspy produkowali dobra, ale nie pieniądze. Tylko bankier ma prawo do tworzenia pieniędzy. Zatem wydaje się, że nasza piątka nie była roztropna, płacąc odsetki co roku.
Nawet pożyczka odsetek nie rozwiąże niczego, ale opóźni tylko ostateczne bankructwo. Załóżmy, że na końcu pierwszego roku pięciu rozbitków postanawia nie płacić odsetek, ale pożyczyć na nie pieniądze od Marcina, zwiększając w ten sposób kapitał pożyczki do 106 dolarów. „Nie ma problemu”, mówi Marcin, „odsetki od dodatkowych 6 dolarów wynoszą tylko 36 centów; to jest nic w porównaniu do całej pożyczki 106 dolarów!”. Tak więc dług na końcu drugiego roku wynosi: 106 dolarów plus odsetki 6% od 106, czyli 6,36 dolara, co daje całkowity dług 112,36 dolara po dwóch latach. Na końcu piątego roku dług wynosi 133,82 dolara, a odsetki – 7,57 dolara. „Nie jest tak źle”, myśli nasza piątka, „odsetki wzrosły tylko o 1,57 dolara w ciągu pięciu lat. Możemy sobie z tym poradzić”.
Ale po 50 latach sytuacja jest całkiem inna. Dług wynosi 1842,02 dolara, a odsetki od niego – 104,26 dolara. Dług nigdy nie może zostać spłacony pieniędzmi, które istnieją w obiegu, nawet na końcu pierwszego roku: w obiegu jest tylko 100 dolarów, a dług wynosi 106 dolarów. Po pięćdziesięciu latach wszystkie pieniądze w obiegu (100 dolarów) nie spłacą nawet odsetek od długu, które wyniosą 104,26 dolara.
Bankier żąda spłaty nie tylko kapitału, który stworzył i odsetek, których nie stworzył, ale także tych, których nie stworzył nikt inny. Ponieważ niemożliwa jest spłata pieniędzy, które nie istnieją, długi muszą narastać. Dług publiczny powstaje z pieniędzy, które nie istnieją i które nigdy nie były stworzone, ale które rządy mimo to zobowiązały się spłacić, nawet jeśli ludzie będą umierali z tego powodu.
Nagły wzrost długu po pewnej określonej ilości lat można wyjaśnić efektem tego, co nazywa się procentem składanym. W przeciwieństwie do procentu prostego, który płaci się tylko od oryginalnego pożyczonego kapitału, procent składany płaci się od kwoty głównej plus narosłej kwoty niespłaconych odsetek. Długi wszystkich krajów podążają tym samym wzorem i wzrastają w ten sam sposób. Dług publiczny Kanady na przykład wynosił tylko 3 miliardy dolarów w 1920 r., a 4 miliardy w 1942 r., ale podskoczył­ do 13 miliardów dolarów w 1947 r. (po II wojnie światowej). W 1975 r. wynosił 24 miliardy, ale wzrósł prawie dziesięciokrotnie w 1986 r., osiągając kwotę 224 miliardów dolarów. Dziś wynosi on ponad 560 miliardów.
Dług federalny jest tylko szczytem góry lodowej: rząd federalny nie jest jedynym, który zaciąga pożyczki w Kanadzie; są tu także prowincje, korporacje i osoby indywidualne. Jest to właśnie tak jak na wyspie: jeden z pięciu ludzi może być zdolny do spłacenia swojej pożyczki, ale nie pięciu na raz. Jeśli rząd federalny radzi sobie ze zmniejszaniem swojego długu, to tylko kosztem innych pożyczkobiorców – prowincji i miejskich władz samorządowych.
W swoim raporcie z listopada 1993 r. Główny Audytor Kanady obliczył, że z 423 miliardów dolarów długu netto narosłych od czasu Konfederacji (1867 r.) do roku 1992 tylko 37 miliardów zostało użyte na uzupełnienie niedoborów w programie wydatków. Pozostałe 386 miliardów pokryło koszty pożyczenia tych 37 miliardów. Innymi słowy, 91% długu składało się z kosztów odsetek, podczas gdy rząd wydał tylko 37 miliardów (8,75% długu) na faktyczne dobra i usługi.
W obecnym zadłużającym systemie finansowym, gdyby dług miał zostać spłacony bankierom, w obiegu nie zostałoby żadnych pieniędzy, co stworzyłoby depresję nieskończenie gorszą niż jakakolwiek w przeszłości. Pan Gilbert Vik z Cathalmet w stanie Waszyngton (USA) napisał kilka lat temu ten bardzo interesujący list:

„Na każdą osobę w naszym kraju przypada 20,000 dolarów istniejącego pieniądza. Brzmi to nieźle! Ale przypada też 64,000 dolarów długu! Przeznacz swoje 20,000 na spłatę długu i pieniądze te przestaną istnieć, pozostawiając cię bez grosza i z 44,000 dolarów długu. Masz dwie możliwości: albo stracić swój majątek, albo pożyczyć więcej pieniędzy, żeby próbować spłacać pożyczkę. W ten sposób jednak zaciągasz kolejny dług!
Ponieważ sama metoda tworzenia pieniędzy jest przyczyną stale rosnącego długu, naprawa problemu nie jest możliwa przy użyciu żadnej metody, która ma do czynienia z pieniędzmi po tym, jak zostały one stworzone. Nie rozwiąże tego cięższa praca. Nie rozwiąże tego praca po godzinach. Nie rozwiąże tego praca każdego członka rodziny. Nie rozwiążą tego podwyżki lub obniżki płac. Nie rozwiąże tego pełne zatrudnienie. Nie rozwiążą tego niższe wydatki. Nie rozwiążą tego wyższe wydatki. (Listę tę można ciągnąć dalej...)
Jedyna rzecz, która rozwiąże ten problem jest rzeczą, która jest otoczona najwyższą czcią w mediach w edukacji, polityce i, tak, nawet w naszych kręgach społecznych. Jedyną rzeczą, która rozwiąże ten problem jest pozbawienie prywatnych korporacji (banków) ich władzy tworzenia pieniędzy jako długu z odsetkami i zaadoptowanie metody tworzenia pieniędzy, za pomocą której Ministerstwo Skarbu Państwa będzie je tworzyć jako kredyt bez odsetek!
Ta kwestia jest kwestią zasadniczą dla finansowej przyszłości naszego narodu i świata! To szykanowanie jest praktykowane na całym świecie! Musimy przewrócić okopany od stuleci finansowy establishment do góry nogami. Czytajcie na ten temat. Studiujcie to. Zrozumcie to. Rozmawiajcie o tym. Potem wywołajcie burzę!”.

Alain Pilote

 
Źródło: Dwumiesięcznik MICHAEL Journal Edycja Polska Nr 59, październik-listopad-grudzień 2010 : 1101 Principale St., Rougemont QC, J0L 1M0, Kanada.

www.michael.org.pl_________________________________________________________________________

Ogień nadciąga
-szukam-

LUDZIE - WRACAJCIE DO PANA BOGA, MÓDLCIE SIĘ  i BĄDŹCIE DOBRZY

            a tymi dobrymi uczynkami przedłużycie życie na ZIEMI!!!

 

Chciałbym zestawić kilka informacji, które mogą przynajmniej zastanawiać, choć osobiście uważam, że zachęcają do większej pracy nad sobą i zwrócenia się do Boga.

 

źródło: http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/ogromny-wzrost-ilosci-obserwacji-obiektow-spadajacych-kosmosu

 

W ciągu ostatnich lat gwałtownie wzrosła ilość obserwacji ognistych kul, czyli spalających się w atmosferze kosmicznych ciał różnej wielkości. Poniżej zestawienie ilościowe:

 

Rok

Ilość obserwacji

Przyrost w %

2005

466

 

2006

515

10,50

2007

brak danych

 

2008

726

55,80

2009

1872

401,70

2010

2538

544,60

2011

4663

1000,60

do czerwca 2012

2684

576,00

 

Przyjmując jako odnośnik dla obliczeń ilość obserwacji z 2005 roku, procentowy przyrost pokazuje trzecia kolumna. Można udawać, że nic się nie dzieje, ale jeżeli na przestrzeni 6 lat od 2005 do 2011 roku ilość obserwacji kul ognistych na niebie wzrosła dziesięciokrotnie, a utrzymanie trendu w tym roku zapewni nam jeszcze więcej obserwacji niż w roku 2011 to raczej zaczynamy mieć problem.

 

Mając w pamięci dane naukowe zapoznajmy się z fragmentem orędzia Boga Ojca. 

źródło: http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/english.html

Źródło jest anglojęzyczne, poniżej tłumaczenie pierwszego akapitu:

 

"Zbliża się ogień z Niebios, który oczyści Moje stworzenie i Moje dzieci. Ziemia Moja będzie jęczeć jak kobieta podczas porodu, gwiazdy się przerażą i planety się wyrównają tworząc zjawiska na niebie nigdy dotąd nie widziane dla żadnego oka. Moje dzieci, dziedzictwo Moje, odwrotu już nie ma. Moja Boska Sprawiedliwość przychodzi w celu przywrócenia porządku i prawa. Ludzkość dowie się o moim istnieniu i żaden śmiertelnik nie będzie mógł wątpić we Mnie i w Moje słowa."

 

Oczywiście nie mamy obowiązku wierzyć w prywatne objawienia, poszukajmy więc w Piśmie Świętym informacji o ogniu, który ma zniszczyć ziemię. Bóg obiecał, że nie zniszczy już świata przez potop (Rdz.9.11), ale nie wspomniał słowem o ogniu, który właśnie nadciąga. 

 

Dz.2.17-21

"W ostatnich dniach - mówi Bóg - wyleję Ducha mojego na wszelkie ciało,
i będą prorokowali synowie wasi i córki wasze,
młodzieńcy wasi widzenia mieć będą,
a starcy - sny.
Nawet na niewolników i niewolnice moje
wyleję w owych dniach Ducha mego,
i będą prorokowali.
I sprawię dziwy na górze - na niebie,
i znaki na dole - na ziemi.
Krew i ogień, i kłęby dymu,
słońce zamieni się w ciemności,
a księżyc w krew,
zanim nadejdzie dzień Pański,
wielki i wspaniały.
Każdy, kto wzywać będzie imienia Pańskiego,
będzie zbawiony."

 

Ten fragment idealnie koreluje z przytoczonym orędziem. 

 1 Kor.3.11-15

Fundamentu bowiem nikt nie może położyć innego, jak ten, który jest położony, a którym jest Jezus Chrystus. I tak jak ktoś na tym fundamencie buduje: ze złota, ze srebra, z drogich kamieni, z drzewa, z trawy lub ze słomy, tak też jawne się stanie dzieło każdego: odsłoni je dzień [Pański]; okaże się bowiem w ogniu, który je wypróbuje, jakie jest. Ten, którego dzieło wzniesione na fundamencie przetrwa, otrzyma zapłatę; ten zaś, którego dzieło spłonie, poniesie szkodę: sam wprawdzie ocaleje, lecz tak jakby przez ogień.

 

Ogień w Dzień Pański ma wypróbować to co budujemy naszym życiem, słabe budowle nie ocaleją ale budowniczowie oczyszczeni w ogniu znajdą zbawienie

 

Hbr.6.7-8.

Ziemia zaś, która pije deszcz często na nią spadający i rodzi użyteczne rośliny dla tych, którzy ją uprawiają, otrzymuje błogosławieństwo od Boga. A ta, która rodzi ciernie i osty, jest nieużyteczna i bliska przekleństwa, a kresem jej spalenie.

 

Wypadałoby zwrócić uwagę na przekleństwo, którym obłożył Bóg ziemię zaraz po grzechu pierwszych rodziców.

Rdz.3.17-18

Do mężczyzny zaś [Bóg] rzekł:, «Ponieważ posłuchałeś swej żony i zjadłeś z drzewa, co do którego dałem ci rozkaz w słowach: Nie będziesz z niego jeść -
przeklęta niech będzie ziemia z twego powodu:
w trudzie będziesz zdobywał od niej pożywienie dla siebie
po wszystkie dni twego życia.
Cierń i oset będzie ci ona rodziła,
a przecież pokarmem twym są płody roli
.

 

Wygląda na to, że właśnie zbliża się realizacja biblijnych zapisów, a dowody widzimy powyżej.

 

Króluj nam Chryste

Andrzej 

 -szukam-
Pan Jezus -  dla koleżanek Teresy i Jej samej.

 
Pan Jezus:

    
"Wasza koleżanka - Teresa jest poza Moim kościołem i niczego dobrego nie robi dla Nieba ani dla was. Nawet doświadczona chorobą niczego nie nauczyła się. Ona nawet zazdrości babci życia. Nie wspomnę o was. Czasami jej decyzje nie pochodzą od niej samej. Nawet nie ucz jej modlitw, bo nie zechce. Ona ma swój świat, w którym powinna przebywać z dala od społeczności ludzkiej. Jej decyzje nie zawsze są podejmowane zgodnie z jej sumieniem. Rządza, wiedza tajemna - oto, co ją interesuje. Ona i tak nie posłucha was, bo tylko udaje, że słucha.

 "Jezus - Sędzia Sprawiedliwy. Oj, będę Sprawiedliwy dla całej jej rodziny ".

_______________________________________________________

  

Panie Jezu - jak powinnam odpowiadać ludziom,  gdy nazywają mnie heretyczką?

 Pan Jezus:


 

"Mieczysławo - Ja widzę po zachowaniu niektórych dobrych Moich  kapłanów, że nie wierzą, że to Ja mogłem powiedzieć takie słowa. Przez całe Moje święte życie byli ludzie, którzy Mnie nie wierzyli. Od małego dziecka mówią: SKĄD ON TO MA, ŻE TAKIE SŁOWA MÓWI? Potem też byli tacy, którzy Mnie nie wierzyli, chociaż cuda czyniłem a na końcu ci sami ludzie, których uzdrawiałem wydali na Mnie wyrok śmierci. Ci Moi dobrzy i pobożni kapłani też nie wierzą, że obecnie, ale i przez prawie 2000 lat zdarzały się sytuacje, że nie byłem obecny w Hostii - dlatego, że nieumiejętnie uczynili konsekrację lub wcale jej nie uczynili, na co Ja odpowiadałem „Cudami Eucharystycznymi" z powodu niewiary kapłanów. Teraz też oglądacie filmy, w których pokazywane są błędy KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO. Jeśli Mszę Świętą celebruje osoba duchowna a powinien to być wyświęcony kapłan a ministrantem jego jest pies - to czy tam Ja powinienem być? A czy  jestem tam, gdzie Mszę Świętą sprawuje osoba duchowna służąca dwom bogom, bo w okresie wojennym wiele było przypadków zbeszczeszcza- nia Mojego Najświętszego Ciała. Przez cały okres były osoby, które nie uczyniły konsekracji a taki był "anty - apostoł 1025". Takich jak on było bardzo dużo. Jak powiedziałem: NIE MA MNIE W KAŻDEJ HOSTII, TO TAK JEST. Przez prawie 2000 lat, to ile tych Hostii było podawanych Moim wiernym a ile ludzi przyjęło Mnie niegodnych, grzesznych, dla zabawy a także byli tacy, którzy specjalnie Hostię niszczyli. A ta kobieta, której kapłan położył Hostię na rękę a ona przełamała i połowę połknęła, a połowę podała mężowi i troszkę dziecku - to tam powinienem być? Gdyby tak było, to ziemia trzęsłaby się każdego dnia od bólu. Mój Ojciec wybrał inne rozwiązanie - nie ma Mnie tam, gdzie jestem hańbiony. Obecnie jest dużo pasterzy KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO,  którzy traktują Mnie, jako SYMBOL - to nie ma Mnie tam. Ci, którzy służą  dwom bogom - nic nie mogą uczynić, choćby konsekrację uczynili, bo zawsze popełniają błędy przy Ołtarzu. Dlatego nie ma świat ŁASK MOICH i dlatego wdziera się z wielką mocą zły duch i na świecie jest tak źle a będzie jeszcze gorzej, bo dobrzy kapłani wstawiają się za tych bezbożnych i razem czynią zło. Przykro to mówić, ale z powodu małej wiary osób duchownych nie mogę nic więcej zrobić, bo szanuję wolną wolę człowieka i pomagam tym, którzy chcą i oczekują Mojej pomocy.  Mieczysławo - ciesz się, że cię prześladują - a że zwą cię heretyczką?  I mnie tak nazywali, że od diabła pochodzę i mocą belzebuba cuda czyniłem. Każdy  za swoje grzechy odpowie sam. Jaką miarą oni mierzą, taką będzie im odmierzone i nie ma znaczenia pobłażliwość?.  W Niebie jest tylko SPRAWIEDLIWOŚĆ a każdy człowiek niech wiele razy się zastanowi zanim powie coś złego na bliźniego. Ja zawsze będę bronił maluczkich, którzy są zdani na duchowieństwo Mojego Kościoła. Ze wszystkich Moich oddanych dusz wyśmiewali się współbracia a wielka szkoda, że im nie błogosławili. Cenię sobie wiarę Moich wybranych dusz, których jest coraz więcej,  także, dlatego, że zbliżają się nieprzyjazne katolikom czasy i ludzie to rozpoznają i uciekają się po ratunek do Boga Ojca. Amen.

„Jezus Sprawiedliwy ".


_______________________________________________________


Panie Jezu - Henryk prosi o BŁOGOSŁAWIEŃSTWO.


Pan Jezus:

   "To Moja dobra dusza rozmiłowana w całym Niebie i jaka pokorna. Zgadza się na wszystko, co mówię do niego a on Mnie rozumie. To jest dobry Mój syn. Chciałby zrobić więcej dla Mnie, ale Ja nie wymagam od niego więcej. Jeżeli chce, to może więcej modlić się za dusze czyśćcowe i konających, bo jego modlitwę zawsze przyjmuję. Między nami jest zgoda. Niech słucha katechez wygłaszanych przez Mojego syna umiłowanego Christiana Lamberta a więcej zrozumie niezrozumiałych spraw. Rozwijaj się duchowo, bo wiem, że chcesz i wiem, że chciałbyś uczynić więcej dobrych uczynków, ale nie masz możliwości. Całe Niebo błogosławi ciebie Henryku a jak będziesz słuchał biskupa Christiana Lamberta, to on błogosławi Moim błogosławieństwem. Amen.     
                                                     
„Jezus - Twój Przyjaciel ".


Henryku - katechezy Ks. biskupa Christiana Lamberta są -

                         www.rycerzeChrystusa.com   *** *** ***  *** *** ***   *** *** ***   *** *** ***   *** *** ***   *** *** ***   *** *** ***   *** *** ***


FILM O ŚWIĘTYM MAKSYMILIANIE KOLBE-szukam-

Pragnę poinformować osoby, które będą oglądały tą prezentację, że znajduję się w niej film ze Św. Maksymilianem - niemy, nakręcony kamerą filmową przed drugą wojną światową.

ZOBACZ FILM

Pozdrawiam: Szczęść Boże.
Br. Jerzy G_________________________________________________________________________


-korespondencja-


-szukam-

WARTO WIEDZIEĆ - OKULTYZM, MAGIA, WRÓŻBY, ENERGOTERAPIA......

Witam serdecznie, Króluj nam Chryste.

Chciałbym zachęcić do wysłuchania wykładu księdza Bogusława Jaworowskiego na temat okultyzmu. Wspaniały materiał, niewyobrażalnie wiele informacji. Ksiądz Bogusław omawia metody ataków zła, sposoby obrony, mechanizmy oddawania się pod wpływy demonów, wielkość modlitwy rodziców, moc ich błogosławieństwa. Wszystko kapitalnie, dokładnie omówione, wyjaśnione, przytoczone przykłady, omawiane świadectwa - doskonały materiał. Wysłuchanie całości zajmie trochę czasu, ale warto podzielić sobie wykład na części i koniecznie go wysłuchać.

Wiele spraw z otaczającego nas świata można zrozumieć.

Króluj nam Chryste  -   Andrzej 


-szukam-  CZĘŚĆ PIERWSZA - CLICK


-szukam-
 CZĘŚĆ DRUGA - CLICK


-szukam-  CZĘŚĆ TRZECIA - CLICK

-szukam-

Serdecznie zapraszam na Wieczernik w Ognisku Bożego Pokoju w Suchcicach.
Szczegóły w załączeniu._________________________________________________________________________Święty Benedykt i Jego dzieło

-szukam-

U + I + O + G + D! (
Ut In Omnibus Glorificetur Deus – Aby we wszystkim Bóg był uwielbiony!)

 

 Był mąż, z łaski Bożej, iż imienia „Błogosławiony” (Benedictus), którego życie przepełniała świętość. Od dzieciństwa miał serce dojrzałe i wyrastając daleko ponad swój wiek, cnotami nie zaprzedał swojej duszy żadnej rozkoszy. A choć żyjąc jeszcze na ziemi mógł przez czas pewien swobodnie korzystać ze świata, wzgardził nim i jego kwiatami, jakby już wszystkie uwiędły
(…) Św. Grzegorz Wielki

 Łacińskie imię Benedykt oznacza „błogosławiony”. Już samo imię określa, więc kierunek, w którym podążał ten święty mąż. Św. Benedykt przyszedł na świat w zamożnej chrześcijańskiej rodzinie ok. roku 480 w Nursji, niewiele ponad 100 km na północ od Rzymu. Studiował w Rzymie, jednak atmosfera rozpasania i użycia, panująca w mieście po upadku Cesarstwa Zachodniego, spowodowała, że Benedykt postanowił zostawić wszystko i pójść za Chrystusem. Został pustelnikiem w Enfide (dziś Affile), a następnie przeniósł się w okolice Subiaco, na wschód od Rzymu w Górach Albańskich.

Wieść o świątobliwym życiu eremity szybko rozeszła się po okolicy. Już niebawem Benedykt uczył prawd wiary mieszkających w pobliżu pasterzy. Wtedy też żyjący w pobliskim Vicovaro mnisi zwrócili się do Benedykta z prośbą, by został ich przełożonym. Kiedy jednak Benedykt zapowiedział, a następnie zaczął egzekwować większą karność i dyscyplinę, natychmiast napotkał twardy opór mnichów. Doszło nawet do tego, że zakonnicy próbowali go otruć. Szczęśliwie jednak św. Benedykt w cudowny sposób przewidział ich zamiary i wrócił do swej groty w Subiaco.

Wkrótce jednak coraz większy napływ uczniów skłonił go do założenia dla nich dwunastu małych klasztorów. Wrogie nastawienie mieszkającego w pobliżu kapłana spowodowało, że przeniósł się na wzgórze Monte Cassino, gdzie w pogańskiej jeszcze okolicy założył klasztor i napisał słynną Regułę, która przetrwała do dziś. Klasztor na Monte Cassino – mimo iż na przestrzeni wieków był wielokrotnie niszczony, do dziś pozostaje miejscem szczególnego kultu św. Benedykta i jego siostry św. Scholastyki. Dla swoich braci Benedykt napisał wspomnianą już Regułę. To ona uwieczniła jego imię. Pomogła całej ówczesnej Europie – po zamieszaniu spowodowanym upadkiem Cesarstwa Rzymskiego i po katastrofach spowodowanych „wędrówką ludów” – osiągnąć chrześcijański Ład i Pokój (Ordo et Pax).

Św. Benedykt uchodzi za jednego z patronów umierających, ze względu na okoliczność własnej, pogodnej śmierci. Święty przyjął w dniu swej śmierci Komunię i umarł na stojąco podtrzymywany przez braci w kaplicy klasztornej (oratorium), śpiewając przed Najświętszym Sakramentem psalm. Odszedł do domu Ojca w 547 roku. W klasztorze na Monte Cassino żyło wtedy 150 mnichów.

Życie św. Benedykta charakteryzowała potężna i wszechogarniająca miłość Boga, oparcie życia na modlitwie i całkowite zawierzenie Bożej Opatrzności. O jego osobowości można sobie wyrobić pogląd na podstawie lektury jego reguły. Ten „szaleniec Boży”, kochał Zbawiciela ponad wszystko. Szczególnie kładł nacisk na zaparcie się siebie i naśladowanie Chrystusa. Św. Benedykt był jednocześnie człowiekiem szczerym i prostolinijnym, kochającym pokój i umiar, łączącym w sobie wymagania dyscypliny z miłością bliźniego.

Zródło

 ( POBIERZ ) Ikonografia Benedykta.-szukam-


Niestosowności w liturgii (8): Wyrzucony Krzyż

12 czwartek lip 2012

 

KS.JACEK BAŁEMBA 

 

   Nie jest trudno mówić o zewnętrznych siłach wrogich Kościołowi. Jeśli przeakcentuje się takie widzenie, grozi nam pominięcie najistotniejszych sił wrogich Kościołowi. A są nimi te, które rujnują Kościół od środka.

   Papież św. Pius X w encyklice Pascendi Dominici Gregis pisał:

   „zwolenników błędów należy dziś szukać nie już wśród otwartych wrogów Kościoła, ale w samym Kościele: ukrywają się oni – że tak powiemy – w samym wnętrzu Kościoła; stąd też mogą być bardziej szkodliwi, bo są mniej dostrzegalni. Będziemy więc mówić, Czcigodni Bracia, nie o niekatolikach, lecz o wielu z liczby katolików świeckich, oraz – co jest boleśniejsze – o wielu z grona samych kapłanów, którzy wiedzeni pozorną miłością do Kościoła, pozbawieni silnej podstawy filozoficznej i teologicznej, przepojeni natomiast do gruntu zatrutymi doktrynami, głoszonymi przez wrogów Kościoła, zarozumiale siebie mienią odnowicielami tego Kościoła”.

 
Centralnym problemem Kościoła jest błąd i grzech.

Centralnym problemem Kościoła jest zdrada Prawdy i zdrada łaski.

Centralnym problemem Kościoła jest herezja i grzech.

Centralnym problemem Kościoła jest zdrada Słowa Bożego i Tradycji.

Centralnym problemem Kościoła jest zdrada Chrystusa.

 
Drogą Kościoła jest Prawda i łaska.

Drogą Kościoła jest wierność Prawdzie i łasce.

Drogą Kościoła odrzucenie herezji i grzechu.

Drogą Kościoła jest wierność Słowu Bożemu i Tradycji.

Drogą Kościoła jest wierność Chrystusowi.

Drogą Kościoła jest Chrystus – ukrzyżowany i zmartwychwstały!

 Oto jak przenikliwie żalił się Panu Jezusowi Kard. Ratzinger w Wielki Piątek 2005 roku:

(CLICK ) - Przeczytaj więcej z samego zródła

(CLICK) - > Niestosownosci w liturgii_________________________________________________________________________


Krucjata Młodych ostrzega
 
„MADONNA” ZNÓW BĘDZIE OBRAŻAĆ

 

Obrażanie Jezusa Chrystusa, podpalanie krzyży i zakładanie korony cierniowej, skandaliczne wykorzystywanie osoby Matki Bożej stały się dla niej sposobem na zarabianie pieniędzy.

„Madonna” Luisa Ciccone własną twórczość oparła na obrazoburstwie i bezczeszczeniu chrześcijańskich symboli. To pseudosztuka a nie muzyka!

Trzy lata temu „Madonna” wystąpiła w Polsce 15 sierpnia, w święto Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, teraz jej koncert został zaplanowany w rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego. Przypadek?

Zaprotestuj! Nie pozwól „Madonnie” wystąpić na naszym Stadionie Narodowym!

Wejdź na stronę
www.protestuj.pl i wyślij swój protest!

Wystarczy, że wejdziesz na stronę www.protestuj.pl, pod listem wpiszesz swoje imię i nazwisko i klikniesz przycisk WYŚLIJ PROTEST.


-korespondencja- 

Witam serdecznie, Króluj nam Chryste


Stanowczo protestuję przeciwko organizacji w Warszawie na Stadionie

Narodowym w dniu 1 sierpnia 2012 roku koncertu piosenkarki Louise Ciccone, zwącej się “Madonną”.
W chwili, gdy cała stolica obchodzić będzie rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego, Madonna po raz kolejny chce zakpić z Polaków.
Przypominam, że w roku 2009 koncert tej skandalizującej „artystki” został zorganizowany 15 sierpnia, w dzień Cudu nad Wisłą, a zarazem w największe święto maryjne, firmowany dodatkowo bluźnierczym hasłem: „W tym kraju nie ma miejsca na dwie królowe”. W tym roku jej koncert ma się odbyć dokładnie w Narodowy Dzień Pamięci Powstania Warszawskiego.
Twórczość „Madonny” w różnych formach atakuje wiarę katolicką. Podczas koncertów obraża ona Jezusa Chrystusa, podpalając krzyże i zakładając koronę cierniową. Ponadto propaguje homoseksualizm, lubieżnie całując się z innymi kobietami, a także promuje pornografię, wykonując obrzydliwe gesty i pozy.

1 sierpnia to polskie święto narodowe. Oddajmy hołd żyjącym i poległym Powstańcom, którzy ofiarnie walczyli za Ojczyznę. Nie pozwólmy zbezcześcić naszych świętości! Ten protest to nasz moralny obowiązek!

 Pod listem tej treści można się podpisać na stronie:

Należy wpisać imię i nazwisko i kliknąć "wyślij protest"

Króluj nam Chryste

Andrzej

_________________________________________________________________________


GŁOS POLSKI ( INTERNETOWE WYDANIE )-szukam-( POBIERZ )_________________________________________________________________________Encyklika  -  QUAS PRIMAS

do wszystkich Czcigodnych Braci Patriarchów, Prymasów, Arcybiskupów, Biskupów i innych Ordynariuszów, którzy pozostają w pokoju i jedności ze Stolicą Apostolską.

O ustanowieniu święta Naszego Pana Jezusa Chrystusa Króla

http://www.opoka.org.pl/biblioteka/W/WP/pius_xi/encykliki/quas_primas_11121925.html


Dlaczego Kościół Katolicki powinien powrócić do Mszy Świętej po łacinie?

http://pl.gloria.tv/?media=310263


KRÓLUJ NAM CHRYSTE ! ! !_________________________________________________________________________-szukam-


-szukam-


ZAMACH SMOLEŃSKI, KGB, SCHETYNA, LIPIŃSKI, UKŁAD WROCŁAWSKI (1/13) ujawnia G. Braun                                                                                              


1.FILM
4.FILM 7.FILM 10.FILM
2. FILM 5.FILM
8. FILM

11. FILM
3. FILM 6.FILM 9.FILM 12. FILM

13. FILM_________________________________________________________________________


STOP SYJONIZMOWI !!!KOMU MOŻEMY ZAUFAĆ, SKORO W WATYKANIE JEST GNIAZDO ŻMIJ. SŁYNNY EGZORCYSTA GABRIEL A. POWIEDZIAŁ, ŻE TAM SĄ BISKUPI, KTÓRZY NIE WIERZĄ W JEZUSA CHRYSTUSA !!!

Jeżeli w Mediolanie ksiądz podawał Komunię Św. osobie mówiąc: wstań, to jest tylko OPŁATEK, to takich księży w całym świecie jest dużo więcej, którzy nie wierzą że w Opłatku jest żywy Bóg.PANIE JEZU - RATUJ NAS PRZED SłUGAMI SZATANA, BO GINIEMY.

                               KTO PRZYJACIEL A KTO WRÓG? 

 

Nie pytałam Pana Jezusa o ks. A.Wypycha, ale po przeczytaniu art. w "KATOLIKU" zastanawiałam się, jak można taki paszkwil posłać do kościołów na człowieka nie sprawdzając jego uprzednio dokładnie. Przecież biskup C.Lambert mówił o Panu Bogu. Nikogo imiennie nie wymieniał. W różnych mediach różni ludzie mówią o Panu Bogi i dotychczas nikogo to nie raziło. ALE PRZECIEŻ BISKUP C.LAMBERT MÓWI O CHRYSTUSIE KRÓLU a to jest temat zakazany na całym świecie! Gdyby mówił o SŁUDZE BOGU - o to, to tak - każdy może mówić. Nigdy nie zrozumiem, jak taki proch - człowiek a do tego ksiądz, duchowny ma prawo z Boga sługę uczynić, a potem dziwią się ci duchowni, że do piekła ich dusze trafią. A GDZIE MAJĄ IŚĆ?  PRZECIEŻ W NIEBIE JEST CHRYSTUS - KRÓL. Ks. A. Wypych ma czelność mówić do rycerzy Chrystusa Króla, aby zdjęli płaszcze, to on będzie ich ojcem. Szanowni duchowni, my już mamy jednego OJCA w Niebie - KRÓLA, któremu każdy "proch" musi spojrzeć w oczy!!! Już pisałam, że proboszcz A.Wypych nigdy nie chciał przyjąć do kościoła CAŁUNU TURYŃSKIEGO ANI OBRAZU CHRYSTUSA KRÓLA a przecież dzięki Panu Bogu doszedł do TAKIEGO stanowiska i gdzie jest jego wdzięczność?

Panie Jezu - broń nas Tobie wiernych przed Twoimi wrogami w sutannach.

Podczas adoracji Najświętszego Sakramentu - Pan Jezus zaczął mówić sam:

 

Pan Jezus:


"Oj - ten duchowny bardzo brzydko postąpił. Wszędzie jest prowadzone dochodzenie i na ziemi i po śmierci. Jeśli u Mnie SĄD trwa 40 dni, to na ziemi każdy przełożony, ale i każdy sędzia powinien udostępnić czas na obronę, skoro planuje atak. Wasz duchowny Andrzej Wypych wydał wyrok na człowieka, którego właśnie nie znał, tylko słyszał o nim z wrogich Bogu - Jezusowi ust. To, że głosi o Chrystusie Królu to nie jest ani grzech ani jego wina. Kapłan Christian Lambert został wybrany przeze Mnie i pokornie służy bliźniemu, ludziom, których postawiłem na jego drodze. Nie może być nikt prześladowany, że mówi o Bogu w najwyższym znaczeniu a tym bardziej, jak o KRÓLU WSZECHŚWIATA. Ten duchowny pełniący chwilowo funkcję biskupa na ziemi nie miał prawa takiego listu bardzo krzywdzącego człowieka wysłać do proboszczów a oni nie powinni czytać, ani umieszczać w swoich dokumentach. Nawet, jeśli nie jest z grona duchownych posoborowych, to każdy z was, nawet świeckich osób ma prawo w mediach mówić o Bogu PRAWDĘ opartą na Piśmie Świętym na Ewangelii. Niech duchowny Andrzej Wypych powie, na czym opierał swój osąd fałszywy i co zarzuca temu osądzanemu niewinnie człowiekowi. Jeżeli  udowodni choćby jeden zarzut, to zapewnię mu życie wieczne w Moim Królestwie. Jeżeli nie udowodni, to pójdzie tam, gdzie jest mnóstwo osób duchownych wydających swoje zarządzenia niezgodne z Moimi. WYROKI MOJE SĄ SPRAWIEDLIWE W PRZECIWIEŃSTWIE DO LUDZKICH. To DUCH ŚWIĘTY podpowiada  Christianowi Lambertowi i on Go słucha. A wielu waszych biskupów jest głuchych na wołanie Ducha Świętego i słuchają, ale ducha zwodziciela kierując się pychą, zarozumiałością i chcą dominować nad ludźmi. Swoją haniebną decyzją o zdjęciu płaszczy z Moim wizerunkiem już w tej chwili wybrał swoje miejsce w wieczności. JEDNAK CZEKAM NA KAŻDĄ DUSZĘ DO OSTATNIEJ MINUTY ŻYCIA. Na Moim sądzie liczy się MIŁOŚĆ, a jaką miłością żyje duchowny Andrzej Wypych, gdy oczernia brata swego bez sądu? A jak może miłować Boga, gdy nie chce patrzeć na KRÓLA? W Niebie jest KRÓL, więc kto nie chce znać Mnie na ziemi, to i w Niebie nie ma dla niego miejsca. LUDZIE - POMYŚLCIE NAD ŚMIERCIĄ - kogo wybieracie: świętego Ducha, czy złego ducha? BŁOGOSŁAWCIE A NIE ZŁORZECZCIE. ŻYJCIE WEDŁUG PRAWDY BOŻEJ a nie kłamcie, bo ojciec kłamstwa już dość ma waszych dusz potępionych. Przypominam - 1000 razy więcej będą cierpieli wszyscy poświęceni Bogu a błądzący.

 

„JEZUS Z NAZARETU - BÓG - SĘDZIA I KRÓL WSZECHŚWIATA ".

 

 

  Pan Jezus polecił nam modlić się za niego "Margaretką"._______________________________________________________


Panie Jezu - czy możemy zapytać o Biskupa C.Lamberta?


 Pan Jezus:


"Tak - on jest wasz, Nasz a będzie niebawem wszystkich. Ma opiekę niezliczonych Aniołów z Nieba, bo musi ich mieć. Wielka liczba demonów go otacza. Jestem mu wdzięczny, że sam z własnej  woli mówi o Mnie KRÓLU królów a tym stwierdzeniem naraża się wielu biskupom służącym dwom bogom.Człowiek - człowiekowi nierówny.
Biskup - biskupowi nierówny.
Kapłan - kapłanowi nie jest równy.Ale najgorzej będą traktowani ci z duchownych, którzy nazywają Mnie i traktują Mnie, jako SŁUGĘ. Oświadczam teraz, aby nie tłumaczyli się, że nie wiedzieli, lub że nie słyszeli. CI, KTÓRZY TRAKTUJĄ MNIE, JAKO SŁUGĘ - BĘDĄ NAJWIĘKSZYMI SŁUGAMI SWEGO BOGA LUCYFERA. Ja jestem PRAWDĄ i wymagam, aby każdy człowiek dawał świadectwo i mówił "TAK", gdy jest za PRAWDĄ, lub otwarcie "NIE", gdy nie umie wybrać. Przyszłość wieczna zależy od każdego człowieka indywidualnie, bo ma wolną wolę. U Boga nie ma "chyba". U Boga jest  "TAK”, jeśli "TAK"  i   "NIE”,  jeśli NIE. DO OSTATNIEJ MINUTY WASZEGO ŻYCIA CZEKAM NA WASZE "TAK" dla BOGA i PRAWDY. 


„Jezus - Zbawiciel i Sędzia ".

   DO EPISKOPATOW   I   DUCHOWIENSTWA


 PRZESTANCIE WRESZCIE HANBIC I BICZOWAC PANA BOGA I NAS DO TEGO NIE ZMUSZAJCIE, BO W PIEKLE JEST DOSC DUSZ.  CALE NIEBO PLACZE, GDYZ PAN BÓG STWORZYL NAS NA JEGO CHWALE I ABYSMY MOGLI BYC Z NIM W NIEBIE.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

"Najpierw usunęliśmy z centralnego miejsca Pana Boga w Najświętszym Sakramencie, a Jego miejsce zajęliśmy my, duchowni"
Benedykt XVI o posoborowej Liturgii

 -SZUKAM-

W ostatnich tygodniach za sprawą Benedykta XVI ponownie odżyła dyskusja nad przebiegiem posoborowej reformy liturgicznej. W homilii na Boże Ciało Papież potępił posoborową rezygnację z kultu eucharystycznego w postaci adoracji, a także napiętnował zeświecczanie Mszy św. w imię wiary bez kultu i obrzędów.

Natomiast w ubiegłą niedzielę w przesłaniu na Międzynarodowy Kongres Eucharystyczny Benedykt XVI, stwierdził, że posoborowa rewizja form liturgicznych często ograniczała się do zmian wyłącznie zewnętrznych. O komentarz do papieskich słów poprosiliśmy ks. Nicolę Buxa, konsultora dwóch watykańskich kongregacji: Nauki Wiary oraz Kultu Bożego i Dyscypliny Sakramentów.

Ks. N. Bux: W liturgii stracono wymiar wertykalny, podobnie zresztą, jak w etyce czy życiu społecznym. A zatem liturgia przestała być rozumiana jako prawo Boga do bycia czczonym tak, jak On sam to ustalił. I stała się naszą uzurpacją do swobodnego tworzenia kultu i sprawowania go według naszych zwyczajów. Jak mówił prorok Izajasz: zamieniliście mój kult na własny, sklecony z waszych zwyczajów. Liturgia stała się - jak pisał Papież, kiedy był jeszcze teologiem-kardynałem - swoistą formą rozrywki, spędzania wolnego czasu. Tu, jak sądzę, leży problem.

Myślę, że dziś trzeba przywrócić zasadę, żeliturgia nie jest dobrem, którym możemy swobodnie dysponować, gdzie możemy robić to, co się nam podoba, dodawać, co chcemy, i usuwać, co nam nie pasuje. Nie, liturgia jest publicznym aktem Kościoła, jak o tym pisze sam Sobór Watykański II w Konstytucji o liturgii, i dlatego jest regulowana przez Stolicę Apostolską, co przypomina Sobór w słynnym paragrafie 22 konstytucji: "Nikomu innemu, choćby nawet był kapłanem, nie wolno na własną rękę niczego dodawać, ujmować ani zmieniać w liturgii". Jednakże stało się inaczej, stało się właśnie to, czego Sobór nie chciał.

A zatem odnowę liturgiczną, której chcieli Ojcowie soborowi, trzeba jeszcze przeprowadzić?

Ks. N. Bux: Oczywiście. Należy kontynuować odnowę. Bo przecież liturgia, podobnie jak Kościół, jest, jak to się mówi po łacinie, semper reformanda - zawsze potrzebuje reformy. Ale uwaga: reformy, nie rewolucji. Tymczasem wielu pojęło reformę jako rewolucję. Czyli wszystko wywracamy do góry nogami, w centrum liturgii stawiamy człowieka zamiast Boga, człowieka ze swymi uzurpacjami, pragnieniami, a także z jego - trzeba to powiedzieć - nieodpartą wolą dominacji, zapominając przy tym, że główną postacią w liturgii jest kto inny: nasz Pan, Bóg. Czcij Pana Boga twego, nie będziesz miał innego Boga poza mną - to jest pierwsze przykazanie. Papież powiedział to kiedyś bardzo mocno, że kryzys Kościoła w przeważającej mierze jest konsekwencją upadku liturgii. Jeśli bowiem sami tworzymy sobie Boga na własny obraz, wszystkie przykazania muszą legnąć w gruzach.

Czy mógłby nam ksiądz profesor podać jakiś konkretny przykład, w czym sprzeniewierzono się woli ojców soborowych?

Ks. N. Bux: Podam jeden przykład: adorację. Liturgia ze swej natury jest aktem kultu, a nie formą spędzania wolnego czasu przez jakąś grupę ludzi. Dziś we Włoszech kapłani mawiają na zakończenie Mszy: życzę miłego dnia, dobranoc... Tymczasem liturgia jako akt Kościoła powszechnego, a nie jakieś grupy, nie może się stać miłym rodzinnym spotkaniem. I tu leży problem. Natomiast adoracja oznacza, że ludzie przychodzą do kościoła, by uznać swego Pana i oddać Mu cześć. Jest to rzecz podstawowej wagi. Jeśli tego brakuje, może się zdarzyć wszystko. Na przykład fakt, że tabernakulum, na co żali się wielu świeckich, chowa się do kąta, że nie można go w ogóle znaleźć, a w miejscu centralnym stawia się tron dla kapłana. Na to Sobór nigdy nie pozwolił. Doszło do tego na zasadzie stopniowych ustępstw: najpierw usunęliśmy z centralnego miejsca Pana Boga w Najświętszym Sakramencie, a Jego miejsce zajęliśmy my, duchowni. I to w okresie, gdy my, kapłani, nie mamy się czym chwalić. Będzie lepiej, jeśli pozostaniemy z boku, jak słudzy. Szafarz sakramentu jest przecież tym, kto służy, a nie panuje.

Jest ksiądz współautorem, obok kard. Waltera Brandmüllera i abp. Agostino Marchetto, głośnej książki "Klucze Benedykta XVI w interpretacji Soboru Watykańskiego II". Czy niedawne przesłanie Papieża na Kongres Eucharystyczny daje nam również klucz do zrozumienia Soboru?

Ks. N. Bux: Bez wątpienia. Bo klucze interpretacji, które wskazuje nam Papież, są bardzo jasne. Po pierwsze: postrzeganie Soboru w kontekście historycznym, w jedności z całą dwutysiącletnią Tradycją Kościoła, czyli słynne przemówienie Papieża o hermeneutyce z 2005 r. Drugi klucz dał nam Benedykt XVI w ubiegłym roku, ogłaszając Rok Wiary. Tym kluczem jest wiara. Vaticanum II nie da się zrozumieć bez wiary. Bo było to zgromadzenie Kościoła. Było oczywiście naznaczone ludzkimi słabościami i ograniczeniami. Ale nie można go zrozumieć bez wiary.

Podobnie, jak liturgii nie da się zrozumieć bez adoracji. Adoracja nie jest bowiem jakimś dodatkiem do liturgii. Dlatego mam nadzieję, że już niebawem Benedykt XVI napisze encyklikę o liturgii, aby również kardynałowie, biskupi i kapłani byli w tym zgodni z Papieżem. Bo muszą oni tworzyć z Papieżem jedną drużynę, muszą dostosować się do tego, w jaki sposób on chce, by była sprawowana liturgia. Ja na przykład słyszałem, jak jeden z kardynałów odradzał kapłanom, by nie wprowadzali w życie motu proprio Benedykta XVI Summorum Pontificum. Czegoś takiego być nie może. Kardynałowie i biskupi muszą zrozumieć, że ich posługa jest ważna tylko wtedy, gdy jest spełniania w jedności z Biskupem Rzymu. Nie mówiąc już o zgorszeniu, jakie powodują wśród wiernych.

www.deon.pl-szukam-

-szukam-


PAN JEZUS DLA MŁODYCH MAŁŻEŃSTW 

      na dzień . . . . . . . . . . . . i na całe życie.

 

  MOIM ŻYCZENIEM DLA WAS MOJE DZIECI - . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 

NA DZIEŃ WASZEGO POŁĄCZENIA WĘZŁEM MAŁŻEŃSKIM W MOIM KOŚCIELE KATOLICKIM JEST ABYŚCIE PAMIĘTALI, KTO WAS STWORZYŁ I DLA, KOGO ŻYJECIE - WY I WASZE RODZINY.

 

Bóg w Trójcy Świętej Jedyny  pragnie waszej miłości, jaką On was obdarza.
Pragnie, abyście zawierzyli się sami z własnej i nieprzymuszonej woli waszemu Stwórcy i oddali Jemu siebie samych i wasze RODZINY.

Bóg pragnie, abyście pamiętali o NIM i zaczynali dzień święty od DZIĘKCZYNIENIA i abyście kończyli dzień święty DZIĘKCZYNIEM.

Bóg pragnie abyście PRZEPRASZALI I WYNAGRADZALI  jak umiecie każdego dnia za grzechy swoje, rodzin i całego świata.

Bóg pragnie mieszkać stale w sercach waszych a nie tylko gościć.

Bóg pragnie abyście wszystko czynili w waszym życiu zgodnie z WOLĄ BOŻĄ.

 

A TERAZ PRZYJMIJCIE MOJE BŁOGOSŁAWIEŃSTWO - 
W IMIĘ OJCA I SYNA I DUCHA ŚWIĘTEGO - AMEN.

PRZYJMIJCIE BŁOGOSŁAWIEŃSTWO  MOJEGO KAPŁANA I WYPEŁNIAJCIE PRZYKAZANIA BOŻE I KOŚCIELNE   - TAK WAM DOPOMÓŻ BÓG - AMEN.

 Gdy tak będziecie przeżywać każdy dzień - Ja was nigdy nie opuszczę 

                              WASZ JEZUS CHRYSTUS - ZBAWICIEL.

 


_______________________________________________________


Pan Jezus:


  "Dla Stasi powiem:
NAJPROSTSZA DROGA DO ZBAWIENIA IŚĆ WEDŁUG DZIESIĘCIU PRZYKAZAŃ BOŻYCH, które znasz.
Oddaj wszystko, co twoje Maryi - Matce Mojej, a ONA oczyszczoną twoją duszę przyprowadzi do Mnie. Ty znasz warunki Boże.  Ja zbawiłem was według warunków Mego Ojca a wy spełniajcie warunki waszej świętej drogi do Nieba. Co dzień Eucharystia pełna, rozważania podczas Męki Mojej, wynagrodzenie, przepraszanie, wynagrodzenie i przepraszanie za wszystkich grzeszników. Przepraszanie i dziękczynienie. Oto przepustka do Nieba.

„JEZUS - WASZ ZBAWICIEL "._______________________________________________________


Panie Jezus - pewien młody człowiek pyta o zgwałconą dziewczynę. Ma dziecko i wychowuje je sama.

 

Pan Jezus:

        " Nigdy nie mów: ZGWAŁCONA, bo taki incydent występuje bardzo rzadko.Trzeba modlić się o wszystko, nawet o to, aby nie było okazji do grzechu. Bóg czyni CUDA i gdyby ona modliła się o opiekę Moją, to nie miałaby okazji tak mówić. NIE KŁAMCIE LUDZIE, tylko trzeba mieć odwagę powiedzieć PRAWDĘ, jeśli ktoś pyta, albo nie mówić, jeśli nie pyta.  Zawsze jest obopólna wina. Ja jej nie potępiam. Jeśli ktoś zaczyna od grzechu to kusiciel tak pracuje, żeby człowiek był ciągle nieszczęśliwy.  TYLKO BÓG DAJE SZCZĘŚCIE I TYLKO Z NIM ZACZYNAJCIE SWOJE ŻYCIE, a wy ludzie zaczynacie przeważnie od grzechu a potem: BOŻE RATUJ! Macie tak dużo Świętych w Niebie, to do nich też zwracajcie się o pomoc a teraz niech nikt nie obciąża nikogo swoją winą. Dałem wam rozumy, to myślcie także o konsekwencjach grzechu. MIŁOSIERDZIE dałem wam, bo nie chcę śmierci grzesznika i czekam do ostatniej minuty na  naprawienie szkody bliźniemu a także na wynagrodzenie za obelgi, którymi Mnie częstujecie przez używanie nader hojnie swoich zmysłów.  MÓDLCIE SIĘ, MÓDLCIE SIĘ wszędzie, gdzie jesteście. Tak wam dopomóż Bóg.

                                                                   „Jezus - wasz ODKUPICIEL"_______________________________________________________Panie Jezu - Adam pyta, czy może przygotować film o " Dziesięciu Przykazaniach" i posłać w świat przez internet? Pan Jezus:

     "NIE. Już dość jest filmów na ten temat. Zajmij się tematem na obecne czasy. W pilnej potrzebie jest realizacja przygotowań ludzi do Oczyszczenia właśnie. Walcz o powrót do Mszy Świętej według starego rytu, tzw. Trydenckiej, w której Bóg zajmuje centralne miejsce - tak jak powinno być. Możesz rozgłaszać słowa Boże mówione przez Mojego umiłowanego kapłana Christiana Lamberta. Jak na razie, to tylko on mówi głośno bez obaw o mnie - KRÓLU JEZUSIE CHRYSTUSIE. Ten temat  teraz jest NAJWAŻNIEJSZY, bo tylko BÓG - KRÓL uratuje świat opanowany przez naszych wrogów, których jest mnóstwo począwszy od Watykanu. Dlatego głoś, że Moi wrogowie nie czynią konsekracji Mojego Najświętszego Ciała, abyście nie mieli żadnych ŁASK i byli poddani tylko demonicznym władzom. Rozszerzaj wiadomości o Moich rycerzach Chrystusa Króla, których przeciwnikami są rycerze Kolumba - człowieka o niewiadomym i zmienionym życiorysie. WALCZ O MNIE KRÓLA,  BO NASI WROGOWIE WALCZĄ Z ZACIEKŁOŚCIĄ O SWOJEGO KRÓLA LUCYFERA.

                                                              „JEZUS CHRYSTUS KRÓL.”

 

www.rycerzeChrystusa.com   _______________________________________________________


Panie Jezu - Tomek chce być kapłanem i pyta jaką formację powinien wybrać - Jezuici czy Franciszkanie?

Pan Jezus:

      " Jezuici - NIE i Franciszkanie - NIE. Te ZAKONY są ogarnięte w dużej mierze nie Moimi postanowieniami. Modernizm wszedł drzwiami i oknami w ich życie. Dalej szukaj. Ci, którzy nie chcą Mnie czcić jako KRÓLA - nie służą tylko Mnie, lecz i Mojemu wrogowi. U Mnie jest " TAK - TAK", ' NIE - NIE" a kto czci troszkę "tu", troszkę "tam", to już nie należy do Mnie. JESTEM ZAZDROSNYM BOGIEM I PRAGNĘ MIEĆ WAS TYLKO DLA SIEBIE.Nie chcę dzielić się człowiekiem - stworzeniem z Moim odwiecznym wrogiem. Zapamiętaj: JA JESTEM BÓG, KRÓL I WŁADCA CAŁEJ ZIEMI.

                                              „ Jezus Chrystus - Właściciel Świata".


 

KORESPONDENCJA

Niech uwielbiony będzie Bóg w Trójcy Przenajświętszej, Ojciec i Syn i Duch Święty. Pokój wam bracia i siostry umiłowani przez Jezusa Chrystusa Boga i Człowieka, Króla i Pana, Alfa i Omega, Początek i Koniec, Pokój i Dobro. 

Pozdrawiam i bardzo dziękuję. A jeśli nie Jezuici i Franciszkanie to jaką formację? Szukam wciąż drogi, lecz wciąż nie umiem znaleźć odpowiedniej. To tu to tam.Przyjdź Duchu Święty i ogarnij mnie, poprowadź mnie ku właściwej drodze, gdzie służyć będę Królowi memu Panu który jest drogą, prawdą i życiem. Drogą która mnie nie zawiedzie, ale poprowadzi na szczyty prawdy,Prawdą, która odsłoni zło i poprowadzi ku drodze prawdy.Życiem gdzie będę mógł razem z Nim Królować i wychwalać Go, jako wierny Kapłan. Poprowadź Duchu Prawdy, Duchu Sumienia, Duchu miłości. Duchu drogi życia. Cały jestem Twój - Mały Towarzysz Godziny Bożego Miłosierdzia. -  Tomasz B.
Panie żyć czy umierać? Ja tak żyć nie chce, aby Ciebie ranić moimi grzechami, zaniedbaniami, jako sługa swojemu Królowi i Panu. Chcę być Kapłanem, lecz czy dobrze wybieram, skoro wciąż źle trafiam. Dałem Tobie mój Boże słowo, które chcę wypełnić, ale nic nie wychodzi, bo trafiam źle. Co mam zrobić gdzie pójść skoro Ewangelia jest prawdą a człowiek ją zniekształca. Pomóż Panie pomóż mnie grzesznemu. Tomasz jako Mały Towarzysz Godziny Bożego Miłosierdzia. Ryt Ofiary Mszy Świętej zmieniony, wersety pousuwane, obce wtrącenia.

=====================================================


[25.05.1984r.] „Po skończonych modlitwach wieczornych miałam iść spać, gdy nagle ocza¬mi duszy, ujrzałam św. Tereskę od Dzieciątka Jezus. Była zatroskana, powiedziała mi:
«Siadaj i pisz, co mam ci przekazać. Podeprzyj drzwi i zawieś na zawias; są obecnie na jednym zawiasie».
Zapytałam: «Jakie drzwi są na jednym zawiasie, ja Ciebie nie rozumiem». Święta mi odpowiedziała: «Msza Przenajświętsza jest drzwiami na jednym zawiasie, jest troską Najświętszego Serca Pana Jezusa. Kanon Mszy Świętej jest znieważony, wersety pousuwane, w czasie sprawowa¬nia Mszy Świętej są obce wtrącenia. Potężne modlitwy Mszy Przenajświętszej, które skuwały swoją świętą mocą złe siły szatana, a jego ideologia je usunęła - muszą być przywrócone. Pojęcie wielkości Mszy Świętej musi być odnowione w sercach i umysłach wiernych. Niech nie szukają we Mszy Świętej nowoczesnoś¬ci i przeżyć, jak w stanach narkotycznych.
Mszę Świętą trzeba rozważać realnie, z rozwagą, z prawdziwą modlitwą. 
Msza Święta jest największą Ofiarą, którą dokonał jedyny raz Pan Jezus
na Ołtarzu Krzyża, przelewając swoją Krew Najświętszą za ludzkość.
Msza Święta odprawiana w Bożych świątyniach, jest wielką Świętą Pamiątką Męki Chrystusa Pana i Odkupienia każdego człowieka. Czyż może być coś na świecie, co mogłoby równać się, lub przewyższać te Najświętszą Chwilę? Nie ma, bo w chwili Przeistoczenia chleba na Ciało Pana Jezusa, ucieleśnia się w nim sam Syn Boży, Jezus Chrystus. I wino zostaje przemienione w Najświętszą Krew Chrystusa Pana. Nie ma nic bardziej wzniosłego i wielkiego na całym świecie, nic bardziej radosnego, napełniającego człowieka życiem wiecznym, mocą i pokojem. Tylko Msza Święta. Ona jest pulsem świata, bez Niej nastąpiłyby ciemności złego ducha, uwiędłoby życie duszy, serca zostałyby napełnione trwogą i złością szatana. Msza Święta i modlitwa łączy ziemię z Niebem, jest triumfem Pana. Amen »”.
Uwagi maluczkich : Tylko Msza Trydencka spełnia powyższe kryteria wymienione przez Św.Tereskę 
od Dzieciątka Jezus. Trzeba powrócić do starej Mszy, wtedy moc szatańska będzie 
związana i nastanie Boży Pokój.
Z podrwieniami Tomasz B. - Apostoł Małych Towarzyszy Godziny Bożego Miłosierdzia.
Nasza strona internetowa:
_______________________________________________________


Panie Jezu - czy można przyjmować Ciebie pod dwiema postaciami, bo kapłani Cystersi zawsze maczają Hostię w winie. W kościołach amerykańskich zawsze stoją ludzie z kielichami i podają wino do picia.

Pan Jezus:


"Ludzie, nie bądźcie nadgorliwi w nadgorliwościach. Czyńcie to, co jest godne dla was. Nie szafujcie Moją Najdroższą Krwią, bo wielu nie wierzy, że to jest Moja Krew i niewypitą wylewają. Dlatego nie dotykajcie świętości, bo i duchowni błądzą. Bardzo mało osób Mnie poświęconych wsłuchuje się w Moje SŁOWA i w Moje podpowiedzi, bo obowiązki tego świata zagłuszają Mnie.

                                                                                     „ Jezus wasz Kapłan ".


_______________________________________________________


Panie Jezu - w kościele w Meryville rok temu Twój piękny wizerunek był zawieszony w godnym miejscu a wczoraj byli tam moi przyjaciele i zobaczyli przerażający widok. Ten piękny OBRAZ KRÓLA ŚWIATA stał na podłodze niepotrzebny razem z innymi niepotrzebnymi rzeczami. Ksiądz proboszcz powiedział tak: TO JEST MÓJ KOŚCIÓŁ I JA NIE POTRZEBUJĘ CHRYSTUSA KRÓLA. Stefania prosiła tego proboszcza, aby znalazł miejsce godne dla Ciebie a ksiądz odpowiedział, że ona go atakuje.


Pan Jezus:

"To jest ból nad bólami. Jeszcze raz spróbujcie prosić, a jeżeli  odmówi, to zabierzcie Obraz. Jeśli on Mnie nie chce teraz, to i Ja go nie będę chciał.  Oj, ludzie, ludzie i duchowni wszyscy - opamiętajcie się, bo takimi decyzjami powodujecie skrócenie życia na ziemi. Wy ludzie - duchowni zapominacie, kim jesteście. Wszyscy ci, którzy czynią się bogami na ziemi i tak postępują nie oddając hołdu Stwórcy będą karłami skrzeczącymi jak wasz arcybiskup ŻYCIŃSKI, który uczynił się bogiem nad wami i dyktował wam prawa przeciwne Moim Prawom Bożym. Pamiętajcie, że wasze życie ziemskie jest ograniczone a wieczność jest wieczna. Kto czyni się bogiem na ziemi będzie sługą boga Lucyfera a wielu, bardzo wielu duchownych jest tam. 

"Wasz Jezus Sędzia Sprawiedliwy ".

 

-szukam-POPRAWNOŚĆ POLITYCZNA.

  
TO SAMO MOŻE BYĆ W KAŻDYM PAŃSTWIE. ZALEŻY JAK BĘDĄ INTERPRETOWAĆ POSZCZEGÓLNE WYRAZY. POLAKÓW CZEKA TO SAMO, GDY BĘDZIE ZUPEŁNY NAJAZD MIESZKAŃCÓW IZRAELA NA POLSKĘ. ZAMIAST DZIĘKOWAĆ ZA GOŚCINNOŚĆ GOSPODARZY,TO BEDĄ ICH OSKARŻAĆ O RASISM I NIETOLERANCJĘ.

 

MÓDLMY SIĘ O ZWYCIĘSTWO BOGA W NASZYM KRAJU

ABY ZWYCIĘŻYŁ CHRYSTUS KRÓL, BO NAJEŹDŹCY ZNOWU POWIEDZĄ

- NASZE KAMIENICE A WASZE ULICE.
________________________________________________________________


TYLKO W NIEBIE JEST SPRAWIEDLIWOŚĆ............

 

DLATEGO "RADIO MARYJA" i "TV - TRWAM" POWINNI ZWRÓCIĆ SIĘ PO POMOC DO NAJLEPSZEGO PRZYJACIELA I SĘDZIEGO NAJSPRAWIEDLIWSZEGO NA CAŁYM ŚWIECIE - JEZUSA CHRYSTUSA I WYWYŻSZYĆ GO DO POZYCJI K R Ó L A.   Wtedy ON, jako KRÓL może czynić CUDA i przywróci sprawiedliwość.

 

WROGOWIE WIEDZĄ, ŻE PAN JEZUS, JAKO "SŁUGA" NIE MOŻE NIC ZMIENIĆ i dziwię się bardzo dyrekcji tych mediów, że oni o tym nie wiedzą..

 

MATKA NASZA - MARYJA PRAGNIE ZARZĄDZAĆ NASZYM PAŃSTWEM RAZEM Z SYNEM - KRÓLEM - JEZUSEM CHRYSTUSEM A WTEDY DOPIERO BĘDĄ CUDA - INNE NARODY BĘDĄ UCZYĆ SIĘ JĘZ. POLSKIEGO I ZAPANUJE POKÓJ NA CAŁYM ŚWIECIE.

 

JEŻELI REDEMPTORYŚCI NIE CHCĄ GŁOSIĆ PROŚBY CHRYSTUSA KRÓLA,

TO PRZYŁĄCZAJĄ SIĘ DO NASZYCH WROGÓW, KTÓRZY CHCĄ ZGUBY POLSKI.


Całość ( POBIERZ )


                          ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

A P E L  -  A L E R T!!!

 

W SYTUACJI ZAGROŻENIA WYNISZCZENIA NARODU POLSKIEGO PRZEZ WROGIE NAM SIŁY SKORZYSTAJMY Z ZAPROSZENIA PANA JEZUSA, KTÓRY CHCE URATOWAĆ CAŁĄ LUDZKOŚĆ, BO NIE TYLKO POLAKÓW I DOKONAJMY AKTAMI INTRONIZACJI PANA BOGA NA KRÓLA, PÓKI JESZCZE CHCE NAS  URATOWAĆ.

Módlmy się o nawrócenie Episkopatu i Rządu, bo chyba nie są Polakami, gdyż nie zależy im na uratowaniu Polski i narodu polskiego.

Matki Bożej posłuchał zakonnik z Włoch i przyniósł Jej obraz -ówcześni rządzący Polską dokonali koronacji Matki Bożej na Królową Polski i wiele razy Polska została uratowana przez zniszczeniem i  wrogami.

PRZEDWOJENNY EPISKOPAT NA CZELE Z KARD. HLONDEM NIE USŁUCHAŁ PANA JEZUSA A TYM SAMYM PRZYCZYNIŁ SIĘ DO NIEZAPOBIERZENIA II WOJNIE ŚWIATOWEJ I MASAKRZE LUDNOŚCI NA CAŁYM ŚWIECIE, BO NIE TYLKO POLSKIEJ. OBECNIE ZNOWU GROZI NAM TRZECIA WOJNA A EPISKOPAT POLSKI OGŁUCH NA DALSZE WOŁANIE PANA JEZUSA A TYM SAMYM BĘDZIE WSPÓŁWINNY TEJ WOJNIE I NIESZCZĘŚCIOM Z TYM ZWIĄZANYM.

 

MÓDLMY SIĘ O ZNACZĄCE ZROZUMIENIE PROŚBY PANA JEZUSA,KTÓRY MÓWIŁ DO NARODU POLSKIEGO PRZEZ ROZALIĘ CELAKÓWNĄ OJEGO KRÓLOWANIE   W POLSCE I NA ŚWIECIE. POLONIA PRZYGOTOWAŁA POLSKĘ DO AKTU NADANIA TYTUŁU KRÓLEWSKIEGO BOGU JEZUSOWI A POTRZEBA TYLKO DOBREJ WOLI EPISKOPATU I RZĄDU.MÓDLMY SIĘ LITANIĄ DO CHRYSTUSA KRÓLA O ŁASKI JEGO.

INTENCJA NA MSZĘ ŚWIĘTĄ


Intencję podyktował Pan Jezus.

 ( POBIERZ LITANIE DO CHRYSTUSA KRÓLA POLSKI )


KLIKNIJ W NAPISY  I POBIERZ

-szukam-


-szukam-
-szukam-

________________________________________________________________


 

STANOWCZO PROTESTUJEMY!

Niniejszym stanowczo protestuję przeciwko organizacji w Warszawie na Stadionie Narodowym w dniu 1 sierpnia 2012 roku koncertu piosenkarki Louise Cicco-ne, zwącej się “Madonną”. W chwili, gdy cała stolica obchodzić będzie rocznicę wybuchu Powsta-nia Warszawskiego, Madonna po raz kolejny chce zakpić z Polaków. Przypominam, że w roku 2009 koncert tej skandalizuącej „artystki” został zorganizowany 15 sierpnia, w dzień Cudu nad Wisłą, a zarazem w największe święto Maryjne, firmowany dodatkowo bluźnierczym hasłem: „W tym kraju nie ma miejsca na dwie królowe”. W tym roku jej koncert masię odbyć dokładnie w Narodowy Dzień Pamięci Powstania Warszawskiego.

Twórczość „Madonny” w różnych formach atakuje wiarę katolicką. Podczas koncertów obraża ona Jezusa Chrystusa, podpalając krzyże i zakładając koronę cierniową. Ponadto propaguje homoseksualizm, lubieżnie całując się z innymi kobietami, a także promuje pornografię, wykonując obrzydliwe gesty i pozy.

1 sierpnia to polskie święto narodowe. Oddajmy hołd żyjącym i pole-głym Powstańcom, którzy ofiarnie walczyli za Ojczyznę. Nie pozwólmy zbezcześcić naszych świętości! Ten protest to nasz moralny obowiązek!

Z poważaniem  -   Jerzy P.  - Gdynia

A ja najbardziej winię organizatorów, którzy jeszcze bardziej drwią z Polaków, bo to oni proponują daty i zapewniają miejsca wystąpień. MK.

Niech tak ktoś by zrobił innym nacjom – od razu posypałyby się obelgi na cały świat. MK________________________________________________________________OBJAWIENIA W NAJU W KOREI POŁUDNIOWEJ


"Pomóżcie mi ocalić świat!" - tak możemy streścić główne przesłanie i wydźwięk orędzia Matki Boskiej, jakie objawiła ona w Naju od 30 czerwca 1985 roku. Wtedy to po raz pierwszy figurka Matki Bożej Niepokalanego Poczęcia znajdująca się w domu prywatnym Julii i Juliana Kim zaczęła płakać. Na początku pojawiły się zwykłe łzy, potem bardzo często występowały też łzy krwawe, łzy bólu i cierpienia. Figurka płakała przez równe 700 dni. Już w roku 1985 Julia, Kim otrzymała od Matki Boskiej pierwsze przesłanie, w którym zawierała się prośba Maryi o pomoc w ocaleniu świata przed katastrofą, do jakiej prowadzą go grzechy ludzkości.

Julia Kim prócz orędzi otrzymała również łaskę współuczestniczenia w cierpieniach i boleściach Jezusa. Wraz z nim przeżywała ukrzyżowanie, od czasu do czasu na jej stopie pojawia się rana stygmatu i krew. Przyjmuje ona te cierpienia od 1987 roku i ofiarowuje je za grzechy ludzi, a przede wszystkim za zbrodnię dzieciobójstwa. Prócz tych całkiem prywatnych doznań, cierpień przeżywanych w ekstazie, Julię dotykają też doświadczenia, które niejednokrotnie obserwowane były przez wielu świadków, jak np. zamienienie się przyjętej Komunii w krew.

Po jakimś czasie z figurki zaczął wypływać również pachnący olejek, na początku z czubka głowy, później pokrywał praktycznie całą figurkę. Ten fenomen trwał równe 400 dni. Kolejne cuda to pojawienie się na dłoniach figurki Hostii z symbolicznymi rysunkami, oraz obok kielich z Hostią, która 23 czerwca 1993 roku w Uroczystość Bożego Ciała poczęła krwawić. Z udziałem Julii opisano również niezwykły cud eucharystyczny, którym było pojawienie się w jej rękach Hostii, która następnie została podzielona pomiędzy kilkadziesiąt osób będących świadkami zdarzenia.

To tylko najważniejsze z cudów Matki Boskiej w Naju, gdzie pokazuje nam ona jak wiele łez musi wylać i jak bardzo cierpi z powodu grzechów świata. Wyraźnie też wskazuje nam ostatnie sposoby i ostatnią szansę na uratowanie Ziemi przed katastrofą, ku której niechybnie zmierza. Matka Boża uważa, że ludzkość ma jeszcze szansę, a jest nią:

- nawrócenie
- życie oparte na zawierzeniu Jej Niepokalanemu Sercu, które może stać się dla nas prawdziwą Arką Zbawienia i niezwyciężoną tarczą w walce z szatanem
- wyrzeczenie się siebie i oddanie Matce Bożej z pragnieniem współpracy w zbawianiu świata przez modlitwę, ofiarę i cierpienie
- powrót do częstej sakramentalnej spowiedzi oraz przyjmowanie Jezusa w Komunii
- zaprzestanie zabijania nienarodzonych dzieci
- wytrwanie w wierności papieżowi
- modlitwa za duchowieństwo, stanowiące szczególny cel ataków szatana
- oddawanie czci Maryi, odmawianie różańca


Orędzie - 18 stycznia 1995 roku

"Moja ukochana córko! Jakże mogłabym nie wiedzieć, że Twoje serce cierpi, Ja, która jestem Twoją Matką? Nawet, jeśli sama prosiłaś o to cierpienie, jest Mi smutno. Mogę sprawić, że powstaniesz z Twego łoża boleści. Jednak Twoje cierpienia są, dlatego tak straszliwe, ponieważ trzeba, aby ktoś poświęcił się dla zbawienia choćby jednej duszy - a tak wiele jest tych, którzy wpadają w grzech. Lotos daje piękne kwiaty w słonych wodach. Kiedy zmienia się tę wodę, wtedy już nie kwitnie. Podobnie Ty, pamiętaj, że chwałę Nieba można osiągnąć jedynie przez cierpienia. Ofiaruj je, więc z serca dla nawrócenia Moich dzieci na świecie. O, Wy, wszystkie Moje dzieci na tym świecie! Demony rozkoszują się odbieraniem Wam radości. W tym celu usiłują doprowadzić do podziału pomiędzy ludźmi i pogrążyć Wasze serca w ciemnościach i smutku. Uważajcie, więc zawsze i dążcie do tego, by dobrze nieść krzyż bez odkładania go, wtedy, bowiem zło, jakie na Was czatuje, mogłoby natychmiast w Was wniknąć".

KRÓLUJ NAM CHRYSTE! ! !

( ZOBACZ !!! ) -> OBJAWIENIA W NAJU W KOREI POŁUDNIOWEJ
________________________________________________________________


KORESPONDENCJADroga siostro Mieciu, pozwoliłam sobie przesłać fragment z objawień Pana Jezusa dla Anny Argasińskiej, myśle, że to jest bardzo ważne przesłanie. Ściskam Cię mocniutko, życzę dużo zdrowia i opieki całego Nieba. Siostra Ewa Dz.

Króluj nam Jezuu Chryste i Maryja nasza Królowo!!!

=====================================================

 

DROGA KRZYŻOWA

KTÓRĄ POKONUJE PAN JEZUS WRAZ Z NARODEM POLSKIM.

 

19 października 2001. 

 Kaplica księży Pallotynów — adoracja. Rocznica śmierci Księdza Jerzego Popiełuszki. Zaprzysiężenie rządu (niestety — nie mojego rządu).

Jezus:


— Bardzo dużo zależeć będzie teraz od polskich kobiet—współzbawicielek. Matka Polka ma stać się prawdziwa matką, żoną, córką, siostrą. Trzeba sięgnąć do korzeni polskości oraz prawdziwego macierzyństwa. Kobiety—„emancypantki", mówiące bez przerwy i za dużo, mają przemienić się w milczące i współcierpiące z Moją Matką
.

Stacja I: Pan Jezus na śmierć skazany.

— Twoja Ojczyzna Polska (Polacy), wybierając dobra materialne (bo sądzili w swoich zamysłach, że właśnie je wybierają — niestety człowieka przeważnie pociąga dobrobyt) — oszukali samych siebie oraz skazali siebie na przebycie pewnego odcinka drogi i na jakiś czas rozczarowania. Ten wybór nie polepszy ich bytu, ulegnie on nawet pogorszeniu, gdyż zostaną oszukani. Spowodują to ustawy i zarządzenia wybranych ludzi. Znajdzie to wyraz w deprawowaniu młodzieży i dzieci, a więc młodego pokolenia Polaków. Sam Naród tego chciał i zadecydował o tym, że będzie oszukiwany. Uczynili to dobrowolnie ci wszyscy, którzy nie poszli za PRAWDĄ.

Stacja II: Pan Jezus bierze krzyż na swoje ramiona.


— Naród ponownie skazał Boga na Drogę Krzyżową... ale wiedz, Moja córko, że tym razem wszyscy będziemy nieść Krzyż, wszyscy z Chrystusem. Od początku zaczyna się nasza wyboista droga. Skoro Polacy nie wyciągnęli wniosku z lekcji, którą już przerabiali, jeśli ciężar Krzyża nie był wystarczającym brzemieniem dla średniego pokolenia oraz ich rodziców — Drogę Krzyżową znów rozpoczynamy razem. Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy z miłości do Mnie chcecie pomóc swoim braciom. Przyjdźcie wszyscy mocni, niezachwiani w wierze — trzeba nieść Krzyż za Ojczyznę, która stanęła w ogniu niebezpieczeństw; trzeba wziąć Krzyż, aby ugasić pożar.

Stacja III: Pan Jezus pierwszy raz upada pod krzyżem.


— Od początku zaczynają się wspólne nasze upadki: Moje z waszymi, dzieci, i wasze z Moimi. Nie opuszczę was, będziemy trwać razem — za tych wszystkich, którzy nie mają już siły się podnieść.

Stacja IV: Pan Jezus spotyka swoją Matkę.

— Matki, wszystkie matki, do was pragnę mówić. Proszę, byście wy, które wydajecie na świat swoje dzieci, wspierane łaską zechciały przyjąć w pokorze i w milczeniu wszystkie bóle i cierpienia. Niech język kobiet zamilknie na czas wspólnego zbawiania waszej Ojczyzny. Wasza zbawienna walka ma się odbywać na wzór tej, którą widzicie u Mojej cierpiącej Matki. Idąc drogą Mojej Matki wygracie tę walkę, przepędzając odwiecznego wroga — szatana — z granic waszego państwa, z terytorium Polski.

Stacja V: Szymon Cyrenejczyk pomaga nieść krzyż Panu Jezusowi.

 


— Tę Drogę Krzyżową poświęcam, jako Nauczyciel, kobietom polskim. To jest droga do odrodzenia się rodzin polskich, przeto przy tej stacji trzeba wziąć wzór z Szymona.

Choć Cyrenejczyk był mężczyzną, jednak niech będzie wzorem do naśladowania ze względu na dobre cechy dzielnego człowieka. Co prawda przyjął to, do czego go zmuszono, i przez chwilę dźwigał Krzyż z przymusu, ale w następnych minutach już [dobrowolnie] współdziałał z Łaską. Jego serce zaczęło bić pragnieniem pomocy Mnie, umęczonemu Człowiekowi. Jeśli będzie to dla was trudne, Moje ukochane córki, proszę, byście na początku drogi zmusiły się do poczynienia pierwszych kroków. Reszta drogi — już naszej wspólnej — będzie wspomagana Łaską, uświęcającą wasz wysiłek. Proszę, pomóżcie, bo od kobiet będzie teraz wiele zależeć — od waszych wyrzeczeń, związanych ze zgięciem kolan i niesieniem pomocy bliźnim, i to z gorącym sercem, bez oznak zniechęcenia czy zniecierpliwienia. To będzie wasza OFIARA, miła Bogu Ojcu.

Stacja VI — Weronika ociera Panu Jezusowi twarz.

— Te, które słabsze, chore, starsze, niech na wzór Weroniki (napełnione łaską odwagi) dają świadectwo o miłości do Mnie na każdym odcinku swego życia i w każdej sytuacji, w jakiej je postawię. Wystarczy mały gest, by dowieść, że kocha się Chrystusa. Ten mały gest będzie kroplą do zroszenia polskiej ziemi, by odrodziła się i z martwych powstała.

Stacja VII — Pan Jezus upada pod krzyżem po raz drugi.

— Wszystkie wysiłki, poczynione przez polskie kobiety, będą przyczyniały się do powstania z upadku wielu tych, którzy zasiadają w rządzie, mając na względzie wyłącznie chęć wzbogacenia się (złowienia w obfitości dóbr dla siebie i swoich bliskich), załatwienia osobistych interesów, karmienia sławą własnego, ja" (m.in. żądzą zabłyśnięcia na zdradliwym ekranie telewizorów). To jest już zaczątek Apokalipsy, która ma się wypełnić w czasie ostatecznym. Elity—bestie zostaną zniszczone i wielu podniesie się z upadku dzięki ofiarom kobiet, które naprawdę kochaj ą Jezusa.

Stacja VIII — Jezus spotyka niewiasty jerozolimskie.


— Moje niewiasty, nie płaczcie nade Mną, ale nad synami waszymi. Jeśli czynią to z drzewem zielonym, to co uczynią z uschłym? Córki narodu polskiego, wasza walka ma się rozpocząć od teraz, bo teraz jest już bardzo późno. Wróg posunął się już o wiele za daleko — przekroczył granice Polski, jego działanie zatacza coraz szersze kręgi. Wasza walka może być bardzo pomocną do podźwignięcia się upadłych kobiet, które, popchnięte na drogę zła, żyją w niewoli szatana, skazane na całkowitą zagładę. Jednakże, póki trwa czas ziemski, walka [o ich dusze] nie została zakończona, a SĘDZIA nie wydał wyroku. Wiele dusz można uratować poprzez ofiary. Druga książka Anny Jezus, twój Nauczyciel. Siedem lat chudych — walka o duszę Pawła dotyczy ofiar. Cały jej wątek osnuty jest wokół ofiary z życia, którą składa Anna za uratowanie duszy Pawła oraz innych dusz. Cierpienie przyjęte w sposób właściwy staje się ofiarą, to jest najszybsza i najpewniejsza droga do zbawienia. Dlatego od każdej z was oczekuję współpracy w walce o dusze Polaków, a więc po części postawy Szymona i po części Weroniki. Z Polski wyjdą uczniowie, którzy będą głosić w różnych formach Ewangelię i dawać świadectwo o Chrystusie. Nawrócenie świata przyjdzie przez Polskę. Wiele jednak będzie zależeć od właściwego przyjęcia Mojego orędzia i rozpowszechniania go jako najszybszej drogi ratunku dla zagubionych dusz. Kobieta niech stanie się ofiarą wynagradzającą za grzechy świata — na wzór Maryi. Przykład powinniście czerpać z życia Mojej Matki.

Stacja IX Pan Jezus upada pod krzyżem po raz trzeci.


— Wszystkie Moje upadki... — ach, było ich o wiele więcej podczas niekończącej się Mojej Męki — miały na celu podniesienie ludzkości, tej części chorej ludzkości, która osłabiona zbyt długą chorobą nie jest w stanie podnieść się sama. Wasza walka to współcierpienie, a przez nie — współ-zbawianie wraz z rozdzierającym się i współ-konającym ze Mną sercem Mojej Matki.

Stacja X — Pan Jezus z szat odarty.

— Idąc ze Mną drogą cierpienia fizycznego i duchowego musicie być, Moje córki, przygotowane i na to, że w jakimś stopniu będziecie odarte z szat ludzkiej godności. Także wam będą odbierać dobre imię, doznacie ogołocenia z [tajemnic] waszego prywatnego życia, a najwięcej [wycierpicie] od najbliższych.Która z was przyjmie wszystko w milczeniu (nie skarżąc się, nie użalając) — ta otrzyma wieniec chwały, a po drodze uratuje wiele, wiele dusz. Tajemnica ofiary tkwi w milczeniu (podkreśl to, Anno), w znoszeniu wszelkich poniżeń w milczeniu i modlitwie za krzywdzicieli. To wszystko należy składać jako ofiarę za Ojczyznę, za nawrócenie Polaków.

Stacja XI — Pan Jezus przybity do krzyża.


...— A gdy już przybiją wasze umęczone, bezsilne ręce do Krzyża Miłości, wtedy JA, Wasz Odkupiciel, będę dla was umocnieniem i nie wypuszczę takiej uświęconej duszy z Moich rąk. Zdajcie się więc całkowicie na Mnie, nie obawiając się wroga. Szatan, odwieczny wróg ludzkości, nie może wtedy takiej duszy w niczym zaszkodzić, bo w niej samej będzie już zasiew Mojego Królestwa.

Stacja XII — Pan Jezus umiera na krzyżu.


— Wasze umieranie na krzyżu każdego dnia jest dobrowolną rezygnacją z należnych wam praw żon, matek, córek, i właśnie to czyni was świętymi. Podkreśl, Anno, mocno to słowo: ŚWIĘTYMI już tu na ziemi. Jak wiele z was jest świętymi, o czym świat nie wie, a nawet wy same, przemienione przez pokorę. Dusza pokorna nawet przez chwilę nie pomyśli o sobie, że jest doskonała. Pragnę, byście nie starały się być zauważane i doceniane, bo to tylko przynosi duszy szkodę i odrywa ręce od krzyża. Umieranie to odchodzenie od bycia uznawanym przez ten świat, w którym nie ma miejsca dla Boga, bo sami ludzie kreują się na bożków. Bez łaski uświęcającej natura ludzka stale skłonna jest do grzechu.

Stacja XIII i XIV — Zdjęcie Pana Jezusa z krzyża i złożenie do grobu.


— Nawet nie zauważą, jak wasze ciało, uwolnione od cierpień, zostanie złożone w grobie... Odbędzie się to tak szybko, jak dwa tysiące lat temu. Zmaterializowana ludzkość stale gdzieś pędzi i zbyt dużo ważnych spraw umyka z jej życia, bo przy tym pośpiechu stają się niezauważalne. Tak i wy, Moje córki, wraz z gasnącym płomykiem życia znikniecie z tego świata, niezauważone przez ludzkość, a wasze cierpienie wraz z wami. Za życia wyszydzone, po śmierci szybko zapomniane... W oczach świata jakby głupsze, umniejszone, ale za to w Królestwie Bożym — tam gdzie wzrok nie sięga — wasze dusze, dusze—ofiary, będą najbliżej Mego Tronu. — Tę Drogę podyktowałem Annie w przededniu wielkich kataklizmów, które będą jeszcze nawiedzać całą ziemię — dotąd, aż ludzkość zrozumie, że JEDEN jest BÓG, Pan tego świata, innych bogów nie ma.

 

Ten czas potrwa krótko, ale nie na tyle krótko, jak obliczają, to niektórzy ludzie. Jest to czas dany ludzkości na opamiętanie. Okres ten określa się mianem ostatnich czasów. Następna faza to czas ostateczny. O tym czasie mówi Apokalipsa świętego Jana. Tak należy prawidłowo odczytywać znaki czasu. AMEN. JEZUS, JEDYNA PRAWDA, DROGA I ŻYCIE.________________________________________________________________


WARTO WIEDZIEĆ CO MOGĄ ZROBIĆ  NASI  WROGOWIE.......


( KLIKNIJ !!! )


__________________


Wspaniały FILM !!! (Moim skromnym zdaniem   "Niech laska Pana Jezusa bedzie zawsze z Wami" Przyjdź Panie JEZU przyjdź!        

  Szczęść Boże!

Oto link do filmu, który warto obejrzeć.

Jozef


________________________________________________________________Armia Najdroższej Krwi Jezusa Chrystusa:

Egzorcysta: Mów prawdę z polecenia Matki Bożej, to co Ona chce przez ciebie powiedzieć Judaszu Iskariocie!

Judasz: Wielu ludzi nie ma pokory. Wielu dzisiejszych kapłanów nie ma pokory, bo gdyby mieli pokorę, nie byliby takimi tchórzami. Mogliby oni wtedy wystąpić z dobrym (kazaniem) przeciw temu, (diabłu), którego zastępuję, nawet w wypadku gdyby narazili się na upokorzenie. (Bo kazania o diable, piekle są zacofane — przestarzałe)... To jest ta słabość, której my się możemy uczepić i ich uchwycić. Od tej cnoty zależy wiele. Pokora jest tak mało u nich ceniona, tak mało znaczy, że jej w ogóle nie widać. Tylko, u niewielu ma jeszcze znaczenie, a tylko bardzo mała garstka wysoko ją ceni i posiada — cnotę pokory. Jeżeli się naturalnie, o niej nie mówi na kazaniu, w jaki sposób ma się lud nauczyć pokory albo innych cnót? Skąd ma wziąć materiał, skąd natchnienie, skąd dobrego ducha, który powinien panować, — jeżeli nie z kazań? Czy jeden z wielkich świętych nie powiedział:, „Kogo diabeł chce mieć temu nie pozwala na żadne kazanie?. Ale na takie kazania, jakie teraz są wygłaszane, może im diabeł spokojnie pozwolić iść (śmieje się znowu pełen złośliwości)

E.: Mów prawdę z polecenia Matki Boskiej i przestań się śmiać, szydzić!

J.: Są to w większej części anegdoty, albo temat “odnowy posoborowej" albo odgrywają oni po większej części rolę konferansjera (ten, który zapowiada w sposób żartobliwy program przedstawienia teatru itp.) tam na przedzie (w prezbiterium) (Śmieje się całą siłą) a nie rolę kaznodziei. Ludzie pomimo to “wiszą mu u ust" (patrzą na jego usta), ale jak długo jeszcze?

E.: Mów prawdę w Imię...!

J.: Tak oni “wiszą" u jego ust i wierzą we wszystko gorąco, karmią się tym, co on mówi, ponieważ jest on kapłanem, a jego zadanie, posłannictwo pochodzi od biskupa. Mówi on to, odczytuje każdą niedzielę — już nie z ambony, ale z dołu, że naturalnie ludzie... to jest także czymś... (śmieje się także znowu głośno)...

E.: Mów prawdę, co musisz powiedzieć z polecenia Matki Bożej — pełną prawdę!

J.: Kapłan ma... (Nie może wypowiedzieć tych słów, dusi się...) Ja nie chcę tego powiedzieć...

E.: Wyrzuć to z siebie! Lucyferze ty nie śmiesz szkodzić, ty nie możesz Judasza powstrzymywać! Judaszu mów prawdę w Imię...!

J.: Kapłan ma z ambony większą moc, aniżeli, kiedy stoi na dole przed mikrofonem. Dawniej kapłani mieli większą moc, kiedy mówili swym własnym głosem z ambony, aniżeli teraz z dołu (z prezbiterium) z 50-cioma głośnikami!!!

E.: Mów prawdę, pełną prawdę z polecenia Matki Bożej!

J.: Tak, to jest właściwie, to jest cały “widz" w tej sprawie (to jest w tym sedno sprawy). Kiedy ludzie musieli spoglądać w górę, na ambonę i w pewnym sensie jest to logiczne, — że patrzymy się na tego, który mówi, a nie na każdy kapelusz, każdą fryzurę, każdy frak (suknię), każdy krawat... Wtedy byli zmuszeni patrzeć na usta, przynajmniej na głowę kaznodziei. Tego teraz nie ma, kiedy patrzą na dół. Uwaga ich jest odciągnięta przez innych obecnych!!!

E.: Mów prawdę z polecenia Matki Bożej! Lucyfer nie śmie ci przeszkadzać!

J.: Cała sprawa jest w tym, że zostało to w ten sposób zorganizowane, że kapłan nie mówi już więcej z ambony. To jest główna logika, to stanowi dla nas wielki plus, kiedy mówią oni z przodu. Jest to przez nas ukartowana sprawa, myśmy także tego chcieli! Myśmy to osiągnęli! My osiągamy wszystko! Właśnie teraz osiągamy wszystko, przede wszystkim wszystko, czego tylko chcemy (śmieje się pewny zwycięstwa).

E.: Mów prawdę, tylko prawdę z polecenia Matki Bożej, a Lucyfer nie śmie ci przeszkadzać Judaszu Iskariocie w mówieniu. Judaszu Iskariocie mów w Imię...!

J.: My osiągamy, a nawet osiągnęliśmy to, że nawet kobiety — albo ja wiem kto jeszcze... mogą chodzić na Mszę w nieprzyzwoitych ubiorach, a kapłan ich nie wyrzuca... Przeciwnie, są kapłani, którzy mówią, że trzeba praktykować miłość bliźniego w tym... (znosić to, tolerować itp.).
 
E.: Mów i wyrzuć to z siebie, tę prawdę, w Imię...!

J.: ... że trzeba praktykować miłość bliźniego, nie można sądzić człowieka z ubrania... jeżeli nie jest one “ładne"... (śmieje się złośliwie) trzeba patrzeć w serca itp....

E.: Mów prawdę w Imieniu Matki Bożej, tylko prawdę!

J.: Dawniej było lepiej, wtedy taka osoba, albo powiedzmy lepiej taka “włóka" była wyrzucona przez kapłana z kościoła. Wtedy był jeszcze porządek... Ale teraz każdy brudas może wejść do środka (śmieje się bezczelnie...)

E.: Mów, co Matka Boża ci poleca - Judaszu Iskariocie i tylko prawdę to co Matka Boża chce przez ciebie powiedzieć!

J.: Co się dalej dzieje jest logiczne. Jeżeli parę takich osób jest w kościele... (zaprzestaje mówić)

E.: Mów nadal prawdę w Imię...!

J.: Gdy parę takich osób jest w kościele, wtedy zwracają się głowy na lewo albo na prawo, do przodu albo do tyłu, oglądają się za tym co chcą widzieć... (śmieje się głośno). Wtedy jest także już po modlitwie {śmieje się złośliwie).

E.: Mów prawdę, w Imię...!

J.: Wtedy modlitwa “wisi na gwoździu" albo na muchołapce, (śmieje się szyderczo).

E.: Z polecenia Matki Bożej mów prawdę, co Matka Boża chce powiedzieć!

J.: Przez to modlitwa nie może “bujać się" (wznieść się) z powodu tej “muchołapki". “Buja" się ona najwyżej w sieciach seksu... (zaprzestaje mówić)

E.: Mów prawdę, w Imię...

J.: Właśnie kapłani musieliby właśnie powrócić do czarnego ubioru (sutanny). Musimy to raz powiedzieć — powiedziały już o tym demony ludzkie, — jeżeli kapłan przyjdzie w zwyczajnym ubraniu - w koszuli z kołnierzem i krawatem — wtedy nikt nie wie, czy to jest reporter, czy ktoś inny... (śmieje się szyderczo).

E.: Mów prawdę z polecenia Matki Bożej, tylko prawdę!

J.: ... pomyśli kto może to jakiś dyplomata, albo dyrektor... (śmieje się cala gębą) albo jest to jakiś konferansjer, ten tam...

E.: Mów prawdę z polecenia Matki Bożej i tylko prawdę!

J.: ... czy ten taki jakiś tam... (szyderczy śmiech)

E.: Mów prawdę z polecenia Matki Bożej, zaprzestań drwin, nie rób nam takich kawałów (sztuczek). Mów teraz z polecenia Matki Bożej!

J.: ... albo jest to jakiś “osioł", który tam... zabiega, kręci się, dookoła aby złowić “seks bombę"?

E.: Mów prawdę, mów tylko prawdę, to czego chce Matka Boża!

J.: To należy do tego (mowa o tym zachowaniu się takiego kapłana) to należy do tego (śmieje się nadal złośliwie)

E. Mów prawdę, z polecenia Matki Bożej, co Ona chce powiedzieć — Judaszu Isakrioto!

J.: Właśnie to jest prawda... (burczy)

E. Mów w Imię Jezusa...!

J.: Ja nie chcę mówić...!

E.: Prawdę musisz powiedzieć, mów Judaszu Iskarioto...!

J.: To jest tak.

E. Musisz mówić z polecenia Matki Bożej!

J.: Jeśli taki przyjdzie w sportowej koszuli — jeżeli to możliwe jeszcze podstawny, elegancki — wtedy każda “kwoka" mogłaby myśleć... że ją chce... Co to jest za przykład takiego kapłana, co on daje za przykład? Jak wiele błędów (grzechów) miało miejsce w ostatnich latach tylko z tego powodu... Tego wszystkiego można by uniknąć, gdyby kapłani żyli w prawdziwym, w swym pierwotnym, dobrym, starym, tradycjonalnym.. (przerwał — burczy).

E.: Mów prawdę z polecenia Matki Bożej, co musisz powiedzieć!

J.: ... nie tylko dobrzy... (burczy)

E.: Mów prawdę, mów, wyrzuć z siebie tą prawdę, pełną prawdę, mów Judaszu Iskarioto w Imię...!

J.: ... bardzo do twarzy (wszystkim duchownym) habit albo sutanna...

E.: Mów nadal w Imię...! Lucyferze nie możesz powstrzymywać Judasza!

J.: ... w ich księżowskiej sutannie, habicie... albo ja wiem, w czym... mogliby chodzić. Wymieńmy dla przykładu Benedyktynów. Nie jednemu księdzu pasowała by suknia św. Benedykta lepiej aniżeli świeckie plugawe ubranie, które nie może nigdy przedstawiać tego, co powinno przedstawiać. Weźmy na przykład suknię św. Franciszka z kapturem. Niekiedy laik mógłby na sam widok tak ubranego zakonnika, chociażby go widział tylko z daleka — nie musiałby on przy nim stać — jak często był taki widok — stawał się ratunkiem jakiejś duszy... U wielu ludzi powstaje wtedy taka myśl (refleksja), że jeżeli są jeszcze kapłani musi istnieć pomimo wszystko także Bóg, gdyż w przeciwnym razie, ludzie nie mogliby takiej sukni...

E.: Mów nadal prawdę z polecenia Matki Bożej, co musisz powiedzieć, co ci poleca Matka Boża, tylko prawdę!

J.: I taki sobie pomyśli:, Jeżeli istnieje Bóg, to muszę się także zastanowić nad sobą! Jak powinienem postępować? Jak postępuję? Następnie rozmyśla nieraz nawet myśli i zastanawia się nad swoim życiem, nad zmianą postępowania. W końcu jednak znajduje drogę do jakiegoś brata w habicie albo do czarnego z guzikami w sutannie, albo do zakonnika w sukni Benedykta, albo wreszcie do jakiegoś, jak oni się tam nazywają... Byłoby to dla was i dla całego świata wielkim plusem, byłoby to plusem dla wielu dusz! Zostałyby tylko przez to samo uratowane — tysiące i tysiące dusz! Właśnie w pociągu albo miejscach publicznych, albo wszędzie gdzie chodzą i stoją (w grupkach) wtedy niektóre kobiety lub mężczyźni zachowują się więcej skromnie, albo nie tak samowolnie, albo powiedzmy to wpłynęłoby dodatnio na ich zachowanie się... (urywa...)

E.: Mów prawdę Judaszu Iskarioto! Powiedz, co Matka Boża ci poleca i tylko prawdę, w Imię...!

J.: Jakiś dobry promień przeszedłby na tych ludzi, na ten widok. Pomyśleliby: to jest kapłan, sprowadza on błogosławieństwo Boże, rozdziela Święte Sakramenty, oraz całą moc. Za nim musi stać, więc Bóg. W ten sposób (niewłaściwy) nie możemy postępować, kiedyś będziemy musieli przecież umrzeć... Tak to jest mniej więcej, o czym powiedziałem już. Potwierdzam to jeszcze raz, ponieważ to także... (urwał)

E.: Mów prawdę Judaszu Iskarioto, co Matka Boża ci poleca! Lucyferze! Ty nie śmiesz Judasza Iskariotę powstrzymywać, ani mu przeszkadzać w Imię...!

J.: —... jest to straszne, gdy jakaś dama w mini sukience siedzi na przeciw księdza w nieprzyzwoitym ubraniu i nie wie, że jest to ksiądz. Widzi ona wprawdzie w jego oczach, albo w całym jego zachowaniu, że musi w nim być coś wyższego, odczuwa ona to w pewnym sensie, i dlatego tym więcej chce się do niego zbliżyć. Nie stałoby się to, gdyby był on w sutannie, albo w sukni zakonnej. Zdarzenia takie doprowadziły już wielu kapłanów do porzucenia swej drogi, doprowadziły do małżeństwa i do opuszczenia szeregów kapłańskich !!! Z Kościołem Katolickim jest źle! Osiągnął on punkt zerowy! (kulminacyjny).

E.: Mów prawdę Judaszu Iskarioto! Lucyferze, ty nie możesz Judasza Iskariotę powstrzymywać, ani mu przeszkadzać! Judaszu Iskarioto — mów, co Matka Boża ci zleciła!

J.: (słychać tylko niezdefiniowane zduszone słowa i trudności w mówieniu..........)
________________________________________________________________


Modlitwa do Boga Ojca


-szukam-

Boże, Ojcze Wszechmogący i Panie Miłosierny, który słowem swoim wszystko stworzyłeś i w mądrości swojej uczyniłeś człowieka, aby panował nad tym, co stworzyłeś. Świat cały przy Tobie jak ziarnko na szali, kropla rosy porannej, co spada na ziemię. Nad wszystkim masz litość, bo wszystko w Twojej mocy, i oczy zamykasz na grzechy ludzi, by się nawrócili. Miłujesz bowiem wszystkie stworzenia, oszczędzasz wszystko, bo to wszystko Twoje, Panie, Miłośniku życia. Bo we wszystkim jest Twoje nieśmiertelne tchnienie. Gdy człowiek przez nieposłuszeństwo, stracił Twoją przyjaźń, nie pozostawiłeś go pod władzą śmierci. Posłałeś Jednorodzonego Syna Swojego, aby nas zbawił. Ty wraz ze Swym Synem, zesłałeś Ducha Świętego, aby prowadził nas prostą drogą do pełnej świętości. Ty również każdego dnia naszego życia obdarzasz nas w obfitości wszelkimi dobrami. Szczerym przeto sercem dziękujemy Ci, najlepszy Ojcze, za wszelkie dobra naturalne i nadprzyrodzone. Zwłaszcza za dobra i łaski wyproszone przed tym świętym Twoim Wizerunkiem. Jakże jednak często sprzeniewierzamy się Tobie i nasze drogi nic są drogami Twoimi. Dodaj nam przeto mocy do zwalczania w nas tego wszystkiego, co jest Tobie przeciwne. Ojcze nasz, który jesteś tak szczodry i łaskawy, obdarz nas, niegodnych zwać się Twoimi dziećmi, tym dobrem, które jest pragnieniem naszego serca. Prosimy Cię, ale Twoja niech się stanie wola, bo Ty najlepiej wiesz, co dla nas jest dobre. Mamy dobrą wolę, postanowienie i pragnienie iść drogą Twoich przykazań, życiem głosić Twoją chwałę i dobroć, szerzyć cześć i nabożeństwo do Ciebie, Boże Ojcze, przedstawiony w tym łaskami słynącym Wizerunku. Tobie chwała na wieki. Amen.


________________________________________________________________


TYLKO CHRYSTUS KRÓL ZAPROWADZI POKÓJ I MIŁOŚĆ  
W KAŻDYM NARODZIE I NA ŚWIECIE.Prasa mówi ciągle o pokoju, a wszyscy się zbroją. Obecne czasy są czasami wypełnienia tych przepowiedni, które mówią o CZASACH CZASÓW.

Pamiętaj, że wiele narodów szykuje sobie zupełną zagładę. Nie wiedzą, że czym kto wojuje, ten od tego ginie. Powiedziałem do Piotra w chwili, gdy Mnie napadła zgraja sług Kajfasza: schowaj do pochwy miecz swój, bowiem kto mieczem wojuje, od miecza ginie. Podobnie jest dziś z narodami świata; okłamują siebie nawzajem, ciągle przysięgają pokój, zbierają się na konferencje tylko po to, aby uciszyć podejrzenie drugiego, a sami z uporem maniaków się zbroją. Największa broń atom, powiem ci, ten arsenał broni nie będzie użyty, bo Ja już nie będę dłużej nawoływał o miłosierdzie, ale Swój miecz spuszczę na ziemię. Ten miecz to głód, ciężkie choroby, na które nie będą mogli znaleźć leku. Pójdzie morowe powietrze tak ciężkie, że jedna czwarta ludzkości zginie bez wojny nuklearnej na ziemi. Przed przyjściem Moich aniołów świat dozna jeszcze większej klęski. Za ucisk grzechami na ziemi, cała przyroda stanie przeciw człowiekowi.

 

Ileż to ludzi tkwi w nałogowym pijaństwie? A czy choć raz ty, który mienisz się być dobrym, złożyłeś dar modlitewny za brata alkoholika? Ile rodzin jest rozbitych, żyjących w rozkładzie moralnym? Czy choć raz, ty sprawiedliwy, objąłeś ich modlitwą o opamiętanie? Czy upomniałeś w sposób życzliwy, aby zawrócili z drogi zła, bo czasu już mało. A młodzież narkotyzująca się lekceważy religię, religijne wykształcenie, wszystko robi dla złudnej sławy, uważając, że w Królestwie Bożym nic jej z tego nie przyjdzie. —Tam zapytany będzie młodzieniec i dziewczyna o Boże prawdy. Są i tacy, co Boże prawdy nazywają zmyśloną bajką, frazesem, mitem — to najbiedniejsi, bo zły duch wyrywa z serc ich święte światło pochodzące od Chrystusa a zasiewa fałsz i kłamstwo ateizmu. A czy ty, wierzący i praktykujący chrześcijanin podjąłeś pracę modlitewną nad tą bardzo biedną duszą? Zły duch zabiera z serc wiarę. Boga świętego w Trójcy Jedynego. A co otrzymuje człowiek? Lichą teorię, która nie wytrzymuje drogi czasu, teorię utkaną z kłamstwa i obłudy. Bo ojciec kłamstwa, jakim jest szatan-diabeł wszczepia ją w serca biednych dzieci niewierzących, chorych na duchu. Synowie i córki Moje, proszę was, czas jest już ostateczny, musicie się opamiętać, bo gdy Ja stanę ponownie na tej ziemi, jako Sędzia sprawiedliwy, nie będę w chwale miłosierdzia pokrywał wasze grzechy i postępowanie, ale w chwale Bożej Sprawiedliwości. A to jest różnica. Obecnie jest czas wielkiego Miłosierdzia Bożego dla wszystkich grzeszników. Zawracajcie z drogi zła, obmyjcie się ze swoich nieprawości w sakramencie spowiedzi św., pokucie. Dom Boga Ojca jest ku napełnieniu przez święty rodzaj ludzki. Amen.________________________________________________________________


NIECH BĘDZIE POCHWALONY JEZUS CHRYSTUS - KRÓL I MARYJA ZAWSZE DZIEWICA - KRÓLOWA.

Tą wiadomość piszę na prośbę naszego czcigodnego Prałata Sylwestra Zawadzkiego.
  Zbliża się druga rocznica poświęcenia Pomnika Chrystusa Króla w Świebodzinie.
Cały czas trwają prace przy zagospodarowaniu terenu przy Pomniku.
Pomnik - wotum wdzięczności za Rok Jubileuszowy 2000 i Intronizację Chrystusa Króla
na Ziemi Świebodzińskiej mógł powstać dzięki ofiarom czcicieli Chrystusa Króla.
Do stóp Świebodzińskiego Chrystusa Króla przybywają tysiące pielgrzymów z całego Świata.
W dniu 30 marca 2012 r została poświęcona Droga Krzyżowa przy Pomniku.
Obecnie ks.Prałat Sylwester Zawadzki rozpoczął budowę Domu Pielgrzyma i Kaplicy przy Pomniku.
Tylko z ofiar może zrealizować te zamierzenia. Za każdą ofiarę ks.Prałat od serca dziękuje.
- BÓG ZAPŁAĆ
Ofiary można przekazywać na konto: podane na stronie   www.sanktuariummilosierdziabozego.pl  
-   Króluj nam Chryste-szukam--szukam--szukam-


________________________________________________________________


KAŻDY OBYWATEL POLSKI POWINIEN WIEDZIEĆ -
CO SIĘ DZIEJE W POLSCE. JAK ZARZĄDZAJĄ NASZYM KRAJEM
NAJEMNICY MIENIĄCY SIĘ POSŁAMI TWORZĄCYMI RZĄD POLSKI.
TYMCZASOWY RZĄD, BO NA ZIEMI WSZYSTKO JEST TYMCZASOWE.
Krok od finansowej katastrofy. Ujawniono skrywany przez rząd dokument


Czytaj więcej


________________________________________________________________


Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus !

POTĘGA RÓŻAŃCA PRZED WYSTAWIONYM NAJŚW. SAKRAMENTEM

 (Cud różańcowy trwający 6 lat 1939 - 1945)

Działo się to w Polsce w czasie II wojny światowej. Ciągle trzeba o tym mówić, szczególnie młodzieży, co czynili Niemcy w Polsce w czasie II wojny. Jakiej ruinie uległa cała Polska; spalone wioski, miasta, zniszczone fabryki. Ile milionów ludzi zginęło w Polsce w czasie wojny (35 mln Polaków było w 1939r. - 23 mln W 1945r.) Ludzie ginęli na frontach wojny, podczas bombardowań miast i wsi, ginęli w obozach koncentracyjnych, więzieniach, byli rozstrzeliwani, wieszani na ulicach, ginęli od mrozu, głodu w obozach śmierci. Pojawienie się żołnierzy niemieckich w jakiejś miejscowości oznaczało śmierć nawet wielu mieszkańców. Bardzo często żołnierze niemieccy, którzy przyjechali do jakiejś miejscowości strzelali do napotkanych na ulicy ludzi tak jak do zwierząt w lesie. Są w Polsce miejscowości, parafie, które straciły nawet do 60 - 80% mieszkańców.

JEST TYLKO JEDNA PARAFIA W POLSCE, KTÓREJ MIESZKAŃCY NIE ZAZNALI W/W NIESZCZĘŚĆ, TRAGEDII!

- Nikt z tej parafii nie zginął w czasie wojny!

- Wszyscy żołnierze powrócili z wojny do swoich rodzin!

- Przez cały czas wojny, żaden Niemiec nie przekroczył granicy tej parafii!

TO JEST CUD!

Jak to się stało, że ta parafia doz nała tego cudu?

Parafia ta nazywa się Garnek, leży w centrum Polski, około 70 km od Warszawy. W 1939r. liczyła 7 tys. mieszkańców. Dnia 1.IX. 1939r. gdy Niemcy zaatakowały Polskę w parafii w/w proboszczem był bardzo mądry i pobożny kapłan. W tym tragicznym dniu w tamtejszym kościele zgromadziło się trochę ludzi na Mszy św.- był to pierwszy piątek miesiąca.

Proboszcz do zgromadzonych w kościele ludzi powiedział wtedy takie słowa: "Dziś Niemcy pod wodzą Hitlera zaatakowały Polskę. Hitler to człowiek opętany przez szatana. Hitler wyrządzi straszliwe zło Polsce i całej Europie. Zginą miliony ludzi, Europa ulegnie wielkiemu zniszczeniu. Czy jest jakiś ratunek? Czy możemy uniknąć śmierci, uratować nasze domy, gospodarstwa, zakłady pracy? Tak, jest ratunek! Tym ratunkiem jest różaniec przed wystawionym w monstrancji Najświętszym Sakramentem!  Od dzisiaj, aż do końca wojny, (nie wiemy ile będzie trwać ta wojna), każdego dnia w naszym kościele będzie odmawiany Różaniec przed wystawionym Najświętszym Sakramentem. Zapraszam wszystkich każdego dnia na to nabożeństwo."

(Wojna trwała 6 lat, Różaniec w kościele trwał 6 lat). Proboszcz podał ludziom godz. nabożeństwa. Na to nabożeństwo ludzie zaczęli przychodzić. Odmawiali cząstkę Różańca (5 tajemnic) po Różańcu proboszcz udzielał błogosławieństwa Najśw. Sakramentem. Początkowo ludzi było niewiele, ale w miarę upływu wojny przychodziło coraz więcej. Kościół codziennie był zapełniony ludźmi. Gdy spostrzeżono, jaka jest potęga tego nabożeństwa, tzn. że nikt z tej parafii nie zginął(w innych zginęło już wielu) na Różaniec codziennie gromadziło się tyle ludzi, że kościół nie mógł wszystkich pomieścić!

Nie było w Polsce miejscowości, do której by nie dotarli żołnierze niemieccy w czasie wojny. Nawet do najdalej położonych wiosek, 300 -400 kmod Warszawy. Docierali nawet do tych wiosek, które nie miały szosy (dojeżdżali końmi), a ta parafia jest w centrum Polski, tak blisko Warszawy. A więc: JAK WIELKA JEST POTĘGA MODLITWY RÓŻAŃCOWEJ W KOŚCIELE PRZED WYSTAWIONYM NAJŚWIĘTSZYM SAKRAMENTEM!

Z tej parafii przed IX 1939r. wielu młodych mężczyzn zostało zmobilizowanych do wojska. Jedni walczyli (we wrześniu 1939r). z Niemcami, inni z Rosjanami. Nikt z nich nie zginął na froncie! Część z nich wróciła do domów po ustaniu walk, część dostała się do niewoli. Jedni byli w obozach niemieckich, inni w rosyjskich, również na dalekiej Syberii. Wszyscy powrócili do swoich rodzin!
A więc cudowną opieką w/w modlitwy zostali otoczeni żołnierze z tej parafii, którzy byli nawet kilkanaście tys. km od niej (Syberia).
Jak to wszystko z rozumieć? Jak to wszystko wytłumaczyć? Można stwierdzić z całą pewnością, Różaniec w kościele przed wystawionym w monstrancji Najświętszym Sakramentem jest wielką potęgą. Okazał się silniejszy, niż wszystkie bomby, czołgi, armaty, karabiny maszynowe itp. Silniejszy niż cała potęga hitlerowskich Niemiec.

Czy tylko w czasie wojny?

A czy dziś nie ma już tej samej mocy, potęgi, skuteczności w innych dziedzinach ludzkiej egzystencji?

*) Wstępną informację podał +ks. Bp. Zb. Kraszewski na spotkaniu Kapł. Ruchu Mar.
    Pośredni kontakt z autorem opracowania pod nr. tel. (12) 380-20-00
    lub  0/506-999-845.

 
________________________________________________________________  CZY ZAMACH NA IGRZYSKACH W LONDYNIE JEST MOŻLIWY?


ZOBACZ!


________________________________________________________________


NIE LĘKAJMY SIĘ BRONIĆ ŻYCIA .......
"Konserwatywny biznesmen w walce z cywilizacją śmierci..."

Być prężnym biznesmenem wielkiego przedsiębiorstwa, które każdego roku inkasuje wielomilionowe zyski? To nie lada wyzwanie. Podobnie, jak odważne przyznawanie się do swojego katolicyzmu i walka w obronie życia poczętego. Okazuje się, że można znaleźć osoby, które potrafią łączyć sukcesy zawodowe z dawaniem świadectwa swojej wiary. Jedną z nich jest Tony Maas, prezes żywnościowego giganta, który potrafił wykorzystać nawet ciężarówki swojej firmy do walki z aborcyjną machiną zagładCzytaj więcej________________________________________________________________


KS. JACEK BAŁEMBA

 - Celebracja bliżej doskonałości

17 wtorek lip 2012

   Najdoskonalszym aktem kultu jest Msza Święta trydencka. Każdy kapłan diecezjalny i zakonny może, zgodnie z rozporządzeniem naszego Ojca Świętego Benedykta XVI, odprawiać tę Mszę Świętą.

   Aktem kultu mniej doskonałym jest Novus Ordo Missae. Celebrując według nowego rytu możemy zbliżyć się do najdoskonalszego aktu kultu. Stanie się to faktem, jeśli celebracja uwzględni m. in. następujące elementy:
 - język łaciński w całej celebracji (z wyjątkiem kazania) lub przynajmniej w liturgii eucharystycznej,
- ścisła wierność nigrykom i rubrykom mszalnym,
- wykluczenie kreatywności jako radykalnie sprzecznej z istotą liturgii, będącej uroczystym powtórzeniem rytu danego z góry (niedowolność należy do istoty liturgii),
- kierunek liturgii eucharystycznej ad Orientem lub – w przypadku celebrowania versus populum – przynajmniej ustawienie Krzyża w centrum ołtarza, na środku, pasyjką w stronę celebransa,
- znak pokoju przekazywany z umiarem, tylko najbliżej stojącym, by nie tworzyć antropocentrycznego zaabsorbowania i nie burzyć skupienia przed przyjęciem Pana Jezusa w Komunii Świętej,
- Komunia Święta przyjmowana w postawie klęczącej,
- stosowna muzyka, tradycyjne śpiewy, z chorałem gregoriańskim traktowanym priorytetowo,
- staranność w każdym szczególe celebracji,
- przyklękanie z szacunkiem przy każdorazowym przechodzeniu przed Tabernaculum,
- dwie, cztery lub sześć świec ustawionych na ołtarzu, symetrycznie po obu stronach,
- piękno naczyń liturgicznych, szat liturgicznych, bielizny kielichowej, ołtarza i prezbiterium,
- ład i porządek w kościele (kaplicy),
- kapłan pokorny w cieniu, wykluczenie zbędnego gadulstwa i absorbowania innych swoją osobą,
- styl celebrowania uświadamiający zebranym skierowanie akcji liturgicznej ku Bogu i pomagający w kierowaniu myśli ku Bogu (radykalne wykluczenie klerocentryzmu),
- zarówno kapłan jak wierni, zgodnie z tradycyjną triadą, celebrują digne, attente ac devote (godnie, w skupieniu, pobożnie).

Najdoskonalszym aktem kultu jest Msza Święta trydencka. Każdy kapłan diecezjalny i zakonny może, zgodnie z rozporządzeniem naszego Ojca Świętego Benedykta XVI, odprawiać tę Mszę Świętą.
Aktem kultu mniej doskonałym jest Novus Ordo Missae. Celebrując według nowego rytu możemy zbliżyć się do najdoskonalszego aktu kultu. Stanie się to faktem, jeśli celebracja uwzględni m. in. powyższe elementy.

 KRÓLUJ NAM CHRYSTE ! ! !

Zródło


________________________________________________________________

 

Rząd Światowy istnieje już od 60 lat, nazywa się Grupa Bilderberg

TO, DLATEGO RZĄDY LUCYFERYCZNE NIE CHCĄ DOPUŚCIĆ DO KRÓLOWANIA BOGA, ALE I TAK PAN BÓG MUSI ZWYCIĘŻYĆ TYLKO SZKODA, ŻE PO KATAKLIZMACH PRZEZ GŁUPOTĘ I PYCHĘ LUDZKĄ.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Istnieje powszechne przekonanie, że Grupa Bilderberg, która obecnie obchodzi 60 lecie istnienia jest w istocie niczym innym jak Rządem Światowym a już w najlżejszej wersji światowym gabinetem cieni. Większość ludzi nigdy o tym nie słyszała, bo skoro o czymś nie mówi się w telewizji to tak jakby to nie istniało. Jednak to bardzo realny elitarny twór wpływający pośrednio na losy świata.

Trzeba przyznać, że to wygląda dziwnie, gdy na tajnym spotkaniu w jakimś miejscu na świecie spotyka się grupa bardzo znanych i wpływowych osób a w kilka miesięcy później zaczynają się kolejne "arabskie wiosny". Pięćdziesiąt procent uczestników spotkań Grupy Bilderberg to bankierzy albo osoby z grona tak zwanej finansjery. Grupę dopełniają ważni urzędnicy z wielu krajów świata, włącznie z Polską oraz arystokraci, którzy liczebnie stanowią około 20% ogółu. Wygląda, więc na to, że już dawno mamy Rząd Światowy, który raz do roku zbiera się i ustala plany na następne 12 miesięcy. Prawdopodobnie rozliczane jest to, co się udało zrobić w poprzednich miesiącach. Spotkania Grupy Bilderberg nie są anonsowane w prasie i pozostają w ścisłej tajemnicy. Po każdym spotkaniu powstaje dokument, który jest rozsyłany do uczestników. On również pozostaje ściśle tajny. Skoro są to niezobowiązujące spotkania bez wpływu na rzeczywistość to, dlaczego są aż tak utajnione? Skąd współdziałanie mediów uciszających temat albo wyszydzających rzekomą obsesyjność i podleganie teorią spiskowym? Sama Grupa Bilderberg przypomina trochę masonerię, a uczestnictwo w corocznych spotkaniach nie jest obligatoryjne i wymaga ponawianego zaproszenia. Oznacza to, że skład osobowy może się zmieniać. Do tej pory Polskę zwykł reprezentować założyciel Platformy Obywatelskiej, Andrzej Olechowski. W tym roku w spotkaniu brał udział Jan Vincent Rostowski. Można się tylko domyślać, jakie były punkty agendy i co postanowiono na nadchodzący rok.

KRÓLUJ NAM CHRYSTE ! ! !


Zródło


________________________________________________________________


Święty Jan Chrzciciel

-szukam-

                                       

Święty Janie - bardzo proszę o słowo dla nas w Dniu Twoich Urodzin. 

Święty Jan Chrzciciel:

     " Ja po to się narodziłem, aby mówić i dużo mówiłem, i dużo czyniłem zmian w duszach ludzkich. Pan Bóg to mi zlecił".

   

Święty Janie  - czy możesz powiedzieć jak jest w Niebie?

Święty Jan Chrzciciel:

"Po co ci to wiedzieć? Jeszcze się tu nie wybierasz. Jeszcze Jezus - Bóg będzie mówił twoimi ustami do ludzi. Nawet nie wiesz jak bardzo ludzie lubią słuchać słów Jezusa, które wiele tłumaczą i wyjaśniają. Ja musiałem się dużo napracować, bo tam były początki innych wierzeń i innej wiary ".


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Zachariasz nadał synowi imię JAN - tzn. "BÓG JEST ŁASKAWY".

TY DZIECIĘ, ZWAĆ SIĘ BĘDZIESZ PROROKIEM NAJWYŻSZEGO, GDYŻ PÓJDZIESZ PRZED PANEM PRZYGOYTOWAC MU DROGĘ ". Łk 1.76
________________________________________________________________
Mateńko Boża - Basia prosi o Twoje BŁOGOSŁAWIEŃSTWO.

Matka Boża:

"Córko Moja, nie obnoś się ze swoimi uczuciami serca przed ludźmi, zachowaj to w swoim sercu i ciesz się z takiego stanu duszy. Bóg Wszechmogący to wszystko widzi - twój zapał, twoją miłość, ale sama widzisz, że ludzie ciebie nie rozumieją. Pamiętaj - mało mów. Niech twoje oczy mówią milcząco. Niech twoje uczynki świadczą, że jesteś dzieckiem Bożym. To My oczekujemy na twoje rozmowy i to, co chcesz powiedzieć światu - powiedz Nam. Będzie obopólna korzyść a ty nauczysz się przestrzegać Moich wskazówek. MODLITWA ciszy zanoszona prosto z serca do Nas ma wielkie znaczenie dla Nieba i dla ciebie. CHWAŁA OJCU I CHWAŁA SYNOWI I CHWAŁA DUCHOWI ŚWIĘTEMU I NIECH BĘDZIE UWIELBIONA TRÓJCA ŚWIĘTA. Amen.

                                                                                  Wasza Matka.


_______________________________________________________


Mateńko Boża - Łukasz prosi o wskazówki na życie i rady dla rodziców, aby nie kłócili się.

 

 Matka Boża:

Synu Łukaszku - kocham cię bardzo, że wierzysz, że szukasz ratunku, że chcesz żyć zgodnie ze wskazówkami Bożymi. Do was młodych należy przyszłość świata. Gdy odmawiasz Różaniec, to najlepiej w kościele, bo wtedy łatwiej jest się skupić nad wypowiadanymi słowami. Należy każdą "dziesiątkę' rozważać zgodnie z jej Tajemnicami a wtedy będą ŁASKI. Proś Ducha Świętego o pomoc. Często wzywaj Ducha Świętego  oraz swego Aniołka. Imię Jezusa wzywane w ważnych sprawach też pomaga ludziom. W intencji rodziców odmawiaj EGZORCYZMY  i przepraszaj za ich grzechy Litanią do Krwi Chrystusa. Całe Niebo cieszy się, gdy młodzi ludzie proszą o ratunek dusz swoich i bliźnich.  Podpowiadam: abyś prosił dusze czyśćcowe o modlitwy w intencji twojej rodziny. Pamiętaj o nich,  nawet odmawiając: WIECZNY ODPOCZYNEK RACZ DUSZOM CZYŚĆCOWYM DAĆ PANIE A ŚWIATŁOŚĆ WIEKUISTA NIECHAJ IM ŚWIECI - NIECH ODPOCZYWAJĄ W POKOJU WIECZNYM " AMEN" 

 A twoja przyszłość?

Czyń to, co ci sumienie dyktuje i rozmawiaj ze Mną. Co dzień oddawaj siebie i całą rodzinę Mnie a Ja zawsze słyszę waszego pokornego wołania. Jesteśmy spragnieni rozmów z ludźmi.  „Wasza Matka "
-szukam-18 lipiec 2012 r.  EWANGELIA  Mt. 11,25-27-szukam-

  

  W OWYM CZASIE JEZUS PRZEMÓWIŁ TYMI SŁOWAMI: < WYSŁAWIAM CIĘ, OJCZE, PANIE NIEBA I ZIEMI, ŻE ZAKRYŁEŚ TE RZECZY PRZED MĄDRYMI I ROZTROPNYMI A OBJAWIŁEŚ JE PROSTACZKOM. TAK, OJCZE, GDYŻ TAKIE BYŁO TWOJE UPODOBANIE. WSZYSTKO PRZEKAZAŁ MI OJCIEC MÓJ.  NIKT TEŻ NIE ZNA SYNA, TYLKO OJCIEC,   ANI  OJCA NIKT NIE ZNA, TYLKO SYN I TEN, KOMU SYN ZECHCE OBJAWIĆ >.

 

W każdym, komu Pan Bóg pozwala się poznać, komu się objawia umiera stary człowiek. Już nie może żyć  jak dotychczas. Kto poznaje Jezusa Chrystusa, a przez Niego Ojca i Ducha Świętego, musi się zmienić, bo miłość żąda nawrócenia. Czym innym jest widzieć i słuchać Pana Jezusa a czym innym jest poznać Go. Pan Jezus daje się poznać prostaczkom, bo oni uwierzyli natychmiast jak Apostołowie. Każdą Ewangelię należy rozważać i szukać najpierw u siebie zastosowania a także błędów i grzechów.

===========================

Panie Jezu - my szukamy winy u siebie i środków zaradczych, ale gdy tak zagłębiamy się w Jej słowa, to szukamy także powodów naszej grzeszności. Pierwszy bunt budzi się w nas do biskupów, dlaczego postępują inaczej jak w Ewangelii a przecież czytając Ją każdego dnia i powinni też pomyśleć o sobie i nawracać się. Jeśli Pan Jezus mówi o prostaczkach i uczonych w piśmie to wiadomo, że mówi o nas - nieuczonych i o niewykształconych a tylko o mających Objawienia Boże i o tych uczonych, którzy nie uznają tych prostaczków i tych Objawień.  Gdy czytamy strony internetowe i korespondencję, że biskupi powinni słuchać papieża i być wpatrzeni w Trójcę Przenajświętszą, to oni wydają swoje zarządzenia przeciwne Panu Bogu i nam wiernym każą ich słuchać. Otrzymuję listy od ludzi, którzy skarżą się, że księża nie chcą podawać Cię Panie Jezu, gdy klęczą i po prostu omijają. Nie chcą okazać zarządzenia na tę okoliczność. My wiemy, że stolica Apostolska wydała dokument, w którym się mówi, że można stać i klęczeć. Gdyby Cię znali lub uwierzyli w Ciebie, to by bali się nawet tak myśleć. My wierni Tobie Panie Jezu zawsze przyjmujemy Ciebie klęcząc i uwielbiamy za stworzenie nas i za zbawienie. Najbardziej mnie boli, że Ty Panie Boże przed każdym stojącym skłaniasz głowę z Krzyża - widziałam ten smutny widok - identyczny Krzyż znajduje się w kościele św. Ferdynanda w Chicago.

Dowiedzieliśmy się, że biskupi Skworc i Budzik byli w Watykanie - czy po nagrody? Przecież wiesz nasz Panie , że bp Budzik uczynił Cię Królu - sługą i to zaakceptował cały Episkopat a Skworc pozwolił na śmierć swoich ośmiu kapłanów.

Pan Jezus:

       "Mieczysławo, powiedz swoim przyjaciołom, że prawie wszyscy biskupi w Episkopacie służą w większej części Mojemu wrogowi a przeciw Mnie bluźnią, bo na pewno nie służą. Teraz powiem wam, że konsekracja podczas Mszy Świętej uczyniona przez Moich wrogów nie jest prawidłowa i dlatego nie ma Mnie tam. Oni prawą ręką służą szatanowi a lewą Mnie, a więc co czynią prawą ręką, nic nie jest uczynione godnie. Gdyby Mój Ojciec pozwolił na Moje cierpienie podczas konsekracji, to już dawno nie byłoby ZIEMI. Cały czas liczę i czekam na ich nawrócenie i powrót na Moje Ołtarze. Ale ja mam też warunki : MSZA ŚW. W RYCIE PRZEDSOBOROWYM, POWRÓT MOJEGO DOMU DO CENTRUM KOŚCIOŁA I PRZYWRÓCENIE GODNOŚCI BOGU NALEŻNEJ. TAK SAMO BISKUPI SKWORC I BUDZIK NIE SĄ MOIMI KAPŁANAMI I CO NAŁOŻĄ NA SWOJE RAMIONA, TO JEST WBREW MOJEJ WOLI. U Boga nie liczą się ornaty, dekoracje, czy tytuły. U Boga liczy się serce i uczynki człowieka. Więc ci dwaj dołączyli do Moich wrogów wyżej postawionych. Dla Mnie nie ma znaczenia, co otrzymają od papieża - są Moimi wrogami. Moimi i wszystkich, bo prześladują Mnie i zmieniają PRAWO w Kościele już ustalone. Mieczysławo i tak w tych kilku zdaniach nie zamieścisz wszystkich błędów w Kościele katolickim, choć w dużej mierze już wrogim. Jestem hańbiony, opluwany, deptany, przeklinany, miażdżony przez ludzi nie zawsze katolików przy aprobacie biskupów, bo wiedzą o wszystkim. Żal Mi ich, ach żal, bo znam ich zdziwienie w momencie wyboru wiecznej drogi. A wieczność dla każdego taka będzie jaką sobie sami wybierają. Amen.

                                                  Jezus Chrystus - Sędzia Sprawiedliwy ".

 

Ja bardzo ubolewam i nie tylko ja, bo cała katolicka Polska, że Episkopat pobudował hańbiącą Drogę Krzyżową Beskidzką na oczach całego świata w katolickiej Polsce i nawet nie myśli jej zburzyć - oto jest najważniejsze świadectwo przeciwko nim, bo żaden biskup nie interweniował, ani nie protestował. Podziwiam ich odwagę, że nie boją się Pana Boga, ale im wcale nie współczuję podczas spotkania z Sędzią Chrystusem Królem, bo czyny ich są przemyślane, specjalne i świadome.


 
-szukam-
-szukam-

Szczęść Boże. 
Bardzo dziękuję tym wszystkim, którzy modlili się w ostatnim czasie za mnie, za moje sprawy i za moje zdrowie. 
W ostatnim tygodniu, moją chorobę ofiarowałem w raz modlitwą za Polskę, takie natchnienie otrzymałem, a także, że Wasze modlitwy - nie przyniosły mi, co prawda ulgi w chorobie, ale połączone z moimi - zostały przyjęte, jako potrzebne za Polskę.  Do tego jeszcze dzisiaj po Mszy wieczornej też dostałem takie przynaglenie, aby dużo się modlić za Ojczyznę w najbliższym czasie. 

        Dlatego bardzo Was proszę, abyście w najbliższym tygodniu, jak potraficie ofiarowali modlitwy, prace, posty, cierpienia, dobre uczynki, akty strzeliste, Adoracje, Drogi Krzyżowe, Koronki, Różańce - po prostu za Ojczyznę. Prośmy kapłanów, alby odprawiali Msze św. za Ojczyznę, nie patrząc na Rocznice i Jubileusze.  Niech będzie zjednoczenie serc, aby Bóg nas uchronił od zamętu zła, który się przelewa przez świat, aby nas uwolnił od naszych słabości duchowych i moralnych. Dodajmy w ten sposób nasze modlitwy do tych, którzy modlą się w krucjacie różańcowej za Polskę, niech nastąpi wzmocnienie chóru wołających do Boga. 
Dziękuję. Błogosławię Wszystkim, i dziękuję przed Bogiem za Waszą modlitwę. ks. Jacek S.  ________________________________________________________________-szukam-

KLIKNIJ - ZOBACZ- POSŁUCHAJ - ZROZUM


A POLACY PRACUJĄCY U NICH POMAGAJĄ NISZCZYĆ POLSKĘ !!!


________________________________________________________________-szukam-


DOMINIK TARCZYŃSKI
Prezes Stowarzyszenia
Charyzmatycy.pl

 
Drodzy Przyjaciele !
 

Pisze do Was w związku premierą mojej najnowszej produkcji filmowej - wywiadu z egzorcystą watykańskim, o.Gabriele Amorthem. Już od środy, 25 lipca film ten będzie dołączony do tygodnika "Gazeta Polska" i przez tydzień będzie dostępny w sklepach.

Dlatego zwracam się do Was z pilną prośbą o pomoc w przekazaniu informacji o tym filmie!

Wiele osób nawet nie wie, że taki dokument będzie dołączony do najbliższego wydania tygodnika Gazeta Polska! Czasu jest niewiele, a wrogowie filmu, którzy boją się go, zrobią wszystko by jak najmniej Polaków go zobaczyło, dlatego wydrukowaliśmy ponad 200 tyś ulotek i plakatów a także prowadzimy działania informacyjne w całej Polsce. Osoby, które chcą nam pomóc prosimy o pozostawienie danych kontaktowych i rejestrację na stronie: www.armia-pana.pl lub proszę dzwonić pod mój nr. telefonu: 607 731 731

 

OTO LINK DO ZWIASTUNU FILMU:

http://www.youtube.com/watch?v=YYw6pdsp-o8

 Wstrząsający dokument, będący rejestracją spotkania Dominika Tarczyńskiego z o. Gabriele Amorthem w pokoju gdzie odprawiane są egzorcyzmy to prawdziwe wsparcie duchowe dla każdego widza! Film ukazuje kulisy posługi egzorcystów i dotyka różnych aspektów ich działania, a kończy się modlitwą za każdą oglądającą osobę!

W ponad godzinnej rozmowie, o. Amorth m.in. dzieli się swoim doświadczeniem ale także radami dla osób świeckich, które chcą posługiwać modlitwą o uwolnienie oraz jako osoby asystujące egzorcystom. Do księży którzy czują się powołani do posługi egzorcysty kierowane są konkretne rady dotyczące tego jak zacząć swoją posługę.

O. Amorth opowiada także o konkretnych przypadkach zniewoleń i opętań, wskazując ich powody oraz opowiada o tym jak ustrzec się tego typu zagrożeń!

 

O jaką pomoc prosimy?

1) Bardzo prosimy Was o rozesłanie treści tego maila gdzie tylko możecie: do swoich znajomych, parafii, wspólnot, newslleterów, blogów oraz umieszczenie na swoich stronach internetowych.

 2) Osoby które mają chwilę czasu prosimy aby odwiedziły stronę poświęconą akcji informacyjnej: www.armia-pana.pl i tam zostawiły swoje dane kontaktowe

 3) Księży prosimy aby przygotowali ogłoszenia parafialne i przekazali informacje o tym, że od środy 25 lipca przez tydzień ten film będzie dostępny z tygodnikiem "Gazeta Polska"

 4) WAŻNE: Wszędzie gdzie będziecie przekazywać informacje o tym filmie, podkreślajcie proszę, że będzie on dostępny do końca lipca czyli do 31 lipca włącznie ponieważ będzie dołączony do tygodnika. Wtorek, 31 lipca jest ostatnim dniem sprzedaży.

 5) Prosimy także o rozsyłanie smsów. Każdy kto chciałby otrzymać gotową treść smsa informującego o filmie, proszony jest o kontakt smsowy ze mną pod moim nr tel: 607 731 731

6) Możecie wstawiać na swoje strony internetowe baner odsyłający do strony naszej akcji www.armia-pana.pl. Oto kod:

-szukam-


Poniżej lista oraz kontakty do osób od których możecie odbierać duże ilości ulotek w poszczególnych częściach Polski. Jeśli wymienione miasta to Wasze okolice prosimy o kontakt telefoniczny z koordynatorami wymienionymi na liście:

WARSZAWA: Robert Plesko , tel: 602 136 94
LUBLIN : Ewa Klann , tel: 502023 076
KRAKÓW: Bartek Nocoń , tel: 510 985 590
GDAŃSK: Karolina Michalak Kolasa : tel: 880 637 744
ŁÓDŹ: Kudaj Anna , tel: 502 913 890
KRAŚNIK: Bogumiła Lewczyk, tel: 697 998 036
WROCŁAW - Mariusz Krawczyk, tel: 783 015 100
OPOLE - Agnieszka Kazmierczak, tel: 666 304 858
CZĘSTOCHOWA - Maria Czerwińska, tel: 606104729
GLIWICE - Piotr Klos , tel: 605 275 454
SZCZECIN - Maciej Roszkowski

 

Dziękuję za wasze wsparcie!
Dominik Tarczyński
www.facebook.com/dominik.tarczynski
e-mail: dominiktarczynski@yahoo.pl
WWW.ARMIA-PANA.PL

 

 


________________________________________________________________


-korespondencja-


NIEDOSZŁE PAŃSTWO ŻYDOWSKIE

W LUBELSZCZYŹNIE

Jędrzej Giertych

B. ważny dokument ( w częściach) proszę o pomoc w rozpowszechnieniu
KC


________________________________________________________________-szukam-


Siódme modlitewne czuwanie przy tronie Królowej Polski.

 

ZAPRASZAMY DO PANI JASNOGÓRSKIEJ, DO CZĘSTOCHOWY,
DO KRÓLOWEJ POLSKI A NIE ZAPOMNIJCIE PROSIĆ OJCÓW
PAULINÓW O WYNIESIENIE NA WIDOK PUBLICZNY PIĘKNEGO
WIZERUNKU PANA JEZUSA -
KRÓLA POLSKI - BO KRÓLOWA
DOMAGA SIĘ, ABY RAZEM Z NIĄ MÓGŁ BYĆ JEJ SYN - KRÓL.

Czy chcielibyście, aby oddzielono was od dzieci?

Skoro na Obrazie jest Maryja z małym Jezuskiem to  dlaczego nie może być obok Matki Jej dorosły Syn? DRODZY OJCOWIE PAULINI NIE BÓJCIE SIĘ CZŁOWIEKA -

BÓJCIE SIĘ PANA BOGA, BO PRZED NIM STANIECIE !

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Siódme modlitewne czuwanie przy tronie Maryi Królowej Polski na Jasnej Górze.


Zbliża się termin kolejnego, siódmego modlitewnego czuwania przy tronie Maryi Królowej Polski na Jasnej Górze.
Odbędzie się ono w nocy z 27 na 28 lipca 2012 r.Ojcowie Paulini zapraszają wszystkich, którym na sercu leżą losy Ojczyzny, by modlitwą i postem uprosić łaski u Naszej Matki.
Zgromadźmy się tam wszyscy. Nie powinno Was zabraknąć!

Ks. Abp Andrzej Dzięga zachęca, aby ostatnia sobota miesiąca była poświęcona Matce Bożej Królowej Polski. Jako Dobry Pasterz Kościoła zachęca nas, by w piątek poprzedzający modlitewne Czuwanie podjąć i ofiarować post w intencji Ojczyzny.
Potrzeba Waszej obecności, potrzeba Waszej modlitwy, potrzeba świadectwa Waszej wiary, wierności i wytrwałości. Polska tego potrzebuje, Maryja tego oczekuje.
Czym ma być nasza Krucjata? Właśnie tym wspólnym gromadzeniem się na modlitwie różańcowej.

Na Czuwaniu będziemy śpiewać, odmawiać różaniec, wysłuchamy konferencji oraz będziemy uczestniczyć w Mszy świętej sprawowanej w intencji, aby z Maryją Królową Polski
modlić się o Polskę wierną Bogu, Krzyżowi i Ewangelii, o wypełnienie Jasnogórskich Ślubów Narodu.

Kochani organizujcie się, zmawiajcie autokary, róbcie ogłoszenia w parafiach, proście waszych proboszczów i duszpasterzy, by towarzyszyli wam w pielgrzymce przed tron Naszej Matki, Królowej.   Na naszej stronie można pobrać plakat informujący o czuwaniu :http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl/2012/07/27-28-lipca-vii-czuwanie-modlitewne-na-jasnej-gorze/ Rozwieśmy go w naszych parafiach, na osiedlach, wszędzie tam, gdzie ludzie czekają na takie zaproszenie do wspólnej modlitwy.
 
Plan Czuwania:
 
21:00 - Apel
21:45 - powitanie
22:00 - część chwalebna różańca
23:00 - konferencja
24:00 - Msza św.
01:30 - radosna i bolesna część różańca
Zakończenie Czuwania - około godz. 4:00
 
                           Mszy św. będzie przewodniczył ks. Abp. Andrzej Dzięga.

Czekamy na Was na Jasnej Górze! - Sekretariat Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę -  KRÓLUJ NAM JEZU CHRYSTE !

 

Sekretariat ZAPRASZA - PRZYJEDŹCIE a ja proszę:   CZYŃCIE WOLĘ BOŻĄ.

LUDZIE - MAŁO WAM ZNAKÓW -  WALCZCIE O OJCZYZNĘ!
SPRZEDAJĄ POLSKĘ NA NASZYCH OCZACH -
TYLKO < CHRYSTUS KRÓL > NAS URATUJE !!!

                   ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

MÓDLMY SIĘ O ZNACZĄCE ZROZUMIENIE PROŚBY PANA JEZUSA
KTÓRY MÓWIŁ DO NARODU POLSKIEGO PRZEZ ROZALIĘ CELAKÓWNĄ
O JEGO KRÓLOWANIE W POLSCE I NA ŚWIECIE.
POLONIA PRZYGOTOWAŁA POLSKĘ DO AKTU NADANIA TYTUŁU
KRÓLEWSKIEGO BOGU - JEZUSOWI A POTRZEBNA JEST TYLKO
DOBRA WOLA EPISKOPATU I RZĄDU.


Ojcowie Redemptoryści czy widzieliście, kiedy serce w koronie chodzące i mówiące, skoro nie ma nóg, ani rąk, ani ust?________________________________________________________________
-szukam-


  Lipiec 2012 r.

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus !                                                                    

Szanowni Państwo,

 

Bez większej ochoty, a nawet z pewnym ociąganiem przystępuję do pisania tego listu, choć wyboru nie mam. Powód jest poważny choć dobrze znany. Do poświęcenia kościoła w Znamieńsku pozostało nam zaledwie cztery miesiące, a tu pojawiły się trudności niemal nie do przezwyciężenia: POTRZEBNY JEST  NAM  PŁOT  !!!

Prace wewnątrz kościoła w Znamieńsku idą, choć powoli, ale jednak do przodu. Ból naszej głowy to jakieś przyzwoite ogrodzenie, szczególnie od strony cmentarza, gdzie zbierają się bezdomni i po swoich „biesiadach” robią wycieczki na nasze terytorium. Jeśli już nic nie mogą ukraść to tutaj wybrali sobie miejsce na toaletę miejską. Wprawdzie jest postawiony płot, ale to tylko tymczasowo. Blacha z której jest wykonany już zaczyna rdzewieć i łatwo ją odginać.

 Okazuje się, że płot to trudna inwestycja, gdyż na tabernakulum, wieczną lampkę, obrazy w ołtarzach sponsorzy ustawiają się w kolejce. Niewielu jednak zdaje sobie sprawę z tego, że tak jak ołtarze i wieczna lampka, potrzebny kościołowi jest płot.

Czytaj dalej  i  pobierz:

List - KLIKNIJ

Katechizm
________________________________________________________________-szukam-


O OCHRONĘ BOŻĄ I ANIELSKĄ DLA KS. LESŁAWA KRZYŻAKA


Pośpiesznie apel do Małych Rycerzy i do wszystkich ludzi dobrej woli o modlitwę za ks. Lesława Krzyżaka. On ma poważną misję do zrealizowania i  jest zbyt atakowany by nie mieć natychmiastowego wsparcia. Dziękujemy..

-szukam-


 -szukam-Niech uwielbiony będzie Bóg, Pana naszego Jezusa Chrystusa

który przychodzi w Majestacie Króla.

Niech uwielbiona będzie Matka Najświętsza, Królowa Polskiego Narodu

i serca mego człowieczego, które szuka wiele siły na trudne czasy.

 

 Kochaj ludzi i nienawidź ich tylko złe uczynki. 
Przebaczaj innym, jeśli chcesz by twoje grzechy były wybaczone.
Twoja prawość i dobroć zrównoważają twoje grzechy. Musisz się wyspowiadać i przyjąć Komunię Świętą, w jednym z kościołów rzymsko-katolickich Jezusa Chrystusa i wtedy Bóg wybaczy ci grzechy. Od dzisiaj nie grzesz więcej i żegnaj się w Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Módl się do Wszystkich Świętych, a przede wszystkim do Najświętszej Błogosławionej Dziewicy, Matki Chrystusa. Ona pomaga wszystkim, którzy zwracają się do niej z czcią, prosząc o pomoc.

MODLITWA ZAMYKAJĄCA DRZWI NIECZYSTYM DUCHOM DO NASZEGO CIAŁA .

Opieczętowujemy je zawsze Najdroższą Krwią Jezusa. Należy często głośno mówić:  
·Zanurzam się w najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. 
Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen.

MODLITWY W PILNYCH PRZYPADKACH; NAGŁEGO ATAKU SZATANA 
Należy wykonać znak Krzyża i powiedzieć z wiarą: 

W IMIĘ JEZUSA, DUCHU NIECZYSTY, ODEJDŹ! 

albo

W IMIĘ TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ 
OJCA, SYNA I DUCHA SWIĘTEGO, ODEJDŹ, SZATANIE! POPRZEZ ZASŁUGI DROGOCENNEJ KRWI JEZUSA, ZA WSTAWIENNICTWEM NIEPOKALANEGO SERCA MARYI, ŚWIĘTEGO JÓZEFA I WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH ŚWIĘTEGO MICHAŁA I WSZYSTKICH ANIOŁÓW! 
lub odmówić Breve świętego Antoniego; bądź nosić je przy sobie 
OTO KRZYŻ NASZEGO PANA UCIEKAJCIE, NIEPRZYJACIELSKIE MOCE ZWYCIĘŻYŁ LEW Z POKOLENIA JUDY, POTOMEK DAWIDA.

Święty Antoni Padewski pojawił się we śnie pewnej Portugalce, która wzywała go, gdyż odczuwała, że demon nakłania ją do samobójstwa. Zostawił on jej pergamin, który musiała stale ze sobą nosić (por. Pwt 11, 18). Kiedy się obudziła, wisiał on na jej szyi, a zawierał kilka linijek tekstu przytoczonego powyżej. Modlitwa ta była tak skuteczna, że król Dionizy I (zwany Liberalnym, 1279-1325), władający w tym czasie Portugalią chciał mieć ten pergamin. Kiedy odebrano go kobiecie, ponownie wpadła we władzę demona. Oddano jej dokładną jego kopię i wszystko wróciło do normy.

(Ks. Tournyol du Clos – Modlitwy z książki „Uwolnienie z mocy złego ducha”)

Kto wytrwa do końca ten będzie zbawiony.
Niech Bóg nas błogosławi a Najświętsza Maryja 
ma nas w Swojej opiece.

Z podpisem Tomasz B.
Mały Towarzysz Godziny Bożego Miłosierdzia.________________________________________________________________Stać? Klękać przed Panem Bogiem ?

Odnośnie klękania, jak przyjmujemy Komunię Świętą ?

Klękania nikt nie wymyślił. Ani starożytny ekspert-liturgista, ani szef protokołu na dworze średniowiecznego feudała. Klękanie jest naturalnym gestem czci, szacunku, oddania, poddania się, uniżenia, adoracji, uwielbienia.
Są takie chwile w życiu, że kolana zginają się same.
Na modlitwie klęczał sam Chrystus Pan i Apostołowie (np. św. Paweł).
Tylko szatan nie chciał i nie chce przed Bogiem i Matką Bożą upaść na kolana. To prości pasterze oddali na kolanach i twarzą do ziemi hołd Bogu,
a nie arcykapłani , uczeni w Piśmie, których intelektualna pycha uczyniła niezdolnymi w najmniejszym stopniu rozpoznać obiecanego Mesjasza.
Pismo św. wymienia prawie 500 przypadków oddawania hołdu Bogu twarzą do ziemi. (kilka tylko cytatów )

Oto dowody (wszystkie cytaty za Biblią Tysiąclecia):

Stary Testament:

1Krl 8:54
Potem, kiedy Salomon skończył zanosić do Pana te wszystkie modły i błagania, podniósł się sprzed ołtarza Pańskiego, z miejsca, gdzie klęczał...

Ezd 10:1
Gdy Ezdrasz, płacząc i klęcząc przed domem Bożym, modlił się i wyznawał grzechy...

Wj 4:31
I uwierzył lud, gdy słyszał, że Pan nawiedził Izraelitów i wejrzał na ich ucisk. A uklęknąwszy, oddali pokłon.

Wj 12:27
tak im odpowiecie: To jest ofiara Paschy na cześć Pana, który w Egipcie  domy Izraelitów. Poraził Egipcjan, a domy nasze ocalił. Lud wtedy ukląkł i oddał pokłon.

Lb 22:31
Wtedy otworzył Pan oczy Balaama i zobaczył on anioła Pana, stojącego na drodze z obnażonym mieczem w ręku. Ukląkł więc i oddał pokłon twarzą do ziemi.

Rdz 24:26
Wtedy człowiek ów padł na kolana i, oddawszy pokłon Panu...

Rdz 24:48
A potem padłem na kolana i oddałem pokłon Panu; i dziękowałem Panu, Bogu pana mego Abrahama, że poprowadził mnie drogą właściwą, abym wziął bratanicę pana mego za żonę dla jego syna.

2Krl 1:13 Wtedy król znowu wysłał trzeciego pięćdziesiątnika wraz z jego pięćdziesiątką. Gdy trzeci pięćdziesiątnik przyszedł, upadł na kolana przed Eliaszem i błagał go o miłosierdzie w tych słowach: Mężu Boży! Niechże życie moje oraz życie tych sług twoich pięćdziesięciu drogie będzie w oczach twoich!

2Krn 20:18
Jozafat więc upadł na kolana twarzą ku ziemi, i wszyscy mieszkańcy Judy i Jerozolimy padli przed Panem, aby Go uczcić.

2Krn 29:29
Gdy zakończono całopalenia, król i wszyscy, którzy byli przy nim, upadli ze czcią na kolana i oddali pokłon.

Ps 95:6 Wejdźcie, uwielbiajmy, padnijmy na twarze i zegnijmy kolana przed Panem, który nas stworzył.

Dn 6:11
"Gdy Daniel dowiedział się, że spisano dokument, poszedł do swego domu. Miał on w swoim górnym pokoju okna skierowane ku Jerozolimie. Trzy razy dziennie padał na kolana modląc się i uwielbiając Boga, tak samo jak to czynił przedtem."

2Mch 13:12
Kiedy zaś wszyscy uczynili to i błagali na kolanach miłosiernego Pana ze łzami i w postach przez trzy dni bez przerwy, Juda przemówił do nich i polecił, aby byli blisko.

Kilka cytatów z Nowego Testamentu?


Mt 17:14n
Gdy przyszli do tłumu, podszedł do Niego pewien człowiek i padając przed Nim na kolana, prosił: &laquo;Panie, zlituj się nad moim synem!

Mk 1:40 Wtedy przyszedł do Niego trędowaty i upadając na kolana, prosił Go: Jeśli chcesz, możesz mnie oczyścić.

Mk 10:17
Gdy wybierał się w drogę, przybiegł pewien człowiek i upadłszy przed Nim na kolana, pytał Go: Nauczycielu dobry, co mam czynić, aby osiągnąć życie wieczne?

Łk 22:41
A sam [Jezus Chrystus] oddalił się od nich na odległość jakby rzutu kamieniem, upadł na kolana i modlił się

Mk 14:35
I odszedłszy nieco dalej, upadł na ziemię i modlił się, żeby - jeśli to możliwe - ominęła Go ta godzina.

Mt 26:39 I odszedłszy nieco dalej, [Jezus Chrystus] upadł na twarz i modlił się...

Dz 9:40 Po usunięciu wszystkich, Piotr upadł na kolana i modlił się. Potem zwrócił się do ciała i rzekł: Tabito, wstań! A ona otwarła oczy i zobaczywszy Piotra, usiadła.

Dz 20:36
[św. Paweł] Po tych słowach upadł na kolana i modlił się razem ze  wszystkimi."

Dz 21:5 Po upływie tych dni wybraliśmy się w drogę, a wszyscy z żonami i dziećmi odprowadzili nas za miasto.Na wybrzeżu padliśmy na kolana i modliliśmy się.

Ef 3:14
Dlatego zginam kolana moje przed Ojcem, od którego bierze nazwę wszelki ród na niebie i na ziemi, aby według bogactwa swej chwały sprawił w was przez Ducha swego wzmocnienie siły wewnętrznego człowieka.

Skoro tyle fragmentów mówi o obowiązku klękania przed nieskończonym Bożym Majestatem, to jest to dziś nieaktualne? Rodzi się pytanie, czy rzeczywiście biskupi, kapłani (nie wszyscy, nie uogólniam) wierzą sami  jeszcze w natchniony charakter Pisma Św.? Jeżeli tak, to dlaczego wbrew objawionym tam słowom, twierdzą, że nie trzeba klękać przed Bogiem? Albo mówią, że to za zgodą Papieża? Cóż może być dla liberałów i modernistów bardziej korzystne niż wmówienie ludziom, że Papież jest po ich stronie, to ich stary chwyt, tylko szkoda, że ludzie dają sie tak łatwo manipulować. A sumienie się nie odzywa? Kapłan będzie odpowiadał przed Bogiem jak dusze prowadził, ale my wszyscy mamy wolna wolę i niestety sami będziemy musieli zdać sprawę jak oddawaliśmy cześć Bogu na ziemi w Najświętszym Sakramencie.

Św. Maksymilian M.Kolbe, mówił, właściwie to było jego dewizą „ Kolana a nie rozum "

Wszelkie nakazy w tym kierunku ze strony Kapłanów , świadczą tylko przeciwko nim samym.
KRÓLUJ NAM CHRYSTE ! ! !


________________________________________________________________


MY NA ZIEMI NIE CHCEMY DEMONÓW - WYNOCHA DO PIEKŁA !!!
   NIE KUPUJCIE NICZEGO CO REKLAMUJE DEMON
NERGAL !!!


Proszę o podjęcie radykalnej akcji zbojkotowania produktów firmy Agros. Jako wierzący nie możemy się godzić na robienie kasy przez firmy, które propagują SZATANA. Nie może być naszej zgody na takie działania

 ZRÓDŁO

 -korespondencja-

Proszę o wysyłanie listów protestacyjnych  na adres: opinie@agrosnova.pl  poniżej przykładowa treść listu: 

Dzień dobry, 
jestem oburzona użyciem przez waszą firmę nazwy, której tutaj nie wymienię i wypuszczeniem pod tą nazwą na rynek nowego napoju energetycznego. Swoje oburzenie materializuje od tej chwili bojkotem Waszych pozostałych produktów, które zaprzestaje kupować i namawiać będę innych również do bojkotu.
Z poważaniem ________________________________________________________________


JAK POWSTAWAŁA " DEMOKRACJA " W POLSCE.

Kliknij link poniżej

 "Jaruzelski i S-ka Czyli tak powstawłaâ śGrupa trzymająca władzę?"

 

Krzysztof Wyszkowski: "- To ja przekonałem Wałęsę żeby kandydował. Tak to było, wstyd przyznać. Wtedy prezydentem był Jaruzelski, a premierem Mazowiecki i oni chcieli rządzić cały czas. Czekały nas dziesięciolecia Jaruzelskiego. Cały ten układ był świetnie zorganizowany. Wydawało się, że to nie ruszy z miejsca. I wtedy z wielkim trudem udało mi się tego Wałęsę namówić żeby kandydował. Jarek Kaczyński to poparł i jakoś to wszystko ruszyło. Żeby było jeszcze gorzej, to powiem Państwu, że ja tego sam nie wymyśliłem. To podsunął mi gen. Jaruzelski"

- W 2006 roku członkowie WRON zostali oskarżeni przez prokuratorów z Instytutu Pamięci Narodowej o popełnienie zbrodni komunistycznej, polegającej na kierowaniu zorganizowanym związkiem przestępczym o charakterze zbrojnym.


________________________________________________________________-szukam-


-szukam-
Bardzo proszę o rozesłanie pytania o wolne miejsce w autobusie lub busie lub aucie prywatnym dla chłopca z Cenacolo i jego taty. Chłopak po przepustce na pobyt z rodziną w Polsce ma wrócić do Wspólnoty Cenacolo w Medziugorju przed końcem lipca 2012. Szukamy możliwości przejazdu dla niego i jego  opiekuna- taty. Bardzo proszę o pomoc w tej sprawie i kontakt ze mną gdyby ktoś miał miejsce. mój email : danuta.lis1@gmail.com
lub telefon w Polsce 501 777 665 
 
Serdecznie dziękuję
Ave Maryja ! 
Danuta L


________________________________________________________________-szukam-


-szukam-


Tajemnica Szczęścia - 15 modlitw św.Brygidy

 
Piętnaście modlitw, objawionych św. Brygidzie zwanych popularnie "Tajemnicą szczęścia", cieszy się od wielu lat żywym zainteresowaniem poszczególnych osób i różnych środowisk modlitewnych. Kościół udzielał im kilkakrotnie swojej aprobaty. Książeczki, zawierające te modlitwy, otrzymały m.in. błogosławieństwo Jego Świątobliwości Papieża Piusa IX 31 maja 1862 r. Również dla przekładu polskiego władza kościelna wyraziła swoją zgodę.
Przez wieki 15 modlitw podanych św. Brygidzie odmieniło życie bardzo wielu ludzi. Wśród wymienianych przez nich licznych łask jest polepszenie relacji w rodzinie, usunięcie problemów, dar powołania, przyjaźń z Chrystusem i Maryją oraz pogłębienie relacji z Bogiem. Piętnaście modlitw jest w głównej mierze rozważaniem Męki Pańskiej, co pozwala na zebranie wielkich zasług a także jest dziękczynieniem i wspaniałym uwielbieniem Pana Jezusa.
Niestety wiele osób może zniechęcić się długością modlitw św. Brygidy. Każdego dnia należy ich odmówić 15 oraz po każdej Ojcze Nasz i Zdrowaś. Zajmuje to ok. 30 min. Dlatego, aby wygospodarować ten czas, należy niekiedy poświęcić oglądanie telewizji czy bezowocną, marną rozrywkę w Internecie.
(fragment z książeczki)
Ponieważ od dłuższego czasu św. Brygida Szwedzka pragnęła wiedzieć, ile ciosów Chrystus Pan otrzymał podczas swej Męki. Pewnego dnia Zbawiciel objawił się jej w Bazylice św. Pawła za Murami i rzekł: "Moje Ciało otrzymało 5480 ciosów. Jeżeli chcesz je uczcić pobożną praktyką, zmów 15 Ojcze nasz i 15 Zdrowaś z modlitwami, których cię nauczyłem podczas całego roku w ten sposób w ciągu roku uczcisz każdą Moją Ranę". Potem w formie obietnicy dodał, że ktokolwiek zmówi te modlitwy podczas roku:

(Obietnice Pana Jezusa dane św. Brygidzie Szwedzkiej, patronce Europy za odmawianie poleconych modlitw)

1. Uwolni 15 dusz ze swej rodziny z czyśćca.
2. 15 Sprawiedliwych spośród krewnych zostanie potwierdzonych i zachowanych w łasce.
3. 15 Grzeszników spośród krewnych zostanie nawróconych.
4. Osoba, która zmówi te modlitwy, osiągnie pewien stopień doskonałości.
5. Już na 15 dni przed śmiercią będzie przeżywała szczery żal za wszystkie popełnione grzechy z świadomością ich ciężkości.
6. Na 15 dni przed śmiercią dam jej Moje najświętsze Ciało, ażeby przez Nie została uwolniona od głodu wiecznego oraz dam jej Moją drogocenną Krew do picia, by na wieki nie doznała dokuczliwego pragnienia.
7. Położę przed nią Mój zwycięski Krzyż, jako pomoc i obronę przeciw zasadzkom nieprzyjaciół.
8. Przed jej śmiercią przyjdę do niej z Moją najdroższą i ukochaną Matką.
9. Przyjmę z dobrocią jej duszę i zaprowadzę do wiecznej radości.
10. Zaprowadziwszy ją tam, dam jej kosztować z przedziwnej studni Mojej Boskości, czego nie uczynię tym, którzy nie odmawiali tych czy podobnych modlitw.
11. Trzeba wiedzieć, że choćby ktoś żył przez 30 lat w grzechu, lecz potem skruszonym sercem odmawiałby pobożnie te modlitwy albo przynajmniej powziął postanowienie ich odmawiania, Pan mu odpuści jego grzechy.
12. Obroni go przed zgubnymi pokusami.
13. Zachowa mu pięć zmysłów.
14. Uchroni go przed nagłą śmiercią.
15. Uwolni jego duszę od kar wiecznych.
16. Człowiek ten otrzyma wszystko, o co poprosi Pana Boga i Najświętszą Pannę.
17. Jeśliby ktoś żył zawsze według woli Boga i musiałby umrzeć przedwcześnie, życie jego zostanie przedłużone.
18. Ktokolwiek zmówi te modlitwy, uzyska za każdym razem odpust cząstkowy.
19. Człowiek ten otrzyma zapewnienie, że cieszyć się będzie szczęściem chórów anielskich.
20. Każdy, kto by innych nauczył tych modlitw, nie będzie nigdy pozbawiony radości i zasługi, ale one trwać będą wiecznie.
21. Tam, gdzie odmawia się te modlitwy, Bóg jest obecny swoją łaską.
  
W 2010 roku Ojciec św. Benedykt XVI poświęcił św. Brygidzie audiencję.
 
ZRÓDŁO
-szukam--szukam--szukam- 

22 lipiec 2012 r.

 

Czytanie z Księgi Proroka Jeremiasza:

 " Pan Mówi: BIADA PASTERZOM, KTÓRZY PROWADZĄ DO ZGUBY I ROZPRASZAJĄ OWCE MOJEGO PASTWISKA (....) WY ROZPROSZYLIŚCIE MOJĄ TRZODĘ, ROZPĘDZILIŚCIE I NIE ZATROSZCZYLIŚCIE SIĘ O NIĄ; OTO JA SIĘ ZATROSZCZĘ O NIEPRAWOŚĆ WASZYCH UCZYNKÓW (....)

 

Ewangelia według św. Marka

  APOSTOŁOWIE ZEBRALI SIĘ U JEZUSA I OPOWIEDZIELI MU WSZYSTKO, CO ZDZIAŁALI I CZEGO NAUCZALI. A ON RZEKŁ DO NICH: " PÓJDŻCIE WY SAMI  OSOBNO NA MIEJSCE PUSTYNNE I WYPOCZNIJCIE NIECO" (....)

 

Powracając z misji, Apostołowie zdają relację z tego, co dokonaliby w ten sposób podkreślić, że wszystko, co uczynili, nie było ich zasługą, lecz wypełnieniem misji, którą otrzymali od Jezusa. To była Jego misja, w której oni jedynie mają swój udział. To Pan Bóg zapewnia życie świata i realizuje swoją misję w świecie. Odpoczynek niedzielny, to wyraz wiary w Opatrzność, w święto uwielbienia Boga czuwającego nad światem, ale też święto człowieka, mającego udział misji Boga.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


Panie Jezu - czy ks. Andrzej Wypych pełniący obowiązki biskupa Polonijnegi jest Twoim Bozym kapłanem, skoro niszczy Ciebie jako KRÓLA? Polecił usunąć płaszcze rycerzy z Twoim wizerunkiem; zabronił proboszczom przyjmować intencji o Intronizację Chrystusa Króla oraz np. intencji dla biskupa C.Lamberta. Niszczy redakcję KURIERA namawiając właścicieli sklepów, aby nie przyjmowali tej gazety a także ingeruje u sponsorów. Jeszcze nigdy temat CHRYSTUS KRÓL nie był tak piętnowany w Twoim kościele i poza nim jak obecnie, gdy on swoje rządy wprowadza. Takie są fakty. Ks. A. Wypych powinien służyć ludziom - Twojej owczarni i wprost nakazywać, aby kościoły  otworzyły drzwi dla ludzi chcących uczestniczyć w Mszach Świętych wieczornych. Niestety - kościoły są pozamykane a tylko dwie Msze św. rano. Dodatkowo i w soboty wieczorem też są zamknięte. Powinien otwierać Nabożeństwa Pierwszo sobotnie a on je zamyka. Powinien otworzyć Nabożeństwo do Boga Ojca a on je likwiduje. Ks. A.Wypych wymaga od ludzi posłuszeństwa a sam nie jest posłuszny papieżowi, który pokazuje, aby każdy mógł naocznie przekonać się jak trzeba Ciebie Boga - Stwórcę i Odkupiciela czcić upadając na kolana. Ks. A.Wypych powinien wprost zabronić kobietom usługiwać do Mszy Świętej a one - dość grube, ubrane w krótkie spodenki idą do Twego świętego Ołtarza i podają Twoje Najświętsze Ciało i nawet Krew do picia. Księża nie mogą im uwagi zwrócić, bo one zaraz biegną na skargę do Archidiecezji. My rozumiejący Twoje cierpienia i Twoją Mękę również bolejemy nad taką sytuacją na całym świecie, bo nie tylko w Chicago.

   Pan Jezus:

        "  Duchowny Andrzej Wypych uwielbiając waszego papieża Jana Pawła II wszak już świętego, który jest w Niebie i wywyższa go a Mnie - Boga poniża. Papież Jan Paweł II źle czuje się i ubolewa patrząc na haniebne poczynania duchownego Andrzeja Wypycha jak i jemu podobnym. JAN PAWEŁ II NAWET NIE CHCE GO ZNAĆ I ODWRACA SIĘ OD NIEGO. My w Niebie ubolewamy, gdy duchowni rządzą się swoimi ludzkimi prawami, niezgodnymi z Moimi.  Wasz duchowny Andrzej Wypych zaplątał się w swoje kłamstwa i sam już nie wie jak z nich wybrnąć, żeby przypodobać się swoim możnowładcom a o Mnie to już nawet nie myśli. Tak, on nie myśli, że musi kiedyś umrzeć. On nawet nie myśli, że zdrajcy Boga, którzy uczą zdradzać innych mają małe szanse do nawróceń, bo tak bardzo są osnuci pajęczyną demonów. PRZYKRO TO MÓWIĆ, ALE PODCZAS  NABOŻEŃSTW CELEBROWANYCH PRZEZ DUCHOWNEGO ANDRZEJA WYPYCHA I JEMU PODOBNYCH NIE SPŁYWAJĄ NA WIERNYCH ŻADNE ŁASKI, BO NIE MOŻNA SŁUŻYĆ DWOM BOGOM.

PAMIĘTAJCIE - RATUJCIE KAŻDEGO CZŁOWIEKA A SZCZEGÓLNIE DUCHOWNEGO. Amen.      
WASZ BÓG - STWORZYCIEL JEZUS CHRYSTUS - KRÓL".

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

PRZEPRASZAM KSIĘDZA ANDRZEJA WYPYCHA ŻE ZAPYTAŁAM PANA JEZUSA O NIEGO, ALE PRZECIEŻ ZWRACAM SIĘ DO "PRAWDY" PO PRAWDĘ, BO JAK DOTYCHCZAS TO NIE WIEMY KTO JEST KTO, SKORO W WATYKANIE SĄ CZTERY LOŻE MASOŃSKIE DLA KATOLIKÓW WROGIE ORGANIZACJE - PRACUJĄCE PRZECIW PANU BOGU DLA ROZBICIA NASZEGO KOŚCIOŁA.PRZEPRASZAM KS. ANDRZEJA WYPYCHA, ŻE PYTAŁAM KRÓLA NIEBA I ZIEMI A TO, DLATEGO, ŻE KS. A. WYPYCH POLECIŁ ZDJĄĆ PŁASZCZE KRÓLEWSKIE Z WIZERUNKIEM PANA JEZUSA A MÓWIŁ, ŻE ZAKŁADA ORGANIZACJĘ NOWYCH RYCERZY POD NAZWĄ JANA PAWŁA II. Przy wyszukiwaniu informacji na ten temat dowiedziałam się, że ta organizacja powstała w Polsce ale pochodzi od rycerzy Kolumba, czyli masonerii i nakłada czarne płaszcze - to nam się nie podoba. Duchowni wiedzą, że ludzie mają sentyment do naszego papieża i wykorzystują do swoich zdradzieckich czynów.

PRZEPRASZAM KS. A.WYPYCHA, ŻE ZAPYTAŁAM O NIEGO, BO SAM NAM TEJ PRAWDY NIE POWIE.

 __________________________________________________

 Mateńko Boża - jak rozpoznać MASONA,  najgorszego wroga Pana Jezusa, bo on jest jak RAK - razi i zaraża.

Matka Boża:

„ MASON - to człowiek sercem i myślą oddany DEMONOM. Dlatego mason w osobie duchownego nigdy nie będzie chciał patrzeć na: CHRYSTUSA KRÓLA, BOGA OJCA WSZECHMOGĄCEGO I DUCHA ŚWIĘTEGO. Na KRÓLA - że sam mason czyni się królem dla was. BOGA - dlatego, że on nie uznaje BOGA OJCA. Według niego nie istnieje TAKI. O DUCHU ŚWIĘTYM nie chce mówić, bo w jego sercu działa duch demoniczny. TE WSZYSTKIE "ZALETY" ZAWDZIĘCZA LUCYFEROWI, KTÓREMU MUSI PODPISAĆ POSŁUSZEŃSTWO BEZWZGLĘDNE I W RAZIE SZANTAŻU BOI SIĘ ŚMIERCI, BO JEST ŚWIADOMY, ŻE ZROBIŁ ŹLE. Mason uważa się za NADCZŁOWIEKA, a ludzi wykorzystuje do swoich własnych celów. Dlatego Ojciec Maksymilian Kolbe ułożył MODLITWĘ dokładnie taką:

 „ O MARYJO BEZ GRZECHU PIERWORODNEGO POCZĘTA
MÓDL SIĘ ZA NAMI, KTÓRZY SIĘ DO CIEBIE UCIEKAMY
I ZA WSZYSTKIMI, KTÓRZY SIĘ DO CIEBIE NIE UCIEKAJĄ
A ZWŁASZCZA ZA MASONAMI I NIEPRZYJACIÓŁMI
KOŚCIOŁA ŚWIĘTEGO POLECONYMI TOBIE ".
Wasza Matka.


______________________________________________________

Panie Jezu - gdyby ks. Andrzej Wypych chciał być Twoim kapłanem.........

   Pan Jezus:

   
"Tak dzieci, gdyby duchowny Andrzej Wypych chciał być Moim kapłanem, to nie służyłby dwom bogom jak służy. Mnie to on właściwie nie służy. MNIE TO ON NARZUCA SWOJĄ WŁASNĄ WOLĘ, ALE I WAM TEŻ. Żal Mi was, ach żal Mi, że mało macie prawdziwych i Bożych kapłanów, bo marność tego świata okazała się być ważniejsza ode Mnie! Mnie to nawet nie czczą, bo gdyby chcieli Mnie czcić, to inaczej wyglądałby KOŚCIÓŁ KATOLICKI. Żal Mi, ach żal Mi was, bo nie wiecie komu wierzycie.  Oj, będzie gorąco, oj - będzie i nie będzie  gdzie nawet palca umoczyć dla ochłodzenia, bo Sprawiedliwość jest Sprawiedliwa.                                                      

 „Jezus kochający was".

 


23 lipca 2012 r


NIECH BĘDZIE POCHWALONY JEZUS CHRYSTUS - KRÓL-szukam-


ŻYCZENIA DLA KS. BISKUPA CHRISTIANA LAMBERTAPanie Jezu - bardzo prosimy o Twoje S
ŁOWO  dla naszego drogiego Ks. Biskupa Christiana Lamberta i życzenia z okazji jego Urodzin - 23 lipca 2012r.    

 

Pan Jezus

"  Mój umiłowany synu -
- ty jesteś Darem Bożym dla ludzkości na te czasy zamieszania religijnego i politycznego.
Ty jesteś nadzieją Naszą i nie ociągaj się w wykonywaniu decyzji Naszej.

Jesteś potrzebny światu, lecz powinieneś być mniej radykalny a bardziej otwarty na bliźniego kraju każdego.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

OTO MOJE ŻYCZENIA DLA CIEBIE:
Tak pracuj, aby mogli być w Niebie
wszyscy, których spotykasz nieustannie.
i spełniaj swoją posługę nienagannie.

 
Patrz na świat Moimi oczami
i pragnij, aby mnóstwo dusz mogło być z Nami.
Bądź surowy ale i miłosierny
i niech znajduje pociechę nawet człek "mierny"

 
w swoich uczynkach grzesznych i nawołuj.
Masz mądrość Bożą, to ją wykorzystuj
do poznania Boga w Trójcy Świętej Jedynego,
aby mogli być napełnieni OGNIEM DUCHA ŚWIĘTEGO.

 
Liczymy na Ciebie Nasz synu wybrany,
a nie obrażaj się za nagany
od człowieka bezbożnego, bo Ja go rozliczę
i w boleściach ciała poćwiczę.

 
Że będą wierzyć, że wreszcie uwierzą w Objawienia
jak wasz Glemb, gdy zostanie z niego trochę cienia.
I aby jeszcze zdążyli wszyscy przed śmiercią
powiedzieć Bogu Wszechmogącemu z chęcią :

 

Przepraszam, żałuję - wybacz Ojcze Święty,
bo byłem w swojej pysze nieugięty.
Dziękuję, że poczekałeś na mnie
i chociaż w czyśćcu chcę być - nawet na dnie.

 

Proszę, przejmijcie się naszymi uwagami
         aby mieć nadzieję, że będziecie w Niebie z Nami.
       Tak było, tak jest i tak będzie
         i oby wszyscy to usłyszeli i wszędzie


chcieli i mogli bić się w piersi

wielcy grzesznicy i ci nieugięci.
Szukajcie dróg Bożych do powrotu
jeszcze w tym życiu i aby nie było mroku

 
w waszych oczach i w waszych duszach
bo pewnie słyszeliście o czyśćcowych katuszach.
" Ratuj Maryjo Królowo Nieskalana "
Powinniście wołać od wieczora do rana.

 
Życzę ci synu - używaj Mojej mowy,
aby świat stał się wkrótce NOWY
i mógł trwać i trwać ciągle ŚWIĘTY
a zryw Ducha Świętego będzie niepojęty.

 
A Ja powiem  - WSTAWAJ NOWA ZIEMIO,
i oby trud twój - synu nie trwał nadaremno.
Jak chcesz być ze Mną w Niebie święty
Powinieneś być ciągle Mną zajęty.

 

Tak ci dopomóż Bóg - twój Przyjaciel Jezus Chrystus - KRÓL ".

             ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

   Rycerze, rycerki i wszyscy wielbiący CHRYSTUSA KRÓLA życzą Ekscelencji opieki Mateńki Bożej i naszego Króla a wszystko inne będzie Ekscelencji dane.

 

-szukam-


-szukamMateńko Boża - bardzo proszę o Twoje słowo dla naszego ukochanego biskupa Christiana Lamberta.


Matka Boża:

"O tak, naszym pragnieniem jest, aby mógł wytrwać w MIŁOŚCI, którą obdarza Trójcę Świętą i całe Niebo. On bardzo by chciał, aby papież i synody biskupie uczynili powrót do przedpoborowej Liturgii Świętej, w której jest uszanowanie Boga Najświętszego a nie człowieka. Obecnie bardzo mało czci oddaje się Bogu w Trójcy Świętej Jedynemu, bo zmieniane jest prawie wszystko przez wrogie nam siły modernistyczne, demoralizujące ludzi. ŁASK BOŻYCH CORAZ MNIEJ NA WAS  SPŁYWA  I CORAZ MNIEJ NA   ŚWIAT, KTÓRY OGARNIĘTY JEST ZŁUDĄ DEMONICZNĄ. Mało MODLITWY od ludzi wznosi się do Nieba, bo duchowni nie przypominają i nie uczą ludzi o świętych PRAWACH i ŁASKACH BOŻYCH. Duchownych ogarnęło samouwielbienie i ich, i wasza obojętność doprowadzi do samozagłady waszej, bo przez obojętność ludzką można łatwo wami manipulować. Mówię wam to, abyście wiedzieli jaka jest różnica między Bożymi kapłanami, dla których Bóg jest najważniejszy a bezbożnymi duchownymi, dla których liczy się tylko pieniądz, wygoda i zastawiony stół. A wasz biskup Christian Lambert - otoczony sforą wilków ujadających ciągle a pierwszym wilkiem okazał się duchowny Andrzej Wypych, który bardzo dokładnie okrążył waszego biskupa i przeszkadzał wszystkim tym, którzy mu pomagali. Najgorszym uczynkiem nienawiści do bliźniego był szkalujący list wystosowany do proboszczów.

Powtarzam: nie obowiązuje posłuszeństwo wobec wrogów kościoła Mego Syna, bo oni sami też nie są posłuszni papieżowi. Obowiązuje natomiast wierność i posłuszeństwo Bogu w Trójcy Świętej Jedynemu a jesteście obdarzeni  ŁASKAMI DUCHA ŚWIĘTEGO po to, aby rozeznawać PRAWDĘ od FAŁSZU. Jest nam bardzo przykro, że Andrzej Wypych nie zapytał Boga Ojca Wszechmogącego, czy może taki list obwiniający niewinną osobę podać do publicznej wiadomości i zarządził się sam, czyli postawił się w miejscu Pana Boga.

OBECNE CZASY SĄ TRUDNE DLA WAS, BO WROGOWIE MEGO SYNA NA "BIAŁE" KAŻĄ WAM  MÓWIĆ - " CZARNE"  I  KAŻĄ WAM W TO WIERZYĆ.

Wasza Matka.


-szukam-


-szukam--szukam-
-szukam-
Panie Jezu – dziewczyna z Polski prosi o radę dotyczącą zakupu dużego samochodu( będzie musiała wziąć pożyczkę, ale właśnie ten samochód sobie wymarzyła. Powiedziała, że podejmie decyzję taką, jaką Ty Królu zasugerujesz.

 Pan Jezus:

„ Jeśli chcesz mieć samochód, to kup mały za niewielką opłatę. Nie znasz ani dnia, ani godziny jak nastanie jeszcze gorszy czas i trzeba być przygotowanym na wszystko, co was spotka. Nie możesz żyć za pożyczone pieniądze, bo to jest następny grzech, nie oddać długu. Zobacz, co się dzieje w waszym rządzie. Dopóki nie będę waszym KRÓLEM, to nie oczekujcie lepszych czasów, lecz gorszych. Zobacz córko jak rząd podnosi ceny dla was, bo sam jest zadłużony a co najgorzej, nie musiał aż tak się zadłużyć. Przecież wiecie, że to nie jest wasz rząd, lecz najemnicy, którzy bardzo żle wykonują swoją pracę. Najemnikom nie zależy na współbraciach, bo gdyby chcieli być dziećmi Bożymi to pracowaliby dobrze. Prawie wszyscy pochodzą od diabła i tak rządzą, aby ludzie cierpieli niedostatek, biedę, choroby, ale także głód Boga. Ludzie w Polsce mają oczy, ale nie widzą; mają uszy, ale nie słyszą, że to Ja ich błagam o modlitwy, a oni wolą czas marnować przed telewizorem. A "gorsze" idzie w przerażającym tempie. Moja Matka płacze a Ja jestem zamknięty - uwięziony w lochach Jasnej Góry w miejscu królowania Mojej i waszej Matki - Królowej Polski.

Wszystko będzie im policzone i dziwię się, że oni są duchownymi i nie wiedzą o tym, że staną przede Mną - KRÓLEM, a nie sługą. Dopiszę im wszystkie zaniedbania Episkopatu i Rządu, bo związali ręce Mojei zamknęli oczy Moje - odrzucili ŁASKI Moje ofiarowane Polsce.

WSZYSTKICH PRZECIWNIKÓW MOJEGO KRÓLOWANIA OBCIĄŻĘ WSZYSTKIMI GRZECHAM ORAZ NIESZCZĘŚCIAMI, KTÓRE SPADŁY I SPADNĄ NA WASZ KRAJ.
Żal Mi ich, ach żal Mi ich, bo nie rozpoznali DARU WIELKIEGO dla Polski, bo nie ropoznali we Mnie KRÓLA waszego narodu, bo zniszczyli i przekreślili rozwój Polski, który przygotowałem dla was.

TO EPISKOPAT WRAZ Z PAULINAMI SĄ ODPOWIEDZIALNI ZA WSZYSTKIE ZARZĄDZENIA PRZECIW CZŁOWIEKOWI, KTÓRE RZĄD WYDAJE.

 WSZYSCY PRZECIWNICY MOJEGO KRÓLOWANIA NIGDY NIE UJRZĄ MNIE - KRÓLA W NIEBIE A TO ZNACZY, ŻE NIE BĘDĄ ZBAWIENI, BO STRAT POWSTAŁYCH Z ICH WINY NIGDY NIE BĘDZIE MOŻNA ZREKOMPENSOWAĆ.

                                                                     "Wasz Król Jezus Chrystus ".

 

Matka Boża:

"Dziecko Moje, nie możesz żyć w świadomości ciągłego strachu o rodzinę, bo będziesz miała samochód. Bardzo cię kocham i twoją rodzinę i dlatego właśnie nie możesz żyć obciążona długami niespłaconymi, bo wtedy twoje serce nie jest wolne, lecz okręcone łańcuchami zniewolenia przeróżnymi myślami. Sama wiesz, jaka wolność jest piękna, bo możesz żyć marzeniami. Gdy będziesz myślała o oddawaniu należności, to twoje serce będzie zniewolone a Ja kochająca ciebie nie chcę tego widzieć.

     Mój Syn - Królewicz stojący przed tobą chce widzieć ciebie i całą rodzinę radosną a gdyby mógł być KRÓLEM, to na pewno bylibyście narodem szczęśliwym. Obecni najemnicy rządzący waszym krajem wszystko czynią, aby was pogrążyć w nieszczęściach, bo sami poradzą sobie doskonale z życiem przy pomocy demonów, którym tak bardzo zależy na nieszczęściu Moich dusz.Córko ukochana, proszę cię abyś mogła żyć wolna i patrzeć śmiało ludziom w oczy. Tak żyjcie, abyście mogli zrobić zapasy żywności w razie potrzeby.

"Wasza Matka ".

 - odpowiedz:

Bóg zapłać kochana Mieczysławo, za przekazanie, jak że cennych i ważnych informacji. Królu mój Cudowny – jak obiecałam tak też uczynię – moją decyzję dostosuję do Twych wskazówek i cennych rad. Dziękuję Królu Mój i Kochana Królowo, za tak piękne słowa. Bogu niech będą DZIĘKI, – że daliście nam tak cudowną i ciepłą osóbkę, jaką jest Mieczysława.
Niech Cię Dobry Bóg ma w swojej opiece droga siostro!

P.


_______________________________________________________Mateńko Boża - babcia Marta prosi dla swego wnusia Rafałka o błogosławieństwo z okazji szóstej rocznicy URODZIN.

 

  Matka Boża:

 

" Mój drogi synku Rafałku żyj w Bożej świętości
a Jezus - Bóg będzie mieszkał stale a nie tylko gościł.

Błogosławię ciebie i całą rodzinę
trzymam ciebie w swoim sercu jak Bożą Dziecinę.

Pamiętaj, ufaj i módl się zawsze
a usuniesz w swojej rodzinie wszelkie waśnie.

W Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego
raduj się synku z twego ducha mężnego.

                                                              Wasza Boża Matka.

 

Pan Jezus mówi:

   " Bądź błogosławiony na wieki - wieków. Amen ".

 


____________________________________________________________________________________________-szukam-


Pan Jezus podyktował MODLITWĘ  o pomoc w rozwiązaniu trudnych spraw.

 

  BOŻE OJCZE WSZECHMOGĄCY W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNY - KOCHAM CIĘ, SZANUJĘ CIĘ, UWIELBIAM CIĘ I BŁAGAM - POMÓŻ Z NIEDOLI MOJEJ WYJŚĆ ZA PRZYCZYNĄ TWOJEGO MIŁOSIERDZIA. NIECH SIĘ STANIE WOLA TWOJA MÓJ JEDYNY BOŻE I POKIERUJ MNĄ I MOIMI SPRAWAMI OSOBISTYMI, KTÓRE I TWOIMI SĄ, BO ODDAŁAM TOBIE WSZYSTKO, CO NALEŻY DO MNIE. PODDAŁAM SIĘ WOLI TWOJEJ I KIERUJ MNĄ, BO JA JESTEM TWOIM ZAGUBIONYM DZIECKIEM, ALE I NIEZARADNYM. BEZ CIEBIE TRÓJCO ŚWIĘTA - ŻYCIE NIE MA SENSU. ODKĄD "PRZEJRZAŁAM" I ZOBACZYŁAM ŚWIADOMIE I TRZEŹWO JAK DOBRY JEST BÓG - PRAGNĘ TYLKO TEGO, CZEGO TY BOŻE PRAGNIESZ. PROWADŹ MNIE SWOIMI ŚWIĘTYMI DROGAMI I POMÓŻ MI WYPROWADZIĆ MOJE ZALEGŁE SPRAWY RODZINNE WEDŁUG TWOJEJ WOL ORAZ BŁAGAM, ABY ONE POTOCZYŁY SIĘ POMYŚLNIE DLA MNIE I DLA MOJEJ CAŁEJ RODZINY.TAK MI DOPOMÓŻ BÓG I MATEŃKO NAJUKOCHAŃSZA, KTÓRĄ KOCHAM PONAD ŻYCIE". 

 
Każdego dnia odmawiaj tę MODLITWĘ, bo jest twoją ochroną.

Możesz dołączyć AKTY uwielbienia Trójcy Świętej i Matki naszej.
A ty odpowiadaj: BIEDAK ZAWOŁAŁ A PAN GO WYSŁUCHAŁ".____________________________________________________________________________________________


Orędzie z 25. Lipca 2012r. (Medjugorie)

 

„Drogie dzieci! Dziś wzywam was do dobra. Nieście pokój i dobroć temu światu. Módlcie się, by Bóg dał wam siłę, aby w waszym sercu i życiu zawsze panowała nadzieja i duma, że jesteście dziećmi Bożymi i niesiecie Jego nadzieję temu światu, który nie ma radości w sercu i nie ma przyszłości, bo nie ma serca otwartego na Boga, który jest waszym zbawieniem. Dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie”.____________________________________________________________________________________________
-szukam-
-szukam-


MODLITWA KIEROWCY

O Panie, daj mi pewną rękę, dobre oko, doskonałą uwagę, bym nie pozostawił za sobą płaczącego człowieka. Ty jesteś Dawcą Życia - proszę Cię, przeto, spraw bym nie stał się przyczyną śmierci tych, którym Ty dałeś życie. Zachowaj, o Panie, wszystkich, którzy będą mi towarzyszyć od jakichkolwiek nieszczęść i wypadków. Naucz mnie, bym kierował pojazdem dla dobra drugich i umiał opanować pokusę przekraczania granicy bezpieczeństwa szybkości. Spraw, aby piękno tego świata, który stworzyłeś, wraz z radością Twej łaski, mogły mi towarzyszyć na wszystkich drogach moich.

Amen.Litania do św. Krzysztofa

 

Kyrie, elejson,
Chryste, elejson,
Kyrie, elejson,

Chryste usłysz nas, Chryste wysłuchaj nas,

Ojcze z nieba, Boże, ~ zmiłuj się nad nami,
Synu Odkupicielu świata, Boże,
Duchu Święty, Boże,
Święta Trójco, jedyny Boże,
Święta Maryjo, ~ módl się za nami,
Święty Krzysztofie, podświadomie szukający Boga,
Święty Krzysztofie, pragnący służyć Najsilniejszemu Władcy,
Święty Krzysztofie, pracujący dla dobra bliźnich,
Święty Krzysztofie, mężnie walczący z żywiołem,
Święty Krzysztofie, przez Dzieciątko Jezus nawiedzony,
Święty Krzysztofie, dźwigający Tego, który ciężar grzechów świata nosił,
Święty Krzysztofie, cudem zakwitnięcia suchej laski odznaczony,
Święty Krzysztofie, apostołem przez Dzieciątko Jezus mianowany,
Święty Krzysztofie, któryś tysiączne serca pogan przeistaczał,
Święty Krzysztofie, Zwycięzco pokus,
Święty Krzysztofie, bohaterski Męczenniku,
Święty Krzysztofie, Patronie pielgrzymów,
Święty Krzysztofie, Patronie podróżujących,
Święty Krzysztofie, Patronie kierowców,
Święty Krzysztofie, Patronie lotników i marynarzy,
Święty Krzysztofie, Patronie kolejarzy,
Święty Krzysztofie, Opiekunie możny,
Święty Krzysztofie, łaską wysłuchań przez Boga nagrodzony,

Bądź nam miłościw, przepuść nam, Panie,
Bądź nam miłościw, wysłuchaj nas, Panie,
Bądź nam miłościw, ~ wybaw nas, Panie,

Od grzechu każdego, ~ wybaw nas, Panie,
Od katastrof lotniczych i innych, za wstawiennictwem św. Krzysztofa,
Od złych przygód w podróży,
Od śmierci nagłej, zachowaj nas, Panie,
Od burz i powodzi,
Od wojen i wszelkich waśni,

My grzeszni Ciebie prosimy, ~ wysłuchaj nas, Panie,
Abyś nam grzechy nasze odpuścić raczył,
Abyś wstawiennictwo św. Krzysztofa za nami przyjąć raczył,
Abyśmy św. Krzysztofa ufnie na patrona swego obrali,
Abyśmy ufni w Jego opiekę ostrożności nie lekceważyli,
Abyśmy wzorem św. Krzysztofa uczynnymi i miłosiernymi byli,
Abyśmy o zbawieniu wiecznym pamiętali,
Abyśmy szczęśliwą śmiercią życie zakończyli,

Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, przepuść nam, Panie,
Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, wysłuchaj nas, Panie,
Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, zmiłuj się nad nami.

K: Módl się za nami święty Krzysztofie.

W: Abyśmy się stali godnymi obietnic Chrystusowych.

Módlmy się:
Wszechmogący Boże, Stwórco świata i ludzi, błagamy Cię przez zasługi św. Krzysztofa o serca czułe dla bliźnich, pozbawione egoizmu i samolubstwa. Niech wzór św. Krzysztofa, który tak wiernie spełniał Twoje przykazania, rozbudzi w nas miłość bliźniego, posiadającą moc szlachetnego regulowania wszystkich spraw na ziemi. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.

 


____________________________________________________________________________________________
-szukam-
-szukam-


Litania do Św. Anny             

 
Kyrie eleison.
Chryste eleison. Kyrie eleison.
Chryste, usłysz nas.
Chryste, wysłuchaj nas.
Ojcze z nieba Boże, zmiłuj się nad nami.
Synu, Odkupicielu świata, Boże
Duchu Święty, Boże
Święta Trójco, jedyny Boże 
Święta Maryjo, módl się za nami
Święta Anno
Święta Anno, Matko Najświętszej Maryi Panny
Święta Anno, służebnico Ojca Przedwiecznego
Święta Anno, Matko Rodzicielki Syna Bożego
Święta Anno, świątynio Ducha Świętego
Święta Anno, piastunko Jezusa i Maryi
Święta Anno, naczynie wybrane Opatrzności Bożej
Święta Anno, miłością Bożą pałająca
Święta Anno, chlubo wszystkich niewiast
Święta Anno, przykładzie wiernych żon
Święta Anno, wzorze wszystkich matek
Święta Anno, cicha i pokorna
Święta Anno, Matko sprawiedliwa
Święta Anno, wzorze wychowania dzieci dla Boga
Święta Anno, wzorze cichego życia domowegoŚwięta Anno, aniele cierpliwości i wyrozumiałości
Święta Anno, mistrzyni modlitwy i ofiary
Święta Anno, nauczycielko prawdy i miłości
Święta Anno, nadziejo chorych i nieszczęśliwych
Święta Anno, obrono sierot i wdów
Święta Anno, pociecho ubogich i opuszczonych
Święta Anno, ucieczko błądzących
Święta Anno, opiekunko żniwnych pól
Święta Anno, przemożna Orędowniczko u Boga 

Prosimy Cię, święta Anno,
Abyś wszystkim rodzinom katolickim pokój i zgodę wyjednała, wysłuchaj nas, Święta Anno
Abyś wszystkich powołanych do służby Bożej wspierała
Abyś wszystkich, którzy w trudnych warunkach pracują, wspomagała
Abyś podróżujących od wypadków zachowała
Abyś wszystkim czcicielom Twoim nieustannie pomagała
Abyś nam w godzinę śmierci z pomocą przybyła

Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata,- przepuść nam, Panie
Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata,- wysłuchaj nas, Panie
Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata,- zmiłuj się nad nami

Módl się za nami, święta Anno,
Abyśmy się stali godnymi obietnic Chrystusowych.

Módlmy się: Boże, który wybrałeś świętą Annę na Matkę Rodzicielki Twego Jednorodzonego Syna, spraw łaskawie, abyśmy za Jej przykładem. służyli Tobie z miłością i osiągnęli wieczne zbawienie. Przez Chrystusa Pana naszego. Amen.
____________________________________________________________________________________________


-korespondencja-

Pasyjny Krzyż z rozszerzeniem umozliwiajacym wydruk modlitewnika

 
Dopracowalem do końca ten plik umieszczając w nim na
końcu wersję w postaci modlitewnika do wydruku. Mam
nadzieję, że tak opracowany materiał stanowić będzie
nie tylko zachętę ale także pomoc dla czcicieli Krzyża.
Nie każdego jest stać na zakup Krzyża za 300 zł. Zgodnie
zaś z pouczeniem, można zawiesić obraz byle tylko był
poświęcony. Czy osoby majace 700 zł renty i nic poza
tym maja być pozbawione dopływu łaski z uwagi na
niezamożność?

KLIKNIJ W NAPIS I POBIERZ


-szukam-
 

________________________________


-szukam-


Problem pomylonego posłuszeństwa

Posłuszeństwo w Kościele nie jest kwestią autonomiczną. Posłuszeństwo w Kościele zawiera się w granicach prawdy i dobra. Władza w Kościele pozostaje w służbie posłuszeństwa woli Bożej. Dlatego nikt nie może sobie uzurpować prawa do żądania posłuszeństwa absolutnego i totalnego – poza granicami prawdy i dobra, poza perspektywą woli Bożej.W czasach pomieszania powszechnego kwestią najwyższej doniosłości staje się rozpoznanie prawdy i posłuszeństwo prawdzie. Kościół w swoim nieomylnym Magisterium rozpoznaje prawdę i jej naucza. Prawdzie należy być posłusznym.Na niwie Kościoła, oprócz zdrowego ziarna prawdy, rozsiewany jest chwast fałszu i zła. Kwestia nie jest nowa, bo już Pan Jezus wyraźnie mówił na ten temat. „Inimicus homo hoc fecit” – „Nieprzyjazny człowiek to sprawił” (Mt 13, 28). Niestety, w ostatnich kilkudziesięciu latach chwast bezczelnie i ponad miarę się rozplenił a sianie zdrowych ziaren prawdy w wielu środowiskach okazuje się zajęciem nie na miejscu.


-szukam-


-szukam-


POLACY - ZOBACZCIE JAK PRACUJĄ NAJEMNICY - NA SZKODĘ NASZEJ

OJCZYZNY -  a wy dalej oglądajcie "seriale", zamiast MODLIĆ SIĘ

aby EPISKOPAT pracujący w Polsce WRESZCIE uczynił CHRYSTUSA

KRÓLEM POLSKI, bo tylko PAN BÓG JEST NASZYM RATUNKIEM.

MÓDLCIE SIĘ TAKŻE, ABY OJCOWIE PAULINI PRZEJRZELI, BO JAK

W POLSCE BĘDZIE ŹLE TO IM TEŻ BĘDZIE ŹLE A O RATUNEK MOŻE

BYĆ ZA PÓŹNO.


Czy politycy PO, pod przykrywką "afery taśmowej", szykują nam wielki gazowy szwindel?


-szukam-

________________________________POLACY MÓDLCIE SIĘ, ABY EPISKOPAT ZWRÓCIŁ SIĘ DO PANA JEZUSA
  CHRYSTUSA I UCZYNI
Ł BOGA - KRÓLEM POLSKI - BO WSZYSCY
      ZGINIEMY I ONI TE
Ż ZGINĄ, CHYBA, ŻE ZDRADZĄ PANA BOGA.
    
TO SAMO POWINNI UCZYNIĆ OJCOWIE REDEMPTORYŚCI, BO
        JAK WIDZIMY OPIEKA RYCERZY KOLUMBA NIC IM NIE DAJE.

Poniżej informacja o planowanym skoku na publiczną kasę realizowaną dzięki koalicji rządzącej i posłom PO.Można "wyciągnąć" z budżetu 63 mln. złotych.

-szukam-


________________________________


-szukam-

-szukam-

ŚWIĘTY MICHALE ARCHANIELE - BROŃ W WALCE PRZECIW NIEGODZIWOŚCI I ZASADZKOM ZŁEGO DUCHA, BĄDŹ NASZĄ OBRONĄ. NIECH GO BÓG POGROMIĆ RACZY, POKORNIE O TO PROSIMY A TY KSIĄŻĘ WOJSKA NIEBIESKIEGO - SZATANA I INNE DUCHY ZŁE,  KTÓRE NA ZGUBĘ DUSZ KRĄŻĄ PO ŚWIECIE, MOCĄ BOŻĄ STRĄĆ DO PIEKŁA. AMEN.


________________________________-szukam-

-szukam-


Drodzy Bracia.
W Warszawie planowany jest drugi koncert "Madonny" (poprzedni miał miejsce 15 sierpnia 2011 r.) Koncert ma wyraźnie charakter bluźnierczy. Proszę Was o modlitwę. Bożą mocą jest możliwe nawet całkowite obezwładnienie tego rodzaju inicjatyw. Załączam nasz apel - jeśli uznacie za słuszne, prześlijcie go innym. Ja wysyłam wszystkim księżom egzorcystom. Ks. Andrzej G.


Koncert Madonny 1 sierpnia WEZWANIE * POBIERZ*


-szukam-


KORESPONDENCJA


-szukam-


Witam serdecznie, Króluj nam Chryste

 

Poniżej wezwanie do modlitwy przeciwko koncertowi Madonny w Polsce.

Do modlitwy wzywa ksiądz egzorcysta Andrzej Grefkowicz, jest to egzorcysta diecezji warszawsko-praskiej.

źródło: [ CLICK ]

 

Uwaga: materiały dostępne na youtubie są mocne; jest bardzo silny przekaz podprogowy,  dlatego nie zalecamy oglądania; (jeśli już,  to żeby być w stanie łaski uświęcającej i pomodlić się wcześniej do Ducha Świętego).

Po obejrzeniu fragmentów koncertu jesteśmy przekonani, że jest on antychrześcijański. Podstawowym celem jest kpienie z Boga i chrześcijan. W szerokim zakresie to antyewangelizacja całego świata. W ramach MDNA Tour jest 88 koncertów w odstępach 2-3 dniowych i robi to w pół roku. Człowiek o własnych siłach nie jest w stanie tego zrobić. Towarzyszą jej najdrożsi na świecie specjaliści od psycho-manipulacji.

Nie doszukujemy się wszędzie i we wszystkim złego ducha, jednak ten koncert jest potężną dawkę trucizny uderzającą w podświadomość za pomocą częstotliwości, ukrytego symbolizmu i obrazów.

Mamy bezczeszczenie chrześcijaństwa. Obraz katedry średniowiecznej (=Kościoła), która zostaje sprofanowana przez całkowitą zmianę jej przeznaczania. Ten koncert to antyliturgia.

Jesteśmy świadkami profanacji Krzyża. Brama (w jej centrum krzyż) rozpada się w drobny mak (to ma obrazować zwycięstwo złego nad Kościołem). Profanacja Najświętszego Sakramentu i wyśmiewanie się z najważniejszych tajemnic wiary: Wcielenie, Narodzenie i Śmierć Pana.

Wszystko odbywa się w „obecności” demonów, które wchodzą do „katedry” po zniszczeniu bramy. Gra świateł (czerwień i czerń), muzyka i taniec ociekający motywami pogańskimi kultami (np. prostytucja sakralna). Krzyże noszone przez uczestników (różańce zawieszone na szyi) to kolejny element parodiowania.

Cześć oddawana jest „czarnej postaci” (Madonna), a w momencie kulminacyjnym czci następuje „wybuch”, w którym następuje zniszczenie „katedry”. Sekwencja obrazów wskazuje na powrót do pierwotnego chaosu. Madonna oddaje się w ręce zła symbolizowanego przez odrażające postaci, przed którymi nie broni się wcale, nie okazuje lęku i poddaje się temu, co z nią robią.

W trakcie koncertu zmienia się sceneria i przedstawiane się „współczesne trendy”.  Postacie ukazujące: homoseksualizm, transseksualizm, transwestytyzm. Te postacie oddają cześć osobie w czerni. Mamy też wyraźną parodię „worship” (modlitwy uwielbienia) – gospel. Z normalnych modlitwach uczestnicy są ubrani na biało, tutaj tylko w czarnych z wkomponowanym krzyżem.

To nie Madonna jest w centrum. Wszystko zwrócone jest ku „czemuś” innemu.

Tytuł albumu MDNA można traktować jako: jej imię, następnie jako „DNA Madonny”. Jest też nawiązanie do MDMA (ecstazy) – narkotyku dostarczającego „euforyczne odczucie miłości”. Myślę, że wnioski każdy wysnuwa sam.

Taki „koncert” ma odbyć się na ziemi polskiej 1 sierpnia. Jeśli się odbędzie to będzie to zbezczeszczenie (na) ziemi polskiej. Nie dzielimy się tymi refleksjami, by robić reklamę, ale by wezwać do modlitwy! Wierzymy, że Jezus zwyciężył!

Dlatego zapraszamy do modlitwy uwielbienia, by odpowiedzią na przekleństwo było błogosławieństwo.  Uwielbiajmy naszego Pana i Zbawiciela w naszych sercach, wspólnotach, kaplicach, kościołach. Niech będzie nas najmniej 65 tysięcy modlących się (pojemność Stadionu Narodowego).

 Znakiem jedności naszej modlitwy niech będzie nowenna, która rozpocznie się 22 lipca. Skorzystajmy z tego, co daje nam Pan w Kościele (do wyboru): koronka, adoracja, różaniec, Msza św. Możemy modlić się indywidualnie lub we wspólnocie.

Intencja: aby nie doszło do koncertu, a jeżeli do niego dojdzie, to by Pan Bóg go przerwał – np. awaria prądu zawsze jest możliwa. Ostatecznie Pan Bóg może zrobić z naszą modlitwą co uzna za stosowne, ale prosić możemy.

Ks. Andrzej Grefkowicz

 

Króluj nam Chryste

Andrzej


                         

_________________________________________________________________________

          VI Strumienie Miłosierdzia 28-29 wrzesień 2012, Kościół na os.                                 Szklane Domy w Nowej Hucie


Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus,
  
bardzo proszę o umieszczenie informacji o Strumieniach Miłosierdzia na stronach Wspólnot,  Parafii, zaproszeniu najbliższych i tych, których Duch Święty Wam wskaże, z góry dziękuję i proszę o modlitwę w intencji Strumienii jak i innych dzieł diecezjalnych. W okresie wakacyjnym szczególnie poprośmy Matkę Bożą, aby wyjednała nam potrzebne łaski na ten czas.

Gorąco zapraszamy na VI Ogólnopolskie Spotkanie Modlitewne Katolickiej Odnowy w Duchu Świętym Strumienie Miłosierdzia, które odbędą się 28-29 września 2012 w Krakowie, os. Szklane Domy w Kościele pw.  Matki Bożej Częstochowskiej.  Tegoroczny temat przewodni stanowią słowa 

” Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście a Ja was pokrzepię…”  (por. Mt 11, 28-30).

Konferencje wygłoszą i spotkania poprowadzą: Ks. Bp.  Grzegorz RyśKs. Mariusz Mik - koordynator krajowy Katolickiej Odnowy w Duchu Świętym, Ks. Michał Olszewski SCJ - sercanin, egzorcysta kielecki i krakowski ,Krystyna Sobczyk i Janina Łyszczarz - Odpowiedzialne za Archidiecezjalną Diakonię Modlitwy Wstawienniczej. Tegoroczne Strumienie Miłosierdzia są włączone w program przygotowujący do październikowej ewangelizacji Krakowa. 

Koordynatorzy Wspólnot Katolickiej Odnowy w Duchu Świętym Archidiecezji Krakowskiej
ps. Program w załączniku jak również na stronie www.strumieniemilosierdzia.odnowa.org
_________________________________________________________________________-szukam-


Kochani, 

ostatnio wpadła mi do ucha (przez telefon) modlitwa do MB Niepokalanej typowo do odmawiania jak różaniec, ale i w takiej samej intencji można zamówić ofiarę Mszy św. Modlitwa brzmi (i odmawia się ją na paciorkach różańca): Maryjo Niepokalana zetrzyj głowę szatana i wszystkich złych duchów.  I teraz propozycja, szczególnie dla tych wszystkich, co podjęli modlitwę, co do koncertu "Madonny" w Warszawie, aby na ten dzień zamówić intencję Mszy, św. aby: Maryja Niepokalana ztarła głowę szatana i wszystkich złych duchów w biednej tej Luizie i jej wspólnikach. Szczególnie niech nas wspiera św. Jan Bosko, bo urodziła się w tym samym dniu.  Kapłanów prosimy, szczególnie tych, którzy rozsyłają to info o koncercie tym bardziej do odprawienie Mszy św. a pozostałych świeckich do zamówienia takiej intencji - nie żałujmy na to funduszy, (tak samo jak i na rozwój swojej duszy). Myślę, że dobrze by było, jeżeli sa takie możliwości o odprawienie tej intencji w tym czasie, co ma być koncert, (jak go już nie będzie to będzie Msza sw. dziękczynna). Dzisiejsza Ewangelia mówi o pszenicy i o chwaście.  Osoby, z grupy modlitewnej (wstawienniczej), którzy podzieli się ze mną mocą tej modlitwy i intencji Mszalnych, zaświadczają o wielkiej mocy uwolnienia osób, za które się modlili.   

Pozdrawiam Z Panem Bogiem

Ewa J

                                ___________________________________________________________


                                               PYTAJMY O WSZYSTKO PANA JEZUSA - NASZEGO OJCA.

 

Subject: obudź śpiącego Jezusa - św. Augustyn

O potrzebie wzywania Imienia Jezus, czyli obudzenia śpiącego Chrystusa w ten oto sposób mówi św. Augustyn: „Jeśli wiara jest w nas, Chrystus jest w nas, bowiem tak powiada apostoł: Chrystus przez wiarę mieszka w sercach naszych (Ef 3,17). A przeto twoja wiara jest od Chrystusa i Chrystus jest w twoim sercu. To znaczą słowa, że spał w łodzi. Uczniowie zaskoczeni niebezpieczeństwem śmierci przystąpili do Chrystusa i obudzili Go, a On wstał, rozkazał wiatrom i falom, i stała się cisza wielka. Podobnie dzieje się z tobą. Gdy płyniesz (obraz życia w świecie) wstępują wiatry do twego serca; gdy przebywasz to burzliwe i niebezpieczne morze, zrywają się wiatry, wzburzają fale, wstrząsają łodzią. Jakie to wiatry? Usłyszysz zniewagę, gniewasz się: zniewaga to wiatr, gniew to fala; grozi ci niebezpieczeństwo, przygotowujesz stosowną odpowiedź, jesteś gotów odpłacić złorzeczeniem za złorzeczenie i już bliskie jest rozbicie łodzi. Obudź śpiącego Chrystusa. Dlatego to burzysz się i chcesz odpłacić złem za złe, bo w sercu twoim śpi Chrystus, nie ma w tobie Jego Ducha i panuje zapomnienie wiary. Lecz jeśli budzisz Chrystusa, czyli jeśli się wiara w tobie ożywi, co ci powie Chrystus czuwający w twym sercu? Słyszałem jak mnie znieważano i jak mi mówiono: ‘czarta masz’, a ja modliłem się za nich. Słyszy Pan i z cierpliwością to znosi, słyszy sługa i gniewa się. Lecz ty chcesz się zemścić. Jakże, czyż ja już nie zostałem pomszczony? Gdy ci tak mówi wiara twoja, to jakby rozkazuje wiatrom i falom, a powstaje cisza wielka”[1].[1] Ks. Marek Starowieyski, „Karmię was tym, czym sam żyję”, rok B, str. 186/187. Ojcowie Kościoła komentują ewangelie niedzielne roku B; ATK, Warszawa 1984.___________________________________________________________KOŚCIÓŁ KATOLICKI POWINIEN WYPOWIADAĆ SIĘ NA KAŻDY TEMAT

W SPRAWACH OBYWATELI W DANYM PAŃSTWIE, BO ZNA ICH

WSZYSTKIE PROBLEMY.


Mit neutralności

Tam, gdzie dyskutuje się o fundamentalnych kwestiach życia społecznego, argumentacji religijnej brakować nie powinno - zauważa duchowny katolicki i publicysta

Należę do ludzi, którzy uważają, iż w polskich warunkach we wszystkich debatach dotykających ważnych kwestii publicznych powinno w sposób jasny i wyraźny wybrzmiewać stanowisko Kościoła katolickiego. Kościół ma nie tylko prawo, ale też obowiązek zabierać głos w każdej z istotnych i żywotnych spraw życia indywidualnego i społecznego w naszym kraju.

Jest to oczywiste, ponieważ jak zauważył Curtis L. Hancock, profesor filozofii w Rockhurst University, religia chrześcijańska jest światopoglądem. „Formułuje ona  -  tak jak i sekularyzm  -  ostateczne sądy o rzeczywistości i osobie ludzkiej, o tym, co słuszne i dobre"  -  zwrócił uwagę amerykański filozof. Dodał, że skoro sekularyści mają prawo ogłaszać, że ich światopogląd można racjonalnie obronić, do podobnej deklaracji mają prawo także chrześcijanie. „W demokratycznym i pluralistycznym społeczeństwie właściwym podejściem do konkurujących ze sobą tez jest przyzwolenie, by odmienne poglądy mogły dojść do głosu, a ich słuszność była broniona"  -  stwierdził.

Na drugim planie

 -szukam-___________________________________________________________-szukam-Marcel Lefebvre: Kościół przesiąknięty modernizmem

Krótki zarys

Jestem szczęśliwy, mogąc stwierdzić, iż wszędzie na całym świecie w środowisku katolickim odważne jednostki gromadzą się wokół kapłanów wiernych katolickiej wierze i Kościołowi katolickiemu, aby utrzymać Tradycję, będącą szańcem naszej wiary. Jeżeli istnieje ruch równie powszechny, znaczy to, iż sytuacja w Kościele jest naprawdę poważna. Gdyż jeśli dochodzi do tego, że księży katolickich traktuje się jak buntowników, dysydentów, nieposłusznych (podczas gdy chodzi o dobrych kapłanów, z których niejedni posługiwali w parafiach przez ponad trzydzieści lat ku wielkiemu zadowoleniu swoich parafian) to musi być kryzys. Oni czynią to, aby zachować katolicką wiarę, działają świadomie, wzorując się na męczennikach.

Być prześladowanym przez swoich braci albo przez nieprzyjaciół Kościoła (obojętnie czyja jest uderzająca ręka, ważne, że działa ona przeciwko zachowaniu wiary), to być męczennikiem.

Ci wierni księża są świadkami katolickiej wiary Wolą oni raczej, by ich uważanie za buntowników i odstępców, aniżeli utracić wiarę
...

-szukam-
___________________________________________________________-szukam-Może ktoś ma miejsca na festiwal, ale wyjazd z Polski 1go sierpnia. Szukam miejsca dla 3 osób, które modlą się gorąco i proszą o pomoc w tej sprawie, bo mają wielkie pragnienie w sercu, ale okoliczności nie pozwalają wyjechać wcześniej z pielgrzymkami. 
Bardzo proszę o kontakt na email 
danuta.lis1@gmail.com  lub tel w Polsce  22 619 71 88
 
Serdecznie dziękuję
Ave Maryja !
Danuta


___________________________________________________________

UWAGA-szukam-ZAPRASZAMY NA MODLITWĘ

 BLIŻEJ - MOCNIEJ -  WIĘCEJ  9 -15 września 2012
 
SEKRETARIAT EWANGELIZACJI ARCHIDIECEZJI  KRAKOWSKIEJ
   pod przewodnictwem ks.bp Grzegorza Rysia
                
      DIAKONIA MODLITWY WSTAWIENNICZEJ
 
          ZWOŁUJE MIESZKAŃCÓW KRAKOWA

                           
         NA " JERYCHO" (por.Joz 6,1-9)

Nieustającą modlitwę przez sześć dni i sześc nocy 
przed wystawionym Najświętszym Sakramentem
w dniach od 9 - 15 września br. w intencji ewangelizacji Krakowa,
która będzie miała miejsce w październiku br. na stadionie
" Cracovia".
 
   J E R Y C H O

to modlitwa za nasze Miasto Kraków, za wszystkich mieszkańców
Krakowa, aby ludzie wracali do Boga i mocno oparli swoje życie
na Jezusie Chrystusie. Doświadczali Jego mocy i miłości.
 
MIEJSCE:  Kościół Augustianów  p.w. św. Katarzyny Aleksandryjskiej
             na Kazimierzu, ul Augustiańska 9 (Kaplica św. Doroty).
 
ROZPOCZĘCIE:   9 września (niedziela) Mszą św. o godz. 18.00
ZAKOŃCZENIE:  15 wrzesnia (sobota)  Mszą św. o godz. 18.00
 
PROWADZENIE: Modlitwę nieustającą poprowadzą Wspólnoty, Ruchy,
        
      Stowarzyszenia Archidiecezji Krakowskiej
INFORMACJE:   Diakonia Modlitwy Wstawienniczej, tel. 509 548 769
 
JEŻELI CZYTASZ TE SŁOWA, TO ZNACZY, ŻE PAN JEZUS  DZIELI TROSKĘ
SWOJEGO SERCA Z TOBĄ O TO, ABY LUDZIE  NIE ODRZUCALI 
DARU BOŻEGO. ZAPRASZA CIĘ DO MODLITWY WSTAWIENNICZEJ.

Przewodniczący  Sekretariatu Ewangelizacji Archidiecezji Krakowskiej
                                   Ks.bp Grzegorz Ryś___________________________________________________________
ZABAWA ZAKOŃCZYŁA SIĘ - NADCHODZĄ CZARNE CHMURY DLA
LUDZKOŚCI OD WROGÓW PANA BOGA.

 POTRZEBA DUŻO MODLITWY RÓŻAŃCOWEJ W OBRONIE PAPIEŻA.

 
MÓDLMY SIĘ, ABY NAWRÓCILI SIĘ DO PANA BOGA WSZYSCY
DUCHOWNI, BO DIABEŁ KRĄŻY I KUSI - CHCE JAK NAJWIĘCEJ
DUSZ ZGARNĄĆ DO PIEKŁA
 I WYMYŚLA RÓŻNE SPOSOBY NA TO.

NAJPROSTSZYM, NAJSZYBSZYM, NAJTAŃSZYM I PEWNYM JEST  UCZYNIENIE PANA JEZUSA KRÓLEM ŚWIATA.


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
http://www.facebook.com/events/298950800203076/

Przez cały miesiąc sierpień modlimy się codziennie dziesiątką Różańca w intencji Ojca Świętego Benedykta XVI.Czas i miejsce jest dowolne,może to być własny dom,Kościół bądź Kaplica.

-------------------------------------------------

Plakat do wydarzenia:
http://e-fotek.pl/images/96355612763246002993.jpg

-------------------------------------------------

100 razy powtarzane kłamstwo mąci ludziom w głowach i już nie potrafią odróżnić prawdy od nieprawdy. Ta metoda towarzyszy wielu reżimom, znamy ją z historii. Dlaczego dziś możemy ją napotkać w polskich telewizjach, gdzie do ściany próbuje się przyprzeć kolanem Kościół katolicki? Nikt nie pyta oficjalnie, więc na razie nie ma oficjalnej odpowiedzi

Lubię pooglądać telewizję. Włączam sobie wiadomości, piję kawę, patrzę i słucham, jak interpretuje się wydarzenia, do których siłą rzeczy nie mogę mieć dostępu.

Wizyta w Meksyku

Niedzielny poranek 25 marca. Powietrze rześkie, zimne, ale słońce dociera ze swoim niezwykłym blaskiem, który dotyka ziemi. O poranku, wiedząc że z rodziną będę jechał na uroczystości związane z rocznicą wybuchu powstania styczniowego na terenie powiatu wołomińskiego, oglądam wiadomości w TVN. Stacja nie lubiana przez konserwatywną i prawicową część polskiego społeczeństwa. Jednak popularna wśród osób interesującym się sprawami publicznymi, głównie ze względu na TVN 24, serwis informacyjny 24 godziny na dobę.
W niedzielny poranek wydawcy i reporterzy TVN zajmują się wizytą papieża Benedykta XVI w Meksyku. Pierwszy komentarz mówi o tym, że tam panoszy się straszne zło, zwalczają się gangi narkotykowe, jednak jak się dowiedzieli dziennikarze (nie wiadomo w jaki sposób) do papieża strzelać nie będą. Fatalny obraz tego chrześcijańskiego kraju, tak często odwiedzanego przez papieża Jana Pawła II.

Zbliżenia i inne sztuczki

W kolejnej części relacji telewizyjnej pokazany został papież Benedykt XVI, witany nie przez tłumy, ale przez dygnitarzy. Zbliżenia na postaci prezydenta Meksyku i wysokich urzędników. Tak jakby papież nie przyjechał spotkać się z milionami wiernych, tylko właśnie z przedstawicielami władz. Kolejne zbliżenie na papieża, który rozmawia z jakimiś ludźmi. W tle komentarz lektora, że Kościół ma problem z pedofilią. W tym czasie papież bierze w objęcia jakąś młodą osobę, stojącą tyłem do kamery. Zestawienie słów o pedofilii i postaci papieża obejmującego nastoletnią Meksykankę wydaje się bardzo czytelne.

Feministki na ulicach
W podsumowaniu relacji z Meksyku reporterzy zabierają nas na ulice miasta, gdzie oczekuje się na przejazd papieża. Jednak nie twarze wiernych interesują oko kamery. Dostrzega ono zuniwersalizowaną, zbliżoną formą do wystąpień z innych krajów demonstrację feministek. „Zaskoczony zjawiskiem” reporter i operator zbliża się do kilku kobiet, które coś tam wykrzykują. W efekcie bierze jedną na stronę i wypytuje czemu demonstrują podczas przejazdu papieża. Odpowiedź wydała się banalna, znamy ją z polskich ulic, chociażby z tegorocznej „manify” (ze słynnym transparentem Seweryna Blumsztajna „(przekleństeo) nie rodzę”).

Tak czy inaczej Meksykanka w swojej wypowiedzi wyeksponowała trzy motywy. Powiedziała, że Kościół ma poukrywane miliony (stary rewolucyjny chwyt wykorzystywany chociażby za czasów komuny) oraz, że Kościół zabrania aborcji. (Dziwi mnie, dlaczego feministki zabiegają o pozwolenie Kościoła, na dokonanie aborcji). Widać z tego, że nie o samą aborcję tu chodzi, a o wplątanie Kościoła w jakąś grę. I wreszcie ostatni motyw z wypowiedzi feministki przed kamerą dotyczył problemu pedofilii.

Ziarno i plon

Tutaj reporter zakończył swoją relację z wizyty papieża w Meksyku. Można się tylko domyślać, dlaczego polska telewizja w ten sposób zaprezentowała całą wizytę? Udając rzetelną relację stworzono obraz propagandowy, eksponujący motywy mające na celu utrwalić wrogi wobec Kościoła przekaz. Widzowie wierzą telewizji. Zasiany obraz, zasugerowane skojarzenia wcześniej czy później wydadzą plon. Tylko co urośnie z tego ziarna?

Niemcy

Na filmie z powitania papieża Benedykta XVI w Berlinie, wrzuconym na YouTube widać, jak papież wyciąga na powitanie rękę do biskupów, a większość ignoruje ten gest...
http://www.tv-pustelnia.pl/av/2011-09-22_powitanie_papieza.wmv
Sytuacja, do której doszło podczas powitania papieża Benedykta XVI w Berlinie zastanawia i szokuje. Oglądając ten film trudno jest wyobrazić sobie, że do czegoś takiego mogłoby dojść w Polsce podczas wizyty Jana Pawła II. Niewyobrażalnym jest, by jakiś biskup nie chciał uścisnąć jego dłoni w geście powitania w ojczyźnie. Wyraźnie widać, że kilka osób przywitało się z papieżem, ale większość pozostała obojętna. Sytuacja jest o tyle dziwna, że wszyscy biskupi z wyrazem szczęścia na twarzach powitali idącego dwa kroki przed papieżem prezydenta Niemiec Christiana Wulffa.
Czy obojętność wobec głowy Kościoła może świadczyć o rozłamie w Kościele?

Szatan niszczy Kościół od środka


Zło zwiera szeregi i zaczyna atakować w coraz bardziej śmiały sposób. Siły zła stają się coraz bardziej bezczelne w swoich poczynaniach. Sytuacja wydaje się być fatalna, skoro apostazja, czyli masowe odstępstwo od wiary i zasad, ma się zacząć od samej góry, w Watykanie. Czy ludzie o złej woli wygrają ten pojedynek? Wszystko wskazuje na to, że właśnie tworzony jest grunt pod całkowite odsunięcie religii Chrześcijańskiej z Europy. Zarówno ich resztek na Zachodzie, jak i wciąż silnych bastionów w Polsce, Irlandii czy Włoszech. Pierwsza strategia - stosowana wobec szerokich mas ludzi - polega na tym, aby ludzie nie wierzyli w istnienie szatana - jego wpływów, jak i wpływów jego ziemskich sług, także tych na wysokich stanowiskach, wśród elit. Duża część społeczeństwa kupuje teorie, zachowania, postawy, nie wiedząc, co/kto za tym stoi lub nie wierząc w to. Ta część planu się udała.

Co robić?
Kochani, w jedności siła i moc ,nie bądźmy tylko pozornymi obserwatorami i róbmy coś .Nie czekajmy na lepsze jutro bo bez naszej pracy nie nadejdzie. Są to sprawy trudne do pojęcia bo jak w liście do Efezjan jest napisane nie prowadzimy walki z ciałem i krwią tylko z władcami ciemności na wyżynach Niebieskich. Także kochani módlmy się właśnie w tej intencji i oddajmy Bogu to co Boskie. Amen___________________________________________________________ZGORSZENIE W SOKÓŁCE, gdzie jest Tabernakulum ?

( ZOBACZ )


___________________________________________________________-szukam-


Niezwykle ważne przemówienie!

Zostało opublikowane słowo wysokiej ważności:


Biskup Athanasius Schneider 15 stycznia 2012 r. mówi we Francji o Mszy Świętej trydenckiej oraz o tragicznych deformacjach współczesnych celebracji
.


   Pięć ran zadanych mistycznemu Ciału Chrystusa:

   1. Zwrócenie kapłana w kierunku ludu.

   2. Komunia udzielana na rękę.

  3. Wyrugowanie ze Mszy Świętej modlitw na Offertorium a na ich miejsce wprowadzenie formuł na podobieństwo żydowskich modlitw szabatowych.

   4. Niemal całkowite wyrugowanie języka łacińskiego.

   5. Dopuszczenie kobiet do posługi lektora i akolity.

  Pięć ran na liturgicznym ciele Kościoła, które wymieniłem, woła o uleczenie. Reprezentują one zerwanie, które można by porównać do wygnania papieża do Awinionu. Przypadek ostrego pęknięcia w wyrażaniu życia Kościoła nie może być bagatelizowany – tak jak wówczas nieobecność papieża w Rzymie, tak dzisiaj znaczące zerwanie pomiędzy liturgią przed- i posoborową. Sytuacja ta woła o leczenie.

   Z tego właśnie powodu potrzebujemy dziś nowych świętych, jednej lub kilku nowych Katarzyn ze Sieny. Potrzebujemy „vox populi fidelis” domagającego się usunięcia zerwania liturgicznego. Tragedia w tym wszystkim polega na tym, że podobnie do ówczesnej sytuacji wygnania do Awinionu, ogromna większość duchowieństwa, zwłaszcza na wyższych stanowiskach, wydaje się być zadowolona z tego zerwania”.

.

Biskup Schneider o tradycyjnej Mszy i Nowej Ewangelizacji – LINK

.

A tutaj tekst w języku angielskim – LINK

.

   Ze względu na doniosłość i precyzję tekstu, warto czytać dokładnie, bez pośpiechu i kilkakrotnie.

   A zważywszy na to, że wystąpienia, w których porusza się powyższą problematykę należą do wyjątków – oczywiście chlubnych – zasługują na szerokie rozpropagowanie!

   Słowo w wierności Tradycji. Słowo w jedności z aktualnym pierwszym liturgiem Kościoła, naszym papieżem Benedyktem XVI.

.


___________________________________________________________


Jan Paweł II już po swojej śmierci mówi o przyjmowaniu Komunii Św.- Orędzia z książki Z. Grochowskiej

 

Jan Paweł II już po swojej śmierci mówi do siostry Zofii Grochowskiej

 

 

 07.06.2005. Ja. Jan Paweł II nigdy nie wydałem dekretu, żeby Komunia św. była przyjmowana na rękę i na stojąco. O ile nie było dekretu trzeba było utrzymać Tradycję Kościoła jaka była. Moi kapłani, było nieposłuszeństwo wobec Ojca św., posłuszni byliście biskupom. Dlaczego nie opieraliście się na dekrecie moim? Ja. Jan Paweł II bardzo cierpiałem z tego powodu, żal mi was ale sami wybraliście te drogę a wasze czyny składaliście na moje zbolałe serce. Wziąłem to na siebie aby ocalić Kościół Chrystusowy. Niech was Bóg błogosławi i da wam światło rozpoznania waszej drogi kapłańskiej.

 6.06.2005. Ja, Jan Paweł II zwracam się do ciebie kardynale Glemp czy zastanowiłeś się jakie polecenia dajesz dla Kościoła? Ostrzegam ciebie Prymasie, czyń dobro w Kościele, umacniaj wiarę w ludziach i napraw błędy, które popełniłeś, bo możesz nie zdążyć naprawić. Także dałeś swobodę duchowieństwu a przeciwnicy Kościoła to wykorzystują aby go zniszczyć. A ty kapłanie jesteś odpowiedzialny za Kościół w Polsce i trzeba będzie się rozliczyć przed Bogiem. Zastanów się sługo Boży jaki Kościół przekażesz następnym pokoleniom, co uczyniłeś aby Kościół w Polsce rozkwitał w świętości. Niech ciebie księże Bóg błogosławi i udzieli ci światła

 

17.06.2005. Ja, Jan Paweł II zwracam się do wszystkich kardynałów i biskupów. Teraz jest ten czas kiedy piekło naciera na Kościół aby zniszczyć go i nie oddawać czci Jezusowi w Przenajświętszym Sakramencie. Jesteście pasterzami Jezusowego Kościoła przez 1000 lat oddawano pokłon na klęcząco, gdy przyjmowano Ciało Chrystusa. Czyż już przestaliście wierzyć że w Komunii Św. jest Ciało Chrystusa i tylko kapłan ma prawo dotykać rękami konsekrowanymi Ciało Chrystusa i nikt więcej. Opamiętajcie się drodzy bracia w Chrystusie bo dotknie was ręka sprawiedliwości za brak odpowiedzialności za Kościół.

 

 

___________________________________________________________JAK DŁUGO JESZCZE BĘDZIEMY "PRÓBOWALI" PANA BOGA?
DO, JAKIEGO MOMENTU ZDZICZENIA CZŁOWIEKA - JEGO
STWORZENIA, PAN BÓG POZWOLI SIĘ ZNIEWAŻAĆ?
U P O M N I J   BRATA, DOPÓKI JESZCZE ZIEMIA TRWA.

 

MÓDLMY SIĘ WSZYSCY, ABY DUCHOWIEŃSTWO WRESZCIE
ZROZUMIAŁO, ŻE ZAGŁADA WISI NAD ŚWIATEM ZA ICH
PRZYZWOLENIEM I ABY CZYM PRĘDZEJ POZWOLILI BOGU
KRÓLOWAĆ, BO JAK KRÓLUJE SZATAN TO NIEDŁUGO ŻYCIA
NA ZIEMI NAM POZOSTAŁO. BÓG OJCIEC OBWINI PRZEDE
WSZYSTKIM DUCHOWNYCH ~ TYCH "DOSTOJNYCH " WYDAJĄCYCH ZARZĄDZENIA GDYŻ DO NICH O TYM MÓWI.

 

150-hybryd zwierzęco ludzkich wyhodowano w angielskich laboratoriach - koniec Świata!

 HUMAN-zwierzęce hybrydy 150 WZROST w laboratoriach Wielkiej Brytanii

 

 

Naukowcom udało się stworzyć ponad 150 ludzko-zwierzęce embriony hybrydowe w brytyjskich laboratoriach. Mieszańce zostały wyprodukowane potajemnie w ciągu ostatnich trzech lat przez naukowców badających możliwych metod leczenia wielu chorób. Objawienie pochodzi właśnie dzień po panelu ostrzegają naukowcy z najczarniejszego scenariusza podobnego do 'Planety małp', w którym pracują na ludzko-zwierzęcymi kreacji pchanie się za daleko. Ostatnia noc, działacz przed ekscesami badań medycznych powiedział, że jest zniesmaczony tym, że naukowcy poświęcone były "zachwycone groteska". Daily Mail wynika, że około 155 zarodków "mieszane", zawierające zarówno ludzkiego i zwierzęcego materiału genetycznego, zostały stworzone od czasu wprowadzenia w 2008 r. Human Fertilisation Embriologii ustawy Ta legalizuje tworzenie różnorodnych mieszańców, w tym Jajko zapłodniona przez ludzkiej spermy: "Ja cybrids", w którym ludzkie jądro wszczepionej w komórce zwierzęcej i "chimera", w której ludzkie komórki są mieszane z embrionów zwierzęcych. Naukowcy twierdzą, że techniki mogą być wykorzystane do opracowania zarodkowych komórek macierzystych, które mogą być stosowane w leczeniu szerokiej gamy chorób. Trzy laboratoria w Wielkiej Brytanii - Kings College London, University of Newcastle i Uniwersytetu w Warwick - otrzymały licencje do wykonywania badań po ustawa weszła w życie. Lord Alton po interpelację parlamentarną powiedział: "dyskusji w Parlamencie przed tworzeniem ludzko-zwierzęce hybrydy jako zasadniczo. Żaden z naukowców, którzy pojawili się przed nami nie moglibyśmy dać żadnego uzasadnienia z punktu widzenia leczenia ". Nigdy nie może być etycznie uzasadnione, dyskredytuje nas jako kraju. I "rozkosz w groteskowe. Na każdym etapie usprawiedliwienia przez naukowców było: jeśli tylko pozwoli nam to zrobić, znaleźć lekarstwo na każdą chorobę znaną ludzkości. Jest to emocjonalny szantaż. Z 80 zabiegów i kuracji, które pochodzą z komórek macierzystych, wszystkie pochodzą z dorosłych komórek macierzystych, a nie zarodkowych. Dla moralnych i etycznych powodów to się nie powiedzie, a także na "naukowe i medyczne. Josephine Quintavalle, z pro-life Komentarz grupy na Reproductive Ethics, powiedział: "Jestem zaskoczony, że tak się dzieje i nic nie wiedział. Dlaczego oni zachowali to w tajemnicy? Jeśli jesteś dumny z tego, co robią, dlaczego musimy postawić pytania parlamentarne przynieść to światło? Problemem jest to, że wielu naukowców chcą robić rzeczy, ponieważ chcą doświadczyć. Nie jest to wystarczające uzasadnienie "jest. Wcześniej w tym tygodniu, grupa naukowców ostrzega eksperymentów od 'Planety małp strony'. Wezwali do nowych zasad, aby zapobiec zwierząt laboratoryjnych są podane ludzkie atrybuty, takie jak wstrzykiwanie ludzkie komórki macierzyste do mózgów naczelnych. Ale główny autor raportu, prof ich Robin Lovell-Badge, z Medical Research Council 's Narodowego Instytutu Badań Medycznych powiedział, że naukowcy nie są zainteresowani ludzko-zwierzęcymi embrionami hybrydowymi, bo przez prawo muszą być one zniszczone w ciągu 14 dni. On powiedział: "Powodem wykonywania tych eksperymentów jest, aby zrozumieć więcej o wczesnych etapach rozwoju człowieka i znaleźć sposoby leczenia poważnych chorób, a jako naukowiec wierzę, że istnieje moralny imperatyw do prowadzenia tych badań. Dopóki nie mamy wystarczającej kontroli, jak to się dzieje w tym kraju, powinniśmy być dumni z badań. " Jednak poprosił o zaostrzenie kontroli innego rodzaju badań zarodków, w której zarodki zwierzęce są wszczepiane z małą ilością ludzkiego materiału genetycznego. Ludzko-zwierzęce hybrydy są tworzone w innych krajach, z których wielu mają niewielki lub żaden regulamin.


Tłumaczenie i adaptacja: Daniel L - AltraNews
Oryginalne źródło: CLICK___________________________________________________________


NA ZIEMIĘ POLSKĄ BEZ POLAKÓW MAJĄ WIELKI APETYT NIEMCY, ROSJA I ŻYDZI
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
.
  
 NIEMCY NIECH NIE PODSKAKUJĄ, BO BĘDĄ ZALANE ZA KARĘ PRZEZ KATAKLIZMY. NIECH NIKT NIE WALCZY Z BOGIEM, BO DO NIEGO NALEŻY OSTATNIE SŁOWO I ALBO STANIE PRZED PANEM JEZUSEM - KRÓLEM ALBO
PRZED LUCYFEREM - NIE MA INNEGO POŻEGNANIA SIĘ Z ZIEMIĄ.

 
WSZYSCY DUCHOWNI POWINNI O TYM MÓWIĆ, ABY LUDZIE NA SĄDZIE NIE
MÓWILI - NIE WIEDZIELIŚMY. A PAN JEZUS IM POWIE - MIELIŚCIE PROROKÓW
A NIE SŁUCHALIŚCIE. PRZYCHODZIŁA MATKA BOŻA W RÓŻNE MIEJSCA ŚWIATA
- NIE SŁUCHALIŚCIE. BYŁY CUDA EUCHARYSTYCZNE - NIE WIERZYLIŚCIE.
      
     
KAŻDY CZŁOWIEK WYBIERA ŻYCIE WIECZNE SAM - MA ROZUM
       I DOJŚCIE DO KSIĄŻEK I FILMÓW O BOGU, ABY TYLKO CHCIAŁ.
 
   W UNII EUROPEJSKIEJ SZALEJĄ DEMONY - PO ZNAKACH WIDAĆ - DOWODY
   OSOBISTE W TLE Z LUCYFEREM. JEŻELI WSZYSCY GODZĄ SIĘ NA TO, WIĘC
    AKCEPTUJĄ RZĄDY DEMONICZNE. DZIWIĘ SIĘ LUDZIOM, ŻE CHCĄ BYĆ
    SŁUGUSAMI DIABŁA I CAŁĄ WIECZNOŚĆ SIĘ NIENAWIDZIEĆ I BLUŹNIĆ. MK___________________________________________________________


28 lipiec 2012 r.  (sobota) EWANGELIA Mt.13,24-30
                      
"JAK MIŁA PANIE JEST ŚWIĄTYNIA TWOJA "

                               

 " Jezus opowiedział tłumowi tę przypowieść: KRÓLESTWO NIEBIESKIE PODOBNE JEST DO CZŁOWIEKA, KTÓRY POSIAŁ DOBRE NASIENIE NA SWOJEJ ROLI". Lecz, gdy ludzie spali przyszedł nieprzyjaciel, nasiał chwastu między pszenicę i odszedł (....)

 A On im rzekł: "Zbierzcie najpierw chwast i powiążcie go w snopki na spalenie; pszenicę zaś zawieźcie do mego spichlerza".

 

Pan Jezus do nas trwających na modlitwie:

" MOJE SIOSTRY - BĄDŹCIE ZJEDNOCZONE ZE MNĄ W MYŚLACH I CZYNACH.

 

Bądźcie otwarte dla bliźniego swego
i nie wstydźcie się upominać jego.

 
Skrucha, pokora i uniżenie -
to cnoty człowieka a Ja patrzę na nie.

 
Gderliwość, gadatliwość i nieumiarkowanie
we wszystkim - te wady omijajcie dokładnie.

 
Liczę na waszą roztropność - niewiasty,
usuwajcie te ułomności jak niepotrzebne chwasty.

Wasz Przyjaciel Jezus ".

 

Wieczorem, jako, że w każdą ostatnią sobotę miesiąca - NABOŻEŃSTWO DO DUSZY CHRYSTUSA prowadzone przez ks. Adama z kościoła św. Jacka łącznie z Drogą Krzyżową.  Szkoda tylko, że tak mało ludzi w nim uczestniczy.  Po zakończonym Nabożeństwie próbowałam księdzu wręczyć w podzięce mały obrazek Chrystusa Króla z modlitwą ułożoną przez kard. Sapiehę - odmówił. Gdy oznajmiłam, że przecież  każdy z nas stanie przed Królem pewnego dnia i w odpowiedzi usłyszałam" JA SOBIE PORADZĘ Z CHRYSTUSEM". Dalej pytam:, „Dlaczego ksiądz  brzydzi się Chrystusa Króla?"  Niestety, bez odpowiedzi szybko odszedł. No tak, ale czego my wymagamy? W tym kościele pracują ZMARTWYCHWSTAŃCY, którzy uczynili się sami królami, postawili trony - wielkie krzesła między Ołtarzem - stołem a Tabernakulum. Oczywiście wszyscy duchowni siedzą plecami do Tabernakulum. Rozsiadają się wygodnie, bo przecież są na UCZCIE,  jak to ks. Adam się wyraził podczas Mszy św.         i ........biesiadują.. Na suficie tej pięknej polskiej świątyni namalowani są święci w Niebie i do tych świętych zaliczył już proboszcz siebie i prymasa Glempa! Sam już zdecydował o swoim wiecznym miejscu. Czyli - skoro postawił się w miejscu Króla to oczywiście już ma prawo do decydowania o wszystkim.

Proboszcz, owszem przyjął na dzień święta Chrystusa Króla piękny obraz, ale po tym święcie już KRÓL NIE JEST POTRZEBNY , wiec Go wyniósł. Z Królem jest niewygodnie. KRÓL wprowadziłby Swoje prawa oparte na Przykazaniach, a one nie są już zbyt wygodne, a poza tym ograniczają swobodę.

www.bazylikaswietegojacka.org


Drugim kościołem, w którym posługują ZMARTWYCHWSTAŃCY jest kościół Św. Biskupa Stanisława - Męczennika. Tu tez znajdują się krzesła - trony dla duchownych. Faktem jest, że ksiądz celebrujący Mszę św. sam jest lektorem i sam udziela Komunię św. i jakoś daje radę bez pomocy świeckich, przynajmniej w dni powszednie - chwała mu za to.

 

 

29 lipiec 2012 r. (niedziela)    EWANGELIA Św. Jana J6, 1-15  "Pan Jezus rozmnaża chleb"." OTWIERASZ RĘKĘ I KARMISZ NAS DO SYTA".

 

  Jezus udał się za Jezioro Galilejskie, czyli Tyberiackie. Szedł za Nim wielki tłum, bo widzieli znaki, jakie czynił na tych, którzy chorowali. (....) Jezus, zatem rzekł: "KAŻCIE LUDZIOM USIĄŚĆ". (...) Usiedli więc mężczyźni, a liczba ich dochodziła do pięciu tysięcy. Jezus, więc wziął chleby i odmówiwszy dziękczynienie, rozdał siedzącym; podobnie uczynił i z rybami rozdając tyle, ile kto chciał. (....) A kiedy ludzie spostrzegli, jaki cud uczynił Jezus, mówili:< Ten prawdziwie jest prorokiem, który miał przyjść na świat>. Gdy więc Jezus poznał, że mieli przyjść i porwać Go, aby Go obwołać królem, sam usunął się znów na górę.

 

Byłam w kościele Matki Boskiej Częstochowskiej w Merrillville w Indianie, w którym posługują SALVATORIANIE . Był ze mną Kazimierz, który zajmuje się przygotowaniem OBRAZÓW CHRYSTUSA KRÓLA. Rok temu obraz KRÓLA był pięknie i uroczyście wniesiony z pielgrzymką  i powieszony. Szkoda, że nie było dla Króla miejsca obok Jego Matki - Królowej tylko w jakimś wąskim przedpokoju, ale chwała Panu Bogu, że w ogóle mógł być w kościele w tym tragicznym dla nas okresie ZAKAZYWANIA GŁOSU KRÓLOWI. Była akurat pielgrzymka z Chicago. Podziękowałam ks. proboszczowi, że znowu powiesił na ścianie obraz KRÓLA, bo jak byliśmy dwa tygodnie temu w tym samym miejscu, to stał na podłodze wśród śmieci.  Zaproponowałam ks. proboszczowi inny mały obraz - CHRYSTUSA KRÓLA POLSKI a on odpowiedział, że niedługo wszystkie obrazy porozdaje ludziom, no i oczywiście nie chciał już KRÓLA POLSKI.  W jego obecności rozdałam kilka małych obrazków z Chrystusem Królem, a gdy to proboszcz zobaczył - natychmiast mi zakazał cokolwiek rozdawać i zaraz będzie ogłaszał wszystkim, aby nic nie brali ode mnie. Ja na to: proszę ks. proboszcza tutaj są modlitwy a jedną ułożył kard. Sapieha. No, ale cóż, może młody proboszcz nie zna historii Polski i nie wie kto to był kard. Sapieha. Więc dalej pytam: DLACZEGO KS. PROBOSZCZ BRZYDZI SIĘ CHRYSTUSEM KRÓLEM i nie chce do ręki wziąć? Na domiar złego będąca tam  siostra zakonna z Radia Maryja odwołała mnie na bok i poleciła, abym niczego nie rozdawała bez pozwolenia ks.proboszcza. Ja odpowiedziałam bardzo grzecznie, że oczywiście nie będę już więcej nikomu nic dawać i już wyjeżdżam z tego miejsca, bo bardzo źle się tutaj czuję. Skoro Król - Jezus Chrystus Bóg nie ma tu miejsca to i ja też wyjeżdżam. Ot - jakich czasów doczekaliśmy - człowiek stawia się w miejscu Pana Boga    i ma odwagę zakazywać Jego wizerunków powielać, wieszać i po prostu mieć.  www.myczestochowa.us

 

30 lipiec 2012 r. EWANGELIA Mt. 13, 31-33

 

   Jezus powiedział tłumom tę przypowieść: <KRÓLESTWO NIEBIESKIE PODOBNE JEST DO ZIARNKA GORCZYCY(...)>. Powiedział im inną przypowieść: < KRÓLESTWO NIEBIESKIE PODOBNE JEST DO ZACZYNU (....)>.

 

Czym tak naprawdę jest królestwo Boże? Kiedyś usłyszałam wspaniałą definicję  królestwa Bożego:

JEST TO PRZESTRZEŃ, W KTÓREJ KRÓLUJE MIŁOŚĆ.

Czy proboszcz Salwatorianin z opisanego kościoła ma szansę szerzenia Królestwa Bożego na ziemi wśród ludzi?
Przez niego przemawia nienawiść szczególnie do Króla, więc jaką on będzie głosił MIŁOŚĆ?
Dwa tygodnie temu powiedział, że to jest jego kościół i nie potrzebuje CHRYSTUSA KRÓLA. Więc pytam - niech
pokaże AKT WŁASNOŚCI. Drogi duchowny - proboszczu - my tu wszyscy jesteśmy TYLKO LOKATORAMI!


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


Nasz ukochany Ojcze - Janie Pawle bardzo proszę wypowiedz się na temat, który słyszałeś i widziałeś.

 

   Jan Paweł II - papież:


Żal mi, ach żal mi duchownych modernistów,
że nie myślą o życiu, które może prysnąć,
jak bańka mydlana - natychmiast -
a spotkanie z KRÓLEM będzie, a może zamiast
Niego przyjść po duszę proboszcza z Merriville,
ten, którego uwielbia teraz i nawet na chwilę
nie ujrzy NIEBA, bo KRÓL musiał powiedzieć,
że ci co Go nie chcą na ziemi powinni wiedzieć,
że  n i g d y  zbawieni nie będą
i poniosą za nieposłuszeństwo karę tęgą.
A jest to kara na wieczny czas bez końca
dla zdrajców Boga Wszechmogącego - OJCA.
Nawet dlatego także, że dali zły przykład,
a dla ludzi wypowiedzieli haniebny wykład
o tobie Mieczysławo, która bronisz Chwały
a dzięki tobie o KRÓLU  wie nasz naród cały.
Niech żyje Jezus Chrystus KRÓL Największy,
Zbawiciel i Sędzia Sprawiedliwy - Najświętszy. Amen.

Jan Paweł II - papież.

 

Dziękuję Ci za wyjaśnienie nasz ukochany Janie Pawle Święty - dla nas niepojęty.